eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Mustafa Akgören'den NIKE konusunda açıklama

Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 16>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
taner_es Liste gör
Usta Yazar

Mr. BLaCk
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı taner_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2012 saat 20:29
İşportadan forma almayın demiş? Bi farkı olsa yaptırdığınız formanın almasın kimse işportada 5 esstore da 75 tl orjinalinden farkı yok ki bazı özel forma yaptıranlar var onların kalitesi nike a bin basar.

Kusura bakmayın ama o kadar adi bir formaya o parayı verecek değilim. Puma formaları çıktı sadece kendi ailemden 3 kişiye aldım kaç tane arkadaşa da zorla aldırdım. Adidas çıktı yine aynı şekilde. Ama nike ile bu iş olmaz. Hep biz taraftar olarak fedakarlık yapıyoruz.

Şimdi sizin azıcık kesenin ağzını açıp 100 000 forma için söz verir güzel bir forma yaptırırsınız uygun bir fiyattan satışa sunarsınız o formalar zaten tükenir. Taraftarı illa yolunacak kaz olarak görmemek lazım maliyetine satarsınız önemli olan taraftarın o formayı statta doya doya giymesi. Kalan formalar olursa da esstore adına çeşitli etkinlikler düzenlenir (basketbol, yüzme, masa tenisi, atletizm ve özellikle halı saha kazanan takımlara forma verilir kişi başı ücretide forma parası olur. Halı saha da her türlü ayarlanır zaten uygun fiyata.) herkesten 3-5 lira karşılığında, kazananlara forma hediye edilir. Böylelikle zarar edilmez.
Yukarı
Mustang1965 Liste gör
Deneyimli Yazar

Alper
  Alıntı Mustang1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2012 saat 20:30
yapılacak iş acık net HEDEF 100 000 olsun bir yıldız transfer yerli olabilir yabancı olabilir bastırırsın formaları kaliteli uygun fiyatlı güzel tasarımlı arkasınada bir anket yaparsın gecen senenin en başarılı futbolcusunu secersin bastırırsın arkasına koyarsın store lara
Yukarı
yirmialti26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat
  Alıntı yirmialti26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2012 saat 20:41
Mustafa abi' yi sever sayarım ama kusura bakmasın. Ben olsam " takıma destek için alacağım derim " yazmış. İşte zaten burada her şey başlıyor. Takımın 2nci başkanının dahi hesaptan kitaptan haberi yok iken biz forma alarak kime destek olacağımızı nasıl bilelim. Karışık konular bunlar, bir çözüme kavuşmadığı sürece en iyisi çıksa da ben şahsen almıyorum. Alanlara da hayırlı olsun

Yukarı
kraleses Liste gör
Usta Yazar

Özer
Yer: Çorlu
  Alıntı kraleses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2012 saat 20:45
Esstore, Mustafa abinin önderliğiyle birlikte epey yol aldı bunu inkâr etmemeliyiz. Yavaşda olsa ürün çeşitliliğide artıyor. Biz bu işlerin altyapısında tecrübesiz bir kulübüz, tırdan ürün aldığımız dönemler çok da eskide kalmış sayılmaz. Bunlarıda göz önüne alarak yorum yapmalıyız.

Forma konusuna gelirsek, o resimdeki siyah kırmızı çubuklu harici formaları bende beğenmedim. Hoş o formaları görmemiş dahi olsam, Nike'ın bizi kesebilecek ölçüde bir forma yapamayacağını az çok tahmin etmiştim. Görmediğimiz, yeni gelecek olan formalarda ortalama ürünler olacaktır muhtemelen.

Bence bu noktada Kappa, Hummel, Lescon gibi firmalardan birinden özel tasarımlı formalar çıkartılmalıydı. Bu işlerin elbette daha bizlerinde bilmediği çok detayı vardır, ama illaki Adidas ya da Nike giyeceğiz diye bir kaide mi var ya da bunları giymeyince büyük kulüp olamıyor muyuz? Artık anlaşma yapılmışsa elbette yapılacak tek şey formaları ve ürünleri olabilecek minimum fiyattan sunmak ve reklamını iyi yapabilmek olmalı. İyide olsa kötüde olsa ben yeni sezon forması almayı düşünüyorum.

Tüm bunların yanında, bende hemen herkes gibi Mustafa abiden sadece store konusunda değil tüm yönetimsel konularda bu tip çıkışlar bekliyorum.

Yukarı
bloodSucker Liste gör
Deneyimli Yazar

PAŞHA
Yer: İN DİBİ
  Alıntı bloodSucker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2012 saat 20:48
Eğer amaç Eskişehirspor ve Eskişehirsporun çıkarlarıysa başta yönetimin istifa etmesi gerekir.Eskişehirspora karaborsacılardan , işportacılardan bile daha çok zarar veriyorlar
ŞAMPİYONLUK ÇOK UZAK DEĞİL ESKİŞEHİRRRRR
Yukarı
redroseeses Liste gör
Deneyimli Yazar

Harun
Yer: Turkey
  Alıntı redroseeses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2012 saat 20:48
Özel bir forma tasarımı ve yeterli stok sağlanmadıkça 100 bin forma satışı beklemesinler. Ancak gerçekten güzel bir tasarım normalden biraz daha uygun bir fiyat politikası ile 100 değil 200 bile satılır. Taraftar da kulubünün armasını günlük hayatta maçlarda güzel ürünler üzerinde taşımak istiyor. Ancak bu yönetim bu taraftarı o kadar çok kandırdı ki sonuçları görmeden de kimse inanmaz bir an önce icraat görmek istiyoruz... Bu arada yine ve her zaman bu YÖNETİM İSTİFA!!!
www.biafor.blogspot.com
www.facebook.com/harunuysall
www.twitter.com/harunuysall
www.gplus.to/harunuysal
Yukarı
Erman Liste gör
Usta Yazar

Erman Kayışdağ
  Alıntı Erman Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2012 saat 20:50
Taraftar formalarının kalkmış olmasını olumlu buluyorum.Tabi bunun tek şartı orjinal formaların fiyatlarını düşürmekti.Böyle de yapılacakmış zaten açıklamalardan öğrendiğimize göre.

İş sadece fiayatları düşürmekle de bitmiyor.Korsan ürünlere karşı sıkı denetimin gelmesi( ki Esstore'nin 20-25 metre ilerisinde korsan formalar satılıyor hatta stadın içinde bile) ve Nike ile iletişimin sıkı tutulması gerekiyor.Stokta azalan veya biten formalar hemen sipariş geçilmeli ve en kısa sürede teslim alınmalı ve taraftara net bilgiler verilmeli bu konuda.Geçtiğimiz dönemlerde biten formaların 2-3 ay sonra geldiği ve Esstore'dan formaların ne zaman geleceği konusunda net bilgiler alamamıştık.
Es Es/ermanka26

www.unieses.org    
Yukarı
SoLdat Liste gör
Usta Yazar

Cihat
Yer: Bağlar
  Alıntı SoLdat Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2012 saat 20:58

Alıntı yapılan Erman

Taraftar formalarının kalkmış olmasını olumlu buluyorum.Tabi bunun tek şartı orjinal formaların fiyatlarını düşürmekti.Böyle de yapılacakmış zaten açıklamalardan öğrendiğimize göre.
Size katılıyorum ama orjinal formanın en düşük 60 tl olacağını düşünüyorum. Taraftar formasının kalkması için orjinal formanın 50 tl altına inmesi lazım buda mümkün değil. Eğer yapılırsa bu çok büyük iş. 

Yukarı
ersin2626 Liste gör
Usta Yazar

ErsiN
  Alıntı ersin2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2012 saat 21:03
ihale yine taraftara kalmış.İşiniz hizmetse iyi yaptıkça talep olacaktır. Ama kalkıp istenmeyen begenilmeyen talep teskil etmeyen bir ürünüde kusura bakmayında kimse almaz.Eskisehirde herkes klüp baskanı değil bütcemiz kısıtlı(!)Zaten herseye yetmeye calısıyor bu taraftar bi size yetemeedik
≈αηα∂σℓυ уıℓ∂ızı єѕкιşєнιяѕρσя≈
Yukarı
kalender 26 Liste gör
Usta Yazar

Kalender
Yer: Bosnia Hercegovina
  Alıntı kalender 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2012 saat 21:13

Yıllardır stad çevresinde forma, atkı ve her türlü ürün satılıyor. Eskişehirsporun haklarını korumak ve kollamakla yükümlü  yöneticİler  olarak hangi tedbirleri aldıniz. Siz ilk önce görevinizi yapın sonra, taraftardan destek isteyin.

Bugün ESESTORE'de 1 forma 74.00 TL 80.00 TL arasında satılıyor. Şampiyonluğa oynayan, seyircisine Avrupa takımlarını ve yıldız futbolcuları seyrettiren kulüplerin satış mağazalarında da fiyatlar aynı.

Futbolu bırakma noktasına gelen DEDE'yi saymazsak bu taraftara yıldız futbolcumu seyrettirdiniz. ?

Stadyum rezalet, insanlar yağmurda çamurda pisliğin içinde maç seyrediyor ama çıkıpta "kombine al " demesini biliyorsunuz.

Ümit KARAN'ı getirip insanlarla dalga geçer gibi, "Bu  yıl bir tane yıldız transfer" yeter demeyi biliyorsunuz. ?

Kulübün ismi ŞİKE gibi adi bir suça karışırken " Haberimiz yok " demeyi biliyorsunuz.

Gece kulüplerinde, barlarda kulübün yöneticisi sıfatıyla karıya kıza fıstık atmayıda iyi biliyorsunuz.

Elalemin sözleşmeli teknik direktörünü Eskişehirsporun başına bela etmeyide iyi biliyorsunuz.

ESSTORE'nin 5-6 yıılık bütçesini Kris BOYD'a tazminat olarak ödemeyide biliyorsunuz.

Ama taraftar İSTİFA diye bağırırken, forma satmaya çalıştığınız insanları duymazdan geliyorsunuz ve İSTİFA etmeyi bilmiyorsunuz.

Bırakın bu işleri, İSTİFA edin, kulübün önünü açın kardeşim. Alın formanızda, kombinenizde sizin olsun.

kalender
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 16>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,508 saniyede hazırlanmıştır