eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıRuud Boffin

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1415161718 378>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
escgtyes Liste gör
Yazar

Çağatay ÇINAR
Yer: İZMİR
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2012 saat 02:09
Adamın kalitesi düşük. Nereden buldular arkadaş bunu? Halil yine neyin peşindesin?
İZMİR ES ES
Aramızdaki kilometreler kadar aç ellerini,
Yine de yetmez anlatmaya sana olan sevgimizi...
Yukarı
eses260 Liste gör
Usta Yazar

Muzaffer
Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2012 saat 09:25

Bu kaleci bizi avrupada ve ligde taşıyamaz.

Kırmızı Şimşek
Türk Gücü
Yukarı
pluton26 Liste gör
Yazar

Ekrem
Yer: ESkişehir
Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2012 saat 10:38
Adam Avrupa'dan geliyor Afrika'dan değil.. Böyle peşin yargılara nasıl varıyorsunuz anlamıyorum.. Kaç maçını gördünüz ?
[Quote]HÜ İstifaaa ![/QUOTE]
Yukarı
esesliyasin26 Liste gör
Usta Yazar

Yasin
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2012 saat 12:29
  Nihat Çuhadar'ın dediğine göre Ersun hocaya geçen sezon Samsun'da kiralık oynayan Ertuğrul'u teklif etmelerine rağmen ısrarla Boffin'i istemiş. Yani çok üst düzey bir kalecide olabilir. En iyisi bekleyip görmek...
ŞAMPİYONLUK YAKIŞIR BU BÜYÜK TARAFTARA!!!
Yukarı
furemen Liste gör
Usta Yazar

AHMET
Yer: ANKARA
Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2012 saat 12:45

İyi çıksın diye dua etmekten başka çare yok.

Yukarı
ESES_hell26 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2012 saat 14:47
Alıntı yapılan pluton26

Adam Avrupa'dan geliyor Afrika'dan değil.. Böyle peşin yargılara nasıl varıyorsunuz anlamıyorum.. Kaç maçını gördünüz ?

Maçını izleyemedik maalesef.Çünkü oynadığı maç yok. Son 2 sezonda tek maç oynamış.Kaleci için en önemli şey oynamaktır.Ayrıca avrupa diye lüksemburg 2.liginden kaleci alalım o zaman..Burada konuşanlar işkembeden atmıyor.İstatistiklere göre konuşuyor.Adam Westham'ın 3.kalecisi.Chelsea'nin falan olsa anlarım hadi.Hem sen gidip westham'ın 3.kalecisini alıp dan diye kaleye koyarsan bu eziklikten başka birşey değildir.Eskişehirspor bu kadar aciz mi,ezik mi ?      Ne olduğu belirsiz adamlara bu denli kucak acan başka kulüp ve taraftar görmedim.Böyle transfer tabii ki eleştirilir ve yargılanır. Bravo yönetim.
Yukarı
pluton26 Liste gör
Yazar

Ekrem
Yer: ESkişehir
Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2012 saat 23:28
Alıntı yapılan ESES_hell26

Alıntı yapılan pluton26

Maçını izleyemedik maalesef.Çünkü oynadığı maç yok. Son 2 sezonda tek maç oynamış.Kaleci için en önemli şey oynamaktır.Ayrıca avrupa diye lüksemburg 2.liginden kaleci alalım o zaman..Burada konuşanlar işkembeden atmıyor.İstatistiklere göre konuşuyor.Adam Westham'ın 3.kalecisi.Chelsea'nin falan olsa anlarım hadi.Hem sen gidip westham'ın 3.kalecisini alıp dan diye kaleye koyarsan bu eziklikten başka birşey değildir.Eskişehirspor bu kadar aciz mi,ezik mi ?      Ne olduğu belirsiz adamlara bu denli kucak acan başka kulüp ve taraftar görmedim.Böyle transfer tabii ki eleştirilir ve yargılanır. Bravo yönetim.

1 - 2 Sezonda tek maç oynaması onun kötü kaleci olduğu anlamına gelmez, bu sene Onur Kıvrak hiç bir Süper Lig maçında oynamadı, kötü kaleci mi yani ?

2 - Kaleci için en önemli şey oynamakmış bak hele.. Bizim Ivesa yatarak mı hata yapıyordu oynadıkça hata yaptı.. Kayacan oynamadı oynamadı ama ortaya koyduğu performans o tecrübe eksikliğine rağmen hiç fena değildi..

3 - Mevzuyu diferansiyelinden anlamamak lazım, Avrupa'da bizi taşıyamaz dediğiniz kaleci, bizim senede 1 kere oynama şansı bile bulamadığımız ligin takımlarıyla oynuyor.. Kastettiğim olay buydu.. Coğrafi olarak Avrupa'da değil, lig olarak Avrupa'da..

4 - Burada konuşanlar istatistiğe göre konuşuyor diyorsun, senin de dediğin gibi maç yapmamış bir kalecinin hangi istatistiğine bakıyorsunuz anlatırsanız sevinirim..

5 - Westham'ın 3. kalecisini almak neden eziklik olsun ? O kaleci Westham'ın 3. kalecisi diye alınmadı, iyi kaleci diye alındı.. Meseleye bakış açını seveyim !
[Quote]HÜ İstifaaa ![/QUOTE]
Yukarı
gok26 Liste gör
Usta Yazar

Göktuğ
Yer: Ankara
Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2012 saat 23:34
Alıntı yapılan ESES_hell26

Alıntı yapılan pluton26

Adam Westham'ın 3.kalecisi.Chelsea'nin falan olsa anlarım hadi.
iyi kalecimidir değilmidir bilemem ama burda bir bilgi yanlışı var; boffin west ham'da robert green'in arkasından yedek kaleciydi.
Yukarı
escalamity Liste gör
Deneyimli Yazar

ENDER
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2012 saat 23:49
kimse ön yargılı olmasın yönetime değil ama ersun hocaya ben güveniyorum ve onun istediği kalecinin de iyi olduğunu düşünüyorum üstelik daha 25 yaşında.illa kariyer sahibi alacaz diye bişey yok antepteki karcemaskasın çok mu kariyeri vardı? o yüzden bekleyip görmek lazım ersun hoca bişey görmediği kaleciyi kalkıp 1. kaleci pozisyonnuna almaz.
kimseyi küçük görme, kimseyi de gözünde büyütme
Yukarı
sirtach Liste gör
Deneyimli Yazar

Sertaç
Yer: İzmir
Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2012 saat 23:58
Forvet oyuncusu için bekleyelim görelim diyebiliriz orta saha için bekleyelim görelim diyebiliriz aynı şekilde bir defans oyuncusu için de bekleyip görelim diyebiliriz fakat bir kaleci için asla bunu diyemeyiz. Kale kumar oynanacak bir mevki değildir. Ruud Boffin kötü çıkarsa bunun telafisi olmaz.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1415161718 378>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,625 saniyede hazırlanmıştır