eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıRuud Boffin

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1516171819 378>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ESES_hell26 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 01/Haz/2012 saat 00:42
Her neyse şu an için başka bir şey demiyorum.Görüşlerimi yukarıda belirttim ben ama şunu söylemeliyim ki geçen sene,yine önceki seneler gibi abuk subuk transferler yapıldı.Tarık,deniz,abdülaziz,mehmet,abdülkadir vs.Burada bas bas bağırdım.Böyle transfer olmaz.Hiç biri oynamayacak.Oynamadan gidecek diye.Ne nitekim hiç biri de oynamadı doğru düzgün.Piyasada yoktu.Bu sene de yine aynı fiyasko,abuk transferler devam ediyor.Yönetim bunu politika olarak belirledi.Diyeceğim odur ki bu yazdıklarımı,yazdığım transferleri eleştirmediniz,kucak actınız hepiniz.Bak noldu şimdi ? Bir bir çıktı yazdıklarım.Bu sene de serol,boffin gibi transferlere aynısını yapıyorsunuz.kucak acıyorsunuz.Eleştirmiyorsunuz.Bütün dandik adamlara kucak actınız,hic birinden bi nane olmadı.Anlamadınız mı hala,böyle transfer olmaz.Bu yönetimin bu kafasıyla hiç bir şey olmaz.
Yukarı
Ati Nefer Latif Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: Gökmeydan
Direct Link To This Post Tarih: 01/Haz/2012 saat 23:09
Alıntı yapılan pluton26

Adam Avrupa'dan geliyor Afrika'dan değil.. Böyle peşin yargılara nasıl varıyorsunuz anlamıyorum.. Kaç maçını gördünüz ?

Futboldan hiç anlamayanların yorumları onlar.Adamı ismine ve kariyerine göre yargılıyolar.Bende buraya yazıyorum RUUD BOFFİN bu sezon yıldızı parlayacak.

Gaziantep'tek Zydrunas Karcemarskas,Cenk Tosun Yada Bursaspor2daki Seba Pinto Yada Sivasspor'u nesk ifutbolcusu Micheal Enaramo'nun böyle olucağını kim bilebilirdi.Bu yüzden hiçbir zaman ön yargı yapmayın,Yanılan siz olursunuz.
Yukarı
ESES_hell26 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 02/Haz/2012 saat 14:27
Alıntı yapılan Ati Nefer Latif

Alıntı yapılan pluton26

Adam Avrupa'dan geliyor Afrika'dan değil.. Böyle peşin yargılara nasıl varıyorsunuz anlamıyorum.. Kaç maçını gördünüz ?

Futboldan hiç anlamayanların yorumları onlar.Adamı ismine ve kariyerine göre yargılıyolar.Bende buraya yazıyorum RUUD BOFFİN bu sezon yıldızı parlayacak.

Gaziantep'tek Zydrunas Karcemarskas,Cenk Tosun Yada Bursaspor2daki Seba Pinto Yada Sivasspor'u nesk ifutbolcusu Micheal Enaramo'nun böyle olucağını kim bilebilirdi.Bu yüzden hiçbir zaman ön yargı yapmayın,Yanılan siz olursunuz.

Neyine göre yargılayacağız ? Sacının rengine göre mi ? Tabii ki kariyerine ve yaptıklarına göre eleştiride bulunacağız ve ben baktığım zaman hiç bir şey göremiyorum.Sen neye bakarak yıldızı parlayacak diyorsun onu merak ettim ben.Ayrıca bizim yönetimin de transferleri araştırarak bilerek yapmadığını adım gibi bildiğimden dolayı yine kelek çıkma ihtimali yüksek.30 tane adam aldılar,4-5 tanesi adam çıktı.Gaziantep dediğin kulüp kac tane adamını tonla paraya sattı.O yüzden oralardan örnek göstermessek iyi olur.Çünkü onlar işi bilerek yapıyor,rastgele değil.
Yukarı
canogut Liste gör
Yazar

can
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 02/Haz/2012 saat 15:00
her ne kadar videolarında iyi gözükmesede(ki ne süper videoları olan adam gördük bi numara çıkmadı.) genç yaşta premier lige gittiğine göre kumaşı kaliteli olmalı.  
FoRzA ES-ES
Yukarı
ESCOBAR ! Liste gör
Usta Yazar

escobar
Direct Link To This Post Tarih: 02/Haz/2012 saat 17:30
Alıntı yapılan canogut

her ne kadar videolarında iyi gözükmesede(ki ne süper videoları olan adam gördük bi numara çıkmadı.) genç yaşta premier lige gittiğine göre kumaşı kaliteli olmalı.  
premier ligde değil championship te
Yukarı
ESCOBAR ! Liste gör
Usta Yazar

escobar
Direct Link To This Post Tarih: 02/Haz/2012 saat 17:36
ama pardon west ham düşmeden alınmış fakat uzun süre maç oynamamış olması handikap bizim için
Yukarı
gok26 Liste gör
Usta Yazar

Göktuğ
Yer: Ankara
Direct Link To This Post Tarih: 02/Haz/2012 saat 18:54
Alıntı yapılan ESES_hell26

Alıntı yapılan Ati Nefer Latif

Alıntı yapılan pluton26

Neyine göre yargılayacağız ? Sacının rengine göre mi ? Tabii ki kariyerine ve yaptıklarına göre eleştiride bulunacağız ve ben baktığım zaman hiç bir şey göremiyorum.Sen neye bakarak yıldızı parlayacak diyorsun onu merak ettim ben.Ayrıca bizim yönetimin de transferleri araştırarak bilerek yapmadığını adım gibi bildiğimden dolayı yine kelek çıkma ihtimali yüksek.30 tane adam aldılar,4-5 tanesi adam çıktı.Gaziantep dediğin kulüp kac tane adamını tonla paraya sattı.O yüzden oralardan örnek göstermessek iyi olur.Çünkü onlar işi bilerek yapıyor,rastgele değil.
bende her ne kadar pek umutlu olmasamda eleştirimi yaptım, destek olma moduna geçtim. siz sayfalardır devam ediyorsunuz. bu gidişle el fredo'nun boffin versiyonu olacaksınız.
Yukarı
Panzerfaust26 Liste gör
Usta Yazar

Umut Tukuş
Yer: Kocaeli
Direct Link To This Post Tarih: 09/Haz/2012 saat 20:23
Kaleci transferinde sürekli forma giyen,fiziksel açıdan hazır kaleciler her zaman iyidir ama tanımadan da olumsuz yorum yapmak saçma olur.Zaten transferler açısından hiç umutlu değilim yönetim gidene kadar böyle ucuz transferlere hazırlıklıyız.

Umarım faydalı olur en azından maç alışkanlığı kazanır
ESES'i ticari rant olarak görenlere karşı yüksek taraftarlık bilinci!
Yukarı
yigitby26 Liste gör
Yazar

Yiğit Can Biliroğlu
Yer: Estanbul
Direct Link To This Post Tarih: 09/Haz/2012 saat 21:48
Alıntı yapılan pluton26

Alıntı yapılan ESES_hell26

Alıntı yapılan pluton26

Maçını izleyemedik maalesef.Çünkü oynadığı maç yok. Son 2 sezonda tek maç oynamış.Kaleci için en önemli şey oynamaktır.Ayrıca avrupa diye lüksemburg 2.liginden kaleci alalım o zaman..Burada konuşanlar işkembeden atmıyor.İstatistiklere göre konuşuyor.Adam Westham'ın 3.kalecisi.Chelsea'nin falan olsa anlarım hadi.Hem sen gidip westham'ın 3.kalecisini alıp dan diye kaleye koyarsan bu eziklikten başka birşey değildir.Eskişehirspor bu kadar aciz mi,ezik mi ?      Ne olduğu belirsiz adamlara bu denli kucak acan başka kulüp ve taraftar görmedim.Böyle transfer tabii ki eleştirilir ve yargılanır. Bravo yönetim.

1 - 2 Sezonda tek maç oynaması onun kötü kaleci olduğu anlamına gelmez, bu sene Onur Kıvrak hiç bir Süper Lig maçında oynamadı, kötü kaleci mi yani ?

2 - Kaleci için en önemli şey oynamakmış bak hele.. Bizim Ivesa yatarak mı hata yapıyordu oynadıkça hata yaptı.. Kayacan oynamadı oynamadı ama ortaya koyduğu performans o tecrübe eksikliğine rağmen hiç fena değildi..

3 - Mevzuyu diferansiyelinden anlamamak lazım, Avrupa'da bizi taşıyamaz dediğiniz kaleci, bizim senede 1 kere oynama şansı bile bulamadığımız ligin takımlarıyla oynuyor.. Kastettiğim olay buydu.. Coğrafi olarak Avrupa'da değil, lig olarak Avrupa'da..

4 - Burada konuşanlar istatistiğe göre konuşuyor diyorsun, senin de dediğin gibi maç yapmamış bir kalecinin hangi istatistiğine bakıyorsunuz anlatırsanız sevinirim..

5 - Westham'ın 3. kalecisini almak neden eziklik olsun ? O kaleci Westham'ın 3. kalecisi diye alınmadı, iyi kaleci diye alındı.. Meseleye bakış açını seveyim !

Büyüksün Ekrem abi ClapClapClapClapClapClap
NEFER
Yukarı
messi26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Almanya
Direct Link To This Post Tarih: 10/Haz/2012 saat 00:57
ekşiyi burada tatlı olarak satmaya çalişanlar var. acikca söylemek lazim, bu adam büyük bir RISK. Forma giymesini unutmus bir adama hedefi olan bir takimda 1 numarayi vermek cok yanlis. üzülerek söylüyorum ama bence ilk iki üc senede kalemize güven vermiyecek gibi. Belki 2-3 sene sonra süper kaleci olur, ozamanda elimizden kaptiririz
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1516171819 378>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,688 saniyede hazırlanmıştır