eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

UEFA Avrupa Ligi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1819202122 210>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
26_EsEs_65 Liste gör
Usta Yazar

Mustafa
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı 26_EsEs_65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2012 saat 00:15
Gerek bu sezon böyle bir yönetime rağmen her iki kulvarda da gösterdiğimiz performans, gerekse taraftar potansiyeli olarak çoktan haketmiştik Avrupayı.
Bende bir çok kişi gibi pek ilerleyebileceğimizi düşünmüyorum ama en azından bizim için tecrübe olmuş olucak ve bu kazandığımız tecrübe sayesinde de seneye ve ondan sonraki senelerde aynı istikrarla devam edersek Avrupada da başarılı olacağımıza inanıyorum.
Yukarı
gündüzlerli26 Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Yer: Germany
  Alıntı gündüzlerli26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2012 saat 00:16
Alıntı yapılan ES_Kadir

UEFA Bursa parasını geç ödedi diye men etti varın şike cezasını nasıl verecekler siz düşünün büyük ihtimalle bütün takımlara men cezası gelir , denilenlere göre UEFA suçlu takımları düşürün diye uyarmış ama tüp kafalı YD biz cezayı verdik demiş bugün UEFA tüp kafalıya ve ülke futblunun içindeki kan emicilere gücünü göstermiştir inşallah ülkece men yemeyiz sadece suçlular ceza alır yoksa bırakın Avrupa'yı ülkede ne kadar iyi oyuncu varsa kaçar gider . O nedenle Avrupa'ya gitmemiz kesinleşmeden hemen sevinmeyelim UEFA'nın şike kararını bekleyelim . O kararı da cuma günü ya da en geç önümüzdeki hafta başında açıklayacaklarmış . EsEs'imiz için hayırlısı ne ise o olsun .

Kadir güzel yazmis kendimizi erkenden gaza getirmiyelim UEFA'nin sike kararini bekliyelim.
Yanliz Baskanin kara kara düsünüb sovuk terler döktügünü düsünüyorum!
DIRENIS YILIMIZ
Yukarı
EsAtaEs Liste gör
Usta Yazar

Atakan
Yer: Eskisehir
  Alıntı EsAtaEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2012 saat 00:25
Alıntı yapılan EzEz

Hakketmediğimiz Avrupa Kupasına katılırsak, Trabzonspor'dan ne farkımız kalır?

Play off olmasaydı normalde biz gidiyorduk zaten neden haketmediğimizi düşünüyorsun ayrıca bizim her durumda Bjk ile maç yapmamız lazımdı fakat lobi olmadığı için için gündeme gelmedi yanlış düşünüyorsun bizim hakkımız eger gidebiliyorsak tabi değilse sağlık olsun .
Biz Eskişehirliyiz Oley
Yukarı
ymutlu Liste gör
Deneyimli Yazar

yalçın mutlu
Yer: Turkey
  Alıntı ymutlu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2012 saat 00:28
kulüp daha bir ay önce uefa lisansını aldı. Yani avrupaya gidebilir. Bu lisansı alan 8 kulüp var. ikisi elendi. Bence h,ünal bu işin böyle olacağını biliyordu . Transfere onun için hızlı girdi. Ülke  ceza almaz ise biz uefa ya gideriz. maçlarıda olimpiyatta oynayacağız. TFF bizim ismimizi bildirdiginde de 10 milyara yakın para alacağız. Kupayı almıış sayılır isek . direk gruplara gideceğiz. dahası can sağlığı. 
Yukarı
sezginsecil Liste gör
Deneyimli Yazar

Sezgin Seçil
Yer: Eskişehir
  Alıntı sezginsecil Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2012 saat 00:36

Bu ülkede daha geçen ay üstü hızlıca kapatılan şike kararları oldu, küme düşürülemeyen takımlar oldu, puanı silinemeyen takımlar oldu. Hala hakkıyla gitmemekten bahsedenler var. Üstümüzde ve altımızda hakkıyla bu ligde oynayan kaç takım var ki? Kaç takım belki de hakkı olan BankAsya iken bu ligde veya Avrupa Kupalarına katılıyor ki? Bu adamlara neden kahpe bizans dendiğini unutur olmuşuz.

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Elektrik-Elektronik Mühendisliği
Yukarı
kartES Liste gör
Usta Yazar

Erkan AKÇORAY
  Alıntı kartES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2012 saat 00:36
saygızsızlığın dizboyunu aştığını ;çıkarcılığın,grupçu zihniyetin Eskişehirspor realitesinin önüne geçtiğini hissettiğim bir kaç yıldır yazmamaya gayret ediyorum.
ancak bugün bence özel bir gün.Avrupa yolu açılmış gibi gözüküyor.İnşallah hayırlısı neyse o olur.madem yazıyorum bir şeyleri de anlatayım isterim.

peşine düştüğümüz bu sevda hafife alınacak bir sevda değildir.Anadolu ihtilalidir.bugün Anadolu'daki şehirlerin takımları kımızı-siyah renkleri tercih etmişlerir.NEDEN?
dolaşın ES ES'tezahüratını tam tekmil 7 yaşındakinden de 70 yaşındakinden de duyarsınız.
bunları hak eden bu kapasite 1968-1973 yılları arasında Türkiye'yi Avrupa'da temsili hak etmiş,o günün şartlarında da gereğini yapmıştır.ancak;
taraftarı bu şerefli görevde yanında olamamıştır.
nedeni basittir.o günün şartları oraya kadar değildir.o günün şartları bir şehir den bir şehire kadardır ve o görev hep yapılmıştır.fakir bir Ülkenin fakir taraftarının yapabileceği o kadardı o yapılabildi.

ama şimdi öyle değil;dünya küçüldü Ülkemiz büyüdü.Allah bana o anları yaşatsın istiyorum.çoluğum çocuğum,sülalem,komşum......bir çıkartma yapalım her neresiyse?
bu benim özlemim,Allahtan isteğim.çok görmesin Allahım.

inanın düşünmek dahi çok güzel.
Yukarı
Starsky Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Belçika
  Alıntı Starsky Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2012 saat 00:41
TFF, Besiktas ve Bursaspor'un yerine Avrupa'ya gönderecegi takimlari yarin açiklayacak.

Besiktas'in yerine Eskisehirspor, Bursaspor'un yerine de Karabükspor gidebilir.
Sevmenin hakkını vermek, zor olanı sevmekle başlar...
O yüzden Eskişehirspor'luyuz!
Yukarı
Eses İmparatorlugu Liste gör
Usta Yazar

Efsane
Yer: Aşk-ı Şehir
  Alıntı Eses İmparatorlugu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2012 saat 00:42
Şöyle bi durum var;Uefa şartları sağlayan kulüp gönder diyebilir.
Bu durumda da bizim yönetimin mali durumu devreye giriyor.
Eğer kriterler sağlanamamışsa Tüpçü bizi göndermez.

Yalnız bir gerçekle karşı karşıyayız.Ülkemizde kulüpler çok ağır şekilde borçlandırılıyor.Zenginler kendi şirketlerine gösterdikleri hassasiyeti yönettikleri kulüplere göstermiyor.
Kırmızı İsyanın Rengidir
Yukarı
morir26 Liste gör
Deneyimli Yazar

hakan
Yer: eskişehir
  Alıntı morir26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2012 saat 00:50
arkadaşlar büyük ihtimal tff bu iki takım yerine mali kriterleri uyan 2 takım gönderecek ve bugün şike kararlarıyla ilgili açıklama yapabilirmiş uefa ben herşey netlik kazanmadan heveslenmeyelim diyorum
Yukarı
Adnan26 Liste gör
Usta Yazar

Adnan Erden
Yer: Germany
  Alıntı Adnan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2012 saat 00:54
Alıntı yapılan kartES

saygızsızlığın dizboyunu aştığını ;çıkarcılığın,grupçu zihniyetin Eskişehirspor realitesinin önüne geçtiğini hissettiğim bir kaç yıldır yazmamaya gayret ediyorum.
ancak bugün bence özel bir gün.Avrupa yolu açılmış gibi gözüküyor.İnşallah hayırlısı neyse o olur.madem yazıyorum bir şeyleri de anlatayım isterim.

peşine düştüğümüz bu sevda hafife alınacak bir sevda değildir.Anadolu ihtilalidir.bugün Anadolu'daki şehirlerin takımları kımızı-siyah renkleri tercih etmişlerir.NEDEN?

dolaşın ES ES'tezahüratını tam tekmil 7 yaşındakinden de 70 yaşındakinden de duyarsınız.

bunları hak eden bu kapasite 1968-1973 yılları arasında Türkiye'yi Avrupa'da temsili hak etmiş,o günün şartlarında da gereğini yapmıştır.ancak;

taraftarı bu şerefli görevde yanında olamamıştır.

nedeni basittir.o günün şartları oraya kadar değildir.o günün şartları bir şehir den bir şehire kadardır ve o görev hep yapılmıştır.fakir bir Ülkenin fakir taraftarının yapabileceği o kadardı o yapılabildi.

ama şimdi öyle değil;dünya küçüldü Ülkemiz büyüdü.Allah bana o anları yaşatsın istiyorum.çoluğum çocuğum,sülalem,komşum......bir çıkartma yapalım her neresiyse?

bu benim özlemim,Allahtan isteğim.çok görmesin Allahım.

inanın düşünmek dahi çok güzel.

Erkan abi,
insallah hersey istedigimiz gibi gider ve sevdamiz Avrupa sinavina cikar. Bizlerde insallah sizleri Avrupanin göbeginde misafir etme imkani buluruz. Kimbilir ne zaman yine böyle bir sans yakalariz...
Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yoktu.
Nice elbiseler gördüm, içinde insan yoktu.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1819202122 210>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,516 saniyede hazırlanmıştır