eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2012-2013 Sezonu Kombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3334353637 38>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ahmetES Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Açık Tribün
Online Durum: Offline
  Alıntı ahmetES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2013 saat 18:46
Peki sorarım önceden arma için mi geliniyordu yönetim için mi ?O zaman ankaragücü kocaeli sakarya ne yapsın.
Yukarı
cngzhn Liste gör
Usta Yazar

Cengizhan
Yer: EsEs
  Alıntı cngzhn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2013 saat 19:08
Sene başında fikstür belli olunca her haftanın bilet fiyatını belirleyeceksin sonra kombineyi ligin başı ve 2.devre olmak üzere iki fiyat belirliceksin ,sonra isteyen istediği şekilde alsın ama bizim yönetimde nerde bu işler...
! ! ! . . . HER ZAMAN HER YERDE EN BÜYÜK ES-ES . . . ! ! !
Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
  Alıntı esesyucel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2013 saat 20:36
Alıntı yapılan ESESLİ EMRE 26

Sevdaya küskünlük olmaz.

Emre güzel söylüyorsunda Taraftarı enayi yerine koyorsa bırak kızgınlıgı küslügü adam anasına bile söger macınada gitmez

Bir arkadaşda bana laf sokma derdinde sanırım benmi öyle anladım bilemem ama ankara gücünüde sakarya ve kocelinide cok iyi bilen biriyim onların nasıl taraftar kimligi sahibi oldugunuda gayet iyi bilirim 5-10 yılık degil 30 yılık bilirim
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
ahmetES Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Açık Tribün
  Alıntı ahmetES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2013 saat 21:00
Alıntı yapılan esesyucel

Alıntı yapılan ESESLİ EMRE 26

Sevdaya küskünlük olmaz.
Emre güzel söylüyorsunda Taraftarı enayi yerine koyorsa bırak kızgınlıgı küslügü adam anasına bile söger macınada gitmez Bir arkadaşda bana laf sokma derdinde sanırım benmi öyle anladım bilemem ama ankara gücünüde sakarya ve kocelinide cok iyi bilen biriyim onların nasıl taraftar kimligi sahibi oldugunuda gayet iyi bilirim 5-10 yılık degil 30 yılık bilirim

Laf sokma derdinde değilim böyle anlaşıldıysam özür dilerim ama bana kişisel stada gelmeme protestoları ne yalan söylüyeyim saçma geliyor hani bir oluşum karar alsa kabul toplu gidilmez daha çok dikkat çeker örnek Kasımpaşa Ads ama sizin protesto ettiğinizi kim bilecek ?

O takımları örnek verirken yönetimlerinin kulubü soyup soğana çevirdiği için verdim.
Yukarı
eskisehirrrrr Liste gör
Deneyimli Yazar

Emre
Yer: eses
  Alıntı eskisehirrrrr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2013 saat 21:32
Maça para vermem halilin cebıne gıtmesın dıye düşünenler ligtv den mac izledıgınde bu para nereye gıdıyoru yayın kuruluşundan sorması ayıptır?
biraz mantıklı olun asıl kombine almıyarak yönetime soyuluyorsunuz bilet fıyatlarında
Sevdandır Bizi Ayakta Tutan..!
Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
  Alıntı esesyucel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2013 saat 22:04
Alıntı yapılan eskisehirrrrr

Maça para vermem halilin cebıne gıtmesın dıye düşünenler ligtv den mac izledıgınde bu para nereye gıdıyoru yayın kuruluşundan sorması ayıptır?
biraz mantıklı olun asıl kombine almıyarak yönetime soyuluyorsunuz bilet fıyatlarında

Hocam seninkide bile bile lades yani düşüncene saygı duyarım Wink

Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
kalender 26 Liste gör
Usta Yazar

Kalender
Yer: Bosnia Hercegovina
  Alıntı kalender 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Şub/2013 saat 09:22

Galatasaray, Beşiktaş ve Trabzonspor müsabakalarının açık tribün bilet fiyatı 50 TL. olacakmış.

Jeep ve otel olaylarına karışan, akrabalarını kulüpte işe sokan ve kulübe üye yapan sn. yöneticilerimiz şimdiden ilan versinler.

" ENAYİ ARANIYOR"

kalender
Yukarı
levos26 Liste gör
Usta Yazar

levent günaydın
Yer: Turkey
  Alıntı levos26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Şub/2013 saat 13:40
Alıntı yapılan eskisehirrrrr

Bu nasıl mantıktır.Böyle düşünenlerin ben taraftarlığından şüphe ederim.Halil'i sevmiyorum diye maça gelmeyenin zaten başka amaçları ,başka çıkar gruplarıyla ilişkisi vardır bizim sevdamız Halil'e veya başka bir başkan adayına değil Eskişehir'e kim gelirse gelsin gider maçımı seyrederim.Şimdi burada sormak istiyorum kombineler 100TL iken almadınız yönetim bu maçların o zaman da 50tl olacağını söyledi.Ama gerçek taraftara bir kolaylık gösterdi şimdi neden ağlıyorusunuz.
SENİN SEVGİNDİR BİZİ YAŞATAN
Yukarı
samed_26 Liste gör
Yazar

SaMeD DÜRÜŞKEN
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı samed_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Şub/2013 saat 16:39
2 Mart Cumartesi günü sahamızda oynayacağımız Galatasaray maçının bilet fiyatları belirlendi. İdari Asbaşkanımız Ekrem Birsen'in yaptığı açıklamaya göre Ediz Bahtiyaroğlu Açık Tribünü 50 TL, Nefer (Kapalı) ve Sinan Alağaç Misafir Seyirci Tribünü 100 TL, VIP A 200 TL, VIP B 175 TL ve VIP C 150 TL olarak açıklandı.
İyi Günde SEvmedik ki Kötü Günde Terkedelim...
Yukarı
SoLdat Liste gör
Usta Yazar

Cihat
Yer: Bağlar
  Alıntı SoLdat Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Şub/2013 saat 17:31
Bu sene kombine alanlar çok avantajlı
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3334353637 38>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,512 saniyede hazırlanmıştır