eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

ARC'yi kaybettik. Başımız sağolsun....

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 11>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
hickmath Liste gör
Deneyimli Yazar

Hikmet
Yer: İstanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı hickmath Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/May/2012 saat 18:53
Allah rahmet eylesin...
Yukarı
esesim Liste gör
Usta Yazar

Selahattin ERDOĞAN
Yer: Turkey
  Alıntı esesim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/May/2012 saat 19:11
Keşke bu da ARC'nin şakalarından biri olsa. Ama ne yazıkki değil. Artık Tekirdağ'da Çarşamba günü Cuma Namazı'na giden adam yok! Sofradan "iğrenç içecek" ayranı eline bulaşmasın diye peçete ile tutup kenara atan adam yok artık. "Alkolü bıraktığı iyi oldu" diyebileceğimiz adam da yok. Buz gibi morg dolabından çıkıp soğuk bira isteyen adam yok artık! Yengeyi maça gittiğine inandırmak için üzerine bira döken adam yok! Tezahüratlar da play back yaparak tribünlerde çığır açan adam da yok artık! Seyahat ettiği otobüsün tüm personelini ESES sevdalısı yapan adam da yok artık! Kemancı Yaşar'ın nağmelerine eşlik eden bülbül sesli adam yok! Bu sefer şaka yapmadı, nalet bir gerçekle yüzyüze bıraktı bizi; bırakıp gitti hatta!!! Biz onu her daim gözlerimizde hüzün, yüreğimizde özlem, yüzümüzde tebessümle anacağız. Yüzündeki tebessümü hepimize miras bırakıp gitti koca adam... ŞİMDİDEN ÖZLEDİK BE ABİ!!!!
SENİ TAHTINA OTURTMADAN ÖLMEK, HARAM OLSUN BİZE ESESİM!..

ESKİŞEHİRSPOR YÖNETİMİNDE PAVYONCU ZİHNİYETE SON!
Yukarı
alikula Liste gör
Deneyimli Yazar

Ali KULA
  Alıntı alikula Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/May/2012 saat 19:17
Kendisine Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı dilerim.

Kendisi ile seneler evvel İstanbul'daki bir maçta (ya Kartal maçı idi yada Maltepe tam hatırlayamadım şimdi) stad dışında bir arkadaş vasıtası ile tanışmıştık, ayaküstü 15-20 saniyelik kısa bir muhabbetim de olmuştu, ama ondan sonra hiçbir yerde karşılaşmamıştık, ismini dahi unutmuştum ta ki forumda adını görene kadar, allah rahmet eylesin, toprğı bol olsun.
Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
  Alıntı ESESLİ EMRE 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/May/2012 saat 19:25
Daha güzel günler şampiyonluklar görecektik..Çok üzüldüm başımız sağolsun nur içinde yat abi..
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
mkizilarslan26 Liste gör
Yazar

mustafa
Yer: Balıkesir
  Alıntı mkizilarslan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/May/2012 saat 19:35
Alıntı yapılan esesim

Keşke bu da ARC'nin şakalarından biri olsa. Ama ne yazıkki değil. Artık Tekirdağ'da Çarşamba günü Cuma Namazı'na giden adam yok! Sofradan "iğrenç içecek" ayranı eline bulaşmasın diye peçete ile tutup kenara atan adam yok artık. "Alkolü bıraktığı iyi oldu" diyebileceğimiz adam da yok. Buz gibi morg dolabından çıkıp soğuk bira isteyen adam yok artık! Yengeyi maça gittiğine inandırmak için üzerine bira döken adam yok! Tezahüratlar da play back yaparak tribünlerde çığır açan adam da yok artık! Seyahat ettiği otobüsün tüm personelini ESES sevdalısı yapan adam da yok artık! Kemancı Yaşar'ın nağmelerine eşlik eden bülbül sesli adam yok! Bu sefer şaka yapmadı, nalet bir gerçekle yüzyüze bıraktı bizi; bırakıp gitti hatta!!! Biz onu her daim gözlerimizde hüzün, yüreğimizde özlem, yüzümüzde tebessümle anacağız. Yüzündeki tebessümü hepimize miras bırakıp gitti koca adam... ŞİMDİDEN ÖZLEDİK BE ABİ!!!!

ben kendisiniz tanımıyorum ama bu msj.ı okuyunca tanımış kadar oldum....   mekanı cennet olsun.. Allah rahmet eylesin...
< style="height: 80px; width: 444px; border: 1px solid grey; padding: 2px;">< value="af">Afrikaans< value="sq">Albanian< value="ar">Arabic< value="hy">Armenian< value="az">Azerbaijani< value="eu">Basque< value="be">Belarusian< value="bg">Bulgarian< value="ca">Catalan< value="zh-CN">Chinese (Simplified)< value="zh-TW">Chinese (Traditional)< value="hr">Croatian< value="cs">Czech< value="da">Danish< value="auto" ed="ed">Detect language< value="nl">Dutch< value="en">English< value="et">Estonian< value="tl">Filipino< value="fi">Finnish< value="fr">French< value="gl">Galician< value="ka">Georgian< value="de">German< value="el">Greek< value="ht">Haitian Creole< value="iw">Hebrew< value="hi">Hindi< value="hu">Hungarian< value="is">Icelandic< value="id">Indonesian< value="ga">Irish< value="it">Italian< value="ja">Japanese< value="ko">Korean< value="la">Latin< value="lv">Latvian< value="lt">Lithuanian< value="mk">Macedonian< value="ms">Malay< value="mt">Maltese< value="no">Norwegian< value="fa">Persian< value="pl">Polish< value="pt">Portuguese< value="ro">Romanian< value="ru">Russian< value="sr">Serbian< value="sk">Slovak< value="sl">Slovenian< value="es">Spanish< value="sw">Swahili< value="sv">Swedish< value="th">Thai< value="tr">Turkish< value="uk">Ukrainian< value="ur">Urdu< value="vi">Vietnamese< value="cy">Welsh< value="yi">Yiddish< value="af">Afrikaans< value="sq">Albanian< value="ar">Arabic< value="hy">Armenian< value="az">Azerbaijani< value="eu">Basque< value="be">Belarusian< value="bg">Bulgarian< value="ca">Catalan< value="zh-CN">Chinese (Simplified)< value="zh-TW">Chinese (Traditional)< value="hr">Croatian< value="cs">Czech< value="da">Danish< value="nl">Dutch< value="en">English< value="et">Estonian< value="tl">Filipino< value="fi">Finnish< value="fr">French< value="gl">Galician< value="ka">Georgian< value="de">German< value="el">Greek< value="ht">Haitian Creole< value="iw">Hebrew< value="hi">Hindi< value="hu">Hungarian< value="is">Icelandic< value="id">Indonesian< value="ga">Irish< value="it">Italian< value="ja">Japanese< value="ko">Korean< value="la">Latin< value="lv">Latvian< value="lt">Lithuanian< value="mk">Macedonian< value="ms">Malay< value="mt">Maltese< value="no">Norwegian< value="fa">Persian< value="pl">Polish< value="pt">Portuguese< value="ro">Romanian< value="ru">Russian< value="sr">Serbian< value="sk">Slovak< value="sl">Slovenian< value="es">Spanish< value="sw">Swahili< value="sv">Swedish< value="th">Thai< value="tr" ed="ed">Turkish< value="uk">Ukrainian< value="ur">Urdu< value="vi">Vietnamese< value="cy">Welsh< value="yi">Yiddish
Detect language » Turkish

Yukarı
khan Liste gör
Usta Yazar

bahadır
Yer: Bağlar
  Alıntı khan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/May/2012 saat 20:03
Acı haberi sabah Hüsnü abimden öğrendim.Hala inanasım gelmiyor.Adına besteler yapılan abim naptın sen,daha erken değilmi ? daha şampiyonluk görecektin sen.Kelimeler şu saatten sonra yetersiz kalır.
Acılı ailesine ve bizlere sabırlar dilerim.Seni unutmayacağız ARC abim.
Körfezin Kırmızı Şimşekleri
Yukarı
muratdumaneses Liste gör
Yazar

murat duman
  Alıntı muratdumaneses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/May/2012 saat 20:08
ayhan abiden öğlen haberi aldım çok üzüldüm;abimi,silah arkadaşımı allah yattığı yerde dinlendirsin mekanı cennet olsun güzel günlerimiz oldu ailesine allahtan sabır dileriz.SENİ ÇOK ÖZLEYECEĞİZ ARC
Yukarı
ESES71 Liste gör
Yazar

ENVER İPEK
  Alıntı ESES71 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/May/2012 saat 20:20
Bugün Ayhan abiden aldığım haberle şok oldum. Sevgili abimiz ARC'ye Allahtan rahmet, acılı ailesine başsağlığı diliyorum. ARC'yi son yolculuğuna uğurlarken TKŞ üyeleri olarak yalnız bırakmayalım. TKŞ üyelerini yarın öğlen namazında Rüstem Paşa camisinde ARC'nin yanında görmek istiyorum. Mekanın cennet olsun Ali Rıza Abi.Cry
SENİ SEVMEK AYRICALIKTIR.
Yukarı
~ERHAN~ Liste gör
Usta Yazar

ERHAN DLAPCI
Yer: İSTANBUL
  Alıntı ~ERHAN~ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/May/2012 saat 20:26
ALLAH rahmet eylesin mekanı cennet olsun
Yukarı
yassax Liste gör
Deneyimli Yazar

Ali
Yer: Eskişehir
  Alıntı yassax Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/May/2012 saat 20:41
Allah rahmet eylesin,nur içinde yat arkadaşım
http://halilunalistifa.com
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 11>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,267 saniyede hazırlanmıştır