eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Mustafa Akgören'den NIKE konusunda açıklama

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 16>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
holigantatar Liste gör
Usta Yazar

Soner
Yer: Estanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı holigantatar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2012 saat 19:24
Mustafa Abi çocukluğumun büyüdüğüm tribünlerin amigosu da lideri de sendin. Ayrıca Tatar olman benim içinde ayrı bir yerin vardır her zaman ama üzülerek söylemeliyim ki Nike adlı ürün sadece kendi ELİTE takımlarının ürünlerini standartın dışında tasarım yapıyor. Çok bir şey istemedik sizden. Tek istediğimiz orjinal olmak her yönümüzle. Taraftarı ile yönetimi ile FORMASI ile başkaların kopyası değil her zaman orjinal olmak istedik. Büyük oranda bunun TARAFTAR kısmını hallettik lakin yönetim ve forma konusunda tam anlamda perişanız.... BEN ESESİMİN FORMASININ DİĞER TAKIMLARLA AYNI OLMASINI İSTEMİYORUM. Acaba çok zor bir şey mi istedim....
Sadece ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
bloodSucker Liste gör
Deneyimli Yazar

PAŞHA
Yer: İN DİBİ
  Alıntı bloodSucker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2012 saat 19:26
Şık bir tasarım ve 45-50 tl gibi bir ücret ile 100.000 rakamı yakalanmayacak bir rakam değil.
ŞAMPİYONLUK ÇOK UZAK DEĞİL ESKİŞEHİRRRRR
Yukarı
Bidon26 Liste gör
Usta Yazar

Mert
Yer: Hollanda
  Alıntı Bidon26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2012 saat 19:38
Pazarlama işlemlerini yapamıorsunuz, siz sıradan forma yapın bekleyin 100.000 satışı daha çok beklersiniz
Tanrı Tektir, Ordusu Türk'tür | Twitter: @srvn26
Yukarı
doganay26 Liste gör
Yazar

Erkan GÖLCÜK
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı doganay26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2012 saat 19:55
Mustafa abiden taraftarı son dönemlerde rahatsız eden her konuya karşı böyle duyarlı olmaya davet ediyorum. Birbirimizden uzak kalmayalım.
Yukarı
Meshud26 Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı Meshud26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2012 saat 20:00
Mustafa abinin Eskişehirspor için katkıları tabi ki tartışılmaz onun hakkında yorum yapmam yapamam zaten ama Benim harçlığımdan keserek 70 80 milyona aldığım formayla halin ünal gs fb bjk yöneticilerini Eskişehire geldiklerinde yedirecek içirecek,barlarda fındık fıstık atıcak sağa sola hallerde rakı sofraları kurulcaksa yok öyle bir dünya ben forma almam aldırmam..Dünyanın en güzel formaları da olsa satış sayısı düşük olacaktır çünkü birçok kişi Halil ünaldan ve EsEsimizin şu an ki halinden nefret etmektedir,yakıstıramamaktadır.Destek vermez.
Ellerde Meşale Gözlerde Yaş Var Bu Şehir Bekliyor Haydi Çocuklar..
Yukarı
Erman Liste gör
Usta Yazar

Erman Kayışdağ
Yer: Eskişehir
  Alıntı Erman Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2012 saat 20:01
Mustafa abiden yerinde ve zamanında bir açıklama.

Hepimiz güzel tasarım forma giymek istiyoruz haklı olarak ama buna en büyük engel belirtildiği gibi yeterli sayıda forma satışımızın olmaması.Bunun sorumlusu da büyük ölçüde biz taraftarız.

Görüldüğü gibi Trabzon burada da karşımıza çıktı.Çok miktarda satış garantisi vererek en çok sevilen 2 modeli kapatmışlar.Yeterli sayıda satış garanti edemeyenlerde katolog formalara mecbur kalıyor.Halbuki elimiz güçlü olsa Ts'nin giydiklerinden biz de istiyoruz diyebilirdik.
Es Es/ermanka26

www.unieses.org    
Yukarı
montana26 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı montana26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2012 saat 20:05
Alıntı yapılan Bidon26

Pazarlama işlemlerini yapamıorsunuz, siz sıradan forma yapın bekleyin 100.000 satışı daha çok beklersiniz

Clap Clap Clap Çok doğru ; ayrıca birkaç şey daha söylemek istiyorum .

"ESKİŞEHİRSPOR' un maddi ve manevi menfaatlerine en uygun olan firma seçilmiştir."

Ondan emin değilim . neden mi ; şuan da Eskişehirspor'un menfaatleri için yapılması gereken şeyler yapılmıyor . Halil Ünal , Zafer Tüzün gibi isimlerin istifası gibi !!!

""çok sevdiğinizi
söylediğiniz ve alemin en büyük taraftarı biziz diye her platformda
iddaa ettiğiniz takımınıza zarar verirsiniz""

3 Temmuzdan beri bizim büyüklüğümüz falan kalmadı Mustafa Abi. Fenerbahçe hariç diğer bütün takım taraftarları olarak fb'nin arka bahçesi olarak görülüyoruz.Bizleri ikinci bir gençlerbirliği olarak görüyor herkes ! Şike iddanamelerinde adı geçen bir Eskişehirspor var. Taraftarın büyüklüğü var ama şuan da bizler ESKİLERİN mirasını yiyoruz . Türkiye bizlere pek öyle bakmıyor . Bir başkanınızı gönderemediniz diye bakıyorlar .

"" oysaki ben olsam şöyle yorum yapardım
'' bu seneki formaları beğenmedim ama takımıma destek vermek için
alacağım tabiki ama yinede 3 sezon veya 5 sezon önce aldığım ve
beğendiğim formamı giyeceğim ''
gibi yapıcı yorumlar yakışır gerçek taraftara ""

Bizler de Halil Ünal , Zafer Tüzün gibi isimlerden onlara yakışır , yapıcı yorumlar bekliyoruz . Mesela istifa etmelerini açıklamaları gibi .

Son söylediklerin çok güzel.Kombine sayımız , forma satış sayımız artsın . Ancak bunlar kaliteli , hedefleri olan bir takımla gerçekleşmesi çok daha mümkün . Üç senedir Avrupa'ya gidiyoruz açıklamaları hep sonuçsuz kaldı . Bu sene de  önce Avrupa'ya gideceğiz dediler ,olmadı ; Türkiye Kupasında hedeflerimiz var dendi , REZİL OLDUK ; Avrupa Ligi play off grubundan birinci çıkacağız dediler YİNE OLMADI .

Stadyuma bir çivi çakılmadı , Alt yapılara harcanan yatırımlar ortada , tesisleşme , kurumsallaşma ortada , milyon eurolar verilerek alınan oyuncular ortada , amatör branşlar ortada ...

Abi saydıklarımın hangisi var , söylermisin hangisi ???

Olmasın , hiçbiri olmasın ama bizleri Şike İddanamelerinde adımızın geçmesini sağlayanlarda bizim başımızda olmasın o zaman ne çıkartırsan alırız .

Ama verilen sözler ve icraatler ortadayken söylediğin satış rakamlarına ulaşmak zor Mustafa Abi zor !!!

Selamlar ...
Yukarı
bloodSucker Liste gör
Deneyimli Yazar

PAŞHA
Yer: İN DİBİ
  Alıntı bloodSucker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2012 saat 20:13
Birde şöyle bir şey var.Şimdi biz istediğimiz formaları yaptırmamız için 100.000 civarında forma satmamız gerekiyor ki nike karşısında seneye elimiz güçlensin.

Fakat sen yıldız transfer yapmazsan , fiyatları indirmezsen , bu şehirdeki adam tasarımlar kötü , olsun ben yeni forma alayıp ama 3 sene önceki formamı giymeye devam ederim der mi? Derse kaç kişi der.Bu sene ki gibi 1000-1500 kişi mi der? Yoksa bir bakmışsın onlar da lanet olsun böyle işe mi der?
ŞAMPİYONLUK ÇOK UZAK DEĞİL ESKİŞEHİRRRRR
Yukarı
Mustang1965 Liste gör
Deneyimli Yazar

Alper
  Alıntı Mustang1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2012 saat 20:26
görüyoruz her takımın sırtında cubuklu forma baydı artık gercekten söyle güzel farklı bir tasarım olsun fiyat konusundada uygun bir fiyat bicilirse neden 100 000 satılmasın ayrıca eleştiriler mutlaka olacaktır herkez bir beklenti içerisinde ama karşılıgında vurdumduymaz bir yönetim
Yukarı
erkin Liste gör
Usta Yazar

Erkin ESES
Yer: Swansea
  Alıntı erkin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2012 saat 20:28
3 aylık bir boşluk var örneğin, %90 oranla en düşük en sakin zaman store için çünkü insanların forma satışı skor ve heyecanla doğru oranda oluyor. Şuan bir tanıdığıma hediye etmek için Sarı forma bakmaya girdim fakat stokda yok hata bu sezon formaları stokda yok görüyorum. 2 sene önceki formalar satışta ve bu sezonunkinden daha pahalı üzüldüm bir indirim olmamasına. Hani yurtdışından örnek vermiyim; bize en yakın kulüp olan Bursa'nın store'un da güzel indirim var klasik çubuklu forma 35TL'ye düşmüş. Amacım ikisini karşılaştırmak değil ama hani bir hareket getirmek şart, taraftar da haklı Mustafa abide ama ara yolu bulmak için yönetimin hiç bir çabası yok.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 16>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır