eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Mustafa Akgören'den NIKE konusunda açıklama

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 13141516>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
SoLdat Liste gör
Usta Yazar

Cihat
Yer: Bağlar
Online Durum: Offline
  Alıntı SoLdat Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2012 saat 21:04

SON DAKIKA - Gaziantepspor Kulubu, taraftarin sosyal medyadan gelen tepkisi üzerine cikardigi Sezon Formalarını geri çekti.

http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/s720x720/304760_447468418626608_1779439230_n.jpg

Açıklanan formalar bunlardı. 

Yukarı
fanatik026 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Turkey
  Alıntı fanatik026 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2012 saat 21:23
benim anlamadıgım nokta.M.Akgören yaptıgı açıklamada yeni sezon formaları bu değil sadece hazırlık kampında giyelecek demişti.Ancak görünen o ki Önümüzdeki sezon o formalar kullanılacak.O zaman bize yalan mı söylendi
FANATİK ESESLİ
Yukarı
SoLdat Liste gör
Usta Yazar

Cihat
Yer: Bağlar
  Alıntı SoLdat Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2012 saat 21:31
Alıntı yapılan fanatik026

benim anlamadıgım nokta.M.Akgören yaptıgı açıklamada yeni sezon formaları bu değil sadece hazırlık kampında giyelecek demişti.Ancak görünen o ki Önümüzdeki sezon o formalar kullanılacak.O zaman bize yalan mı söylendi
Bunlara ek olarak bir de orjinal formaların fiyatları düşük olacaktı taraftar forması çıkmayacaktı herkes orjinal forma alsın diye.  
Yukarı
ömer_es Liste gör
Deneyimli Yazar

ÖMER
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı ömer_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2012 saat 22:24
Alıntı yapılan SoLdat

SON DAKIKA - Gaziantepspor Kulubu, taraftarin sosyal medyadan gelen tepkisi üzerine cikardigi Sezon Formalarını geri çekti.

http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/s720x720/304760_447468418626608_1779439230_n.jpg

Açıklanan formalar bunlardı. 

En sağdaki forma gayet güzelmiş
Dünyada TÜRK olmak gibidir,ESKİŞEHİRSPOR'lu olmak !
Yukarı
eses_aşkı Liste gör
Deneyimli Yazar

Umut
Yer: Eskişehir
  Alıntı eses_aşkı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2012 saat 23:00
maçlarda revolution forma kullanılmayacak mı hiç acaba ?

revolution gerçekten kaliteli diye düşünüyorum energy'den daha iyi. düz kırmızı altına siyah şortla çok güzel olur diye düşünüyorum.

gs de beğendiğiniz forma revolution yine. tek farkı parçalı olması arkadaşlar forma aynı forma
Eskişehirspor’lu olmak, yanında seninle birlikte göğsünü yırtarcasına bağıranı kardeşten de öte sevmektir.
Yukarı
ali_9292 Liste gör
Usta Yazar

Ali Özen
Yer: Manisa
  Alıntı ali_9292 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2012 saat 01:09
Biraz önce Eyüpspor'un Galatasaray'la hazırlık maçında giydiği formayı gördüm inanamadım.Nike yapmış ve o kadar stil duruyor ki bizimkilerin armasını sök içine atlet olarak bile giymezsin bu formaların içine.Şimdi bu işin başındakilere soruyorum bilmem kaç bin satacağımıza söz verirsek özel tasarım yaparız diyorlar diyenlere;Eyüpspor kaç forma satıyor da nike bizimki gibi atletlerden farklı tasarım yapıyor?
Her Zaman Her Yerde En Büyük Es-Es
Yukarı
manta Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Isle Of Man
  Alıntı manta Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2012 saat 19:08
Ordu macinda begendigim tek sey Efsane kirmizi formamizdi. Umarim yillardir suren efsane cubuklu forma yanilgisi/inadi sona ererde bundan takimimizi sahada efsane formamizla izleriz ve yeniden bu formayla ozdeslesiriz.

Bir takimin sezon katalogunda hem duz hem cubuklu hem iki parcali forma bulunmamalidir. Bunlar klasik formalardir. Bunlardan birisi, duz beyaz ve diger sezondan sezona degisen pazarlama amacli farkli tasarimlar olmalidir benim gorusume gore.
Yukarı
26_birkan Liste gör
Yazar

birkan
Yer: eskişehir
  Alıntı 26_birkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2012 saat 19:36
Alıntı yapılan fanatik026

içinde biraz eseslilik ,eskişehirsporluluk duruşu varsa istifa etsin.milletin antrenman formasını maç forması oalrak kullanıyoruz.yazıklar olsun.mustafa akgören istifa!!!
Yukarı
karargah26 Liste gör
Usta Yazar

Ergin ÜNSALAN
Yer: Ankara
  Alıntı karargah26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2012 saat 21:04
Alıntı yapılan ali_9292

Biraz önce Eyüpspor'un Galatasaray'la hazırlık maçında giydiği formayı gördüm inanamadım.Nike yapmış ve o kadar stil duruyor ki bizimkilerin armasını sök içine atlet olarak bile giymezsin bu formaların içine.Şimdi bu işin başındakilere soruyorum bilmem kaç bin satacağımıza söz verirsek özel tasarım yaparız diyorlar diyenlere;Eyüpspor kaç forma satıyor da nike bizimki gibi atletlerden farklı tasarım yapıyor?

cidden bu formalar iyi
http://www.cnnturk.com/fotogaleri/spor/futbol/2012/08/16/galatasaray.eyupsporu.farkli.yendi/14846.10/index.html#photoGal
SÖZDE DEĞİL ÖZDE ESESLİ
Yukarı
Bülent 1965 Liste gör
Yeni Yazar

Bülent
Yer: Eskişehir
  Alıntı Bülent 1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eyl/2012 saat 00:38
Evet hiç yakışmıyor bu formalar.Efsane formamız düz kırmızı bisiklet yaka forma bile çok çok iyi. nerde o günler gerçi o formayı giyseler o ruha uyabilecekmi şimdiki topçular oda şüpheli ya..Yinede tercih ederim ben düz kırmızı yanlız kol ve yaka ağızları siyah olan o formamızı..
Gururluyum.EsEsliyim...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 13141516>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,422 saniyede hazırlanmıştır