eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

BÜLENT ERTUĞRUL sportif direktörlük VERİLSİN

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 8>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
Online Durum: Offline
  Alıntı ESESLİ EMRE 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Haz/2012 saat 12:07
Aynen bende destekliyorum.Bizanslı zaferi istemiyoruz onun yerine bülent ertuğrul gelmelidir.
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
cenkhan Liste gör
Deneyimli Yazar

cengizhan
Yer: Turkey
  Alıntı cenkhan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Haz/2012 saat 12:11
ZAFER TÜZÜN DIŞARI BÜLENT ERTUĞRUL PAŞAMIZ İÇERİ 
Yukarı
disasel Liste gör
Usta Yazar

Said
Yer: Eskişehir
  Alıntı disasel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Haz/2012 saat 12:15
Kesinlikle katılıyorum,çok güzel bir fikir
İstanbul değil ki iki yakayı da sevebilsin bu yürek,bize Eskişehir gibi tek parça sevda gerek...
Yukarı
alpayt1 Liste gör
Usta Yazar

alpay
Yer: istanbul
  Alıntı alpayt1 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Haz/2012 saat 12:17
bülent ertuğrul kesinlikle sportif dir.olarak kalmalı fakat halil,ersun,erdal şahbaz gibi adamların arasnda bülent e neler olacağı aşikar... bülent kalmalı ama nasıl?
Yukarı
montana26 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
  Alıntı montana26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Haz/2012 saat 12:18
Zafer TÜZÜN gibi İstanbul'lu Sportif Direktör İstemiyoruz !!!

Adam gibi Adam Bülent Ertuğrul Eskişehirspor'un Sportif Direktörü Olsun !!!
Yukarı
target26 Liste gör
Deneyimli Yazar

günhan göç
Yer: Türkiye
  Alıntı target26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Haz/2012 saat 12:28

Bülent ERTUĞRUL tepeden tırnağa bu görevi hak ediyor..Bu işi layıkı ile  yapabilecek ender insanlardan biridir kesinlikle katılıyorum..ClapClap

SEN VE BEN BİR BÜTÜNÜZ SONSUZA DEK !!!
Yukarı
ercan26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ercan
Yer: Malatya
  Alıntı ercan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Haz/2012 saat 12:29
Bülent Ertuğrul gibi karakterli bir adam böyle karaktersizlerin yanında çalışmayı kabul edermi?
Evet çalışmalı ama adam gibi başkan ve yönetim kurulu olduğu zaman şu an çalışması onun için kötü olur kanaatindeyim. O bari kirlenmesin.
Yukarı
€s€s Liste gör
Deneyimli Yazar

Harun
Yer: Aşk-ı Şehir
  Alıntı €s€s Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Haz/2012 saat 12:29
Adam gibi adam Bülent Ertuğrul'a siportif direktörlük yakışır. Fenerli Zafer Tüzünle yollar ayrılıp yerine adam gibi adam Bülent Ertuğrul getirilmeli. Uyuma yönetim bir kere kulak ver şu taraftara. Bir kere olsun doğru bir iş yap...
Yukarı
travolta Liste gör
Deneyimli Yazar

Refik gecgeldi
  Alıntı travolta Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Haz/2012 saat 12:35
Eski şamdadanda takım kuranlar hoca götürüp getirenler ESESliyim diye geçinip menfaati için ESESsin altını oyanlar buna izin vermiyeceklerdir.İşallah yanılırım.
TARİHLERE SORUN BİR, BÜYÜKSÜN ESKİŞEHİR
Yukarı
poseidon Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Estanbul
  Alıntı poseidon Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Haz/2012 saat 12:42
Bülent Ertuğrul'dan daha iyi bir isim bu işe olamaz... Mutlaka lobi oluşturulmalı...

İşte formadan daha önemli bir olay...

Nursuz Zafer'inde bir an önce ayırlması ve kapıdaki isminin kadırılması lazım...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 8>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,437 saniyede hazırlanmıştır