eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > İzmir Eskişehirspor'lular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

İzmirESES körfES'e destek

Cevapla Cevapla Sayfa  <123>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
es2635 Liste gör
Yazar

Ahmet ÇAKAL
Yer: İzmir
Online Durum: Offline
  Alıntı es2635 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Eki/2007 saat 22:12
Alıntı yapılan es_es_emrah

Alıntı yapılan es2635

Ortamı germeye gerek yok beyler.İZMİR ESES adına konuşacak insanlar bellidir.Bu tür organizasyonlar içerisine İZMİR ESES şimdiye kadar girmemiştir.Bütün takımlara aynı mesafede kalmıştır.

Koceliyle karşıyaka aynı mesafedemiyiz yani çok yanlıs bir düşünce.Bize bir gelene biz 10 gideriz.Kafsinkaç lılar 90 dakika boyunca eskişehire küfür ediyor kocelıspor ise her maçlarında 26 dakıkasında  es es cekıyor sen butun takımlara aynı mesafedeyız dıyorsun.
Sevgili kardeşim;
Demek ki yeterli mesafe konulmamış ve ileriye gidilmiş  ki Kocaeli ile geçmişe dayalı (bir  dostluk diyelim biz buna) ilişkimiz olmuş.Kötü bir oluşum demiyorum ancak takım bazında bu derece yakın olmak futbolda her zaman geçerli bir durum değildir.Gün gelir işler tersine dönebilir.Kimbilir belki başka bir takıma biraz daha ılımlı yaklaşılsa  Kocaeli örneği gibi oluşabilir. Ancak ben yapacaklarınıza  katılmıyorum.
İlgili arkadaşlarda konu ile ilgili gerekli açıklamayı buradan yapacaktır.Konuyu polemik yapmaya da gerek yok.
Yukarı
ercan26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ercan
Yer: Malatya
  Alıntı ercan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Eki/2007 saat 22:17
Ahmet abi düşüncelerin için teşekkür ederim oradan bile bu grubu düşünmen ne güzel seni özledik umarım tekrar görüşürüz.
Yukarı
es_es_emrah Liste gör
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

emrah
Yer: Turkey
  Alıntı es_es_emrah Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Eki/2007 saat 22:17
Alıntı yapılan es2635

Alıntı yapılan es_es_emrah

Alıntı yapılan es2635

Ortamı germeye gerek yok beyler.İZMİR ESES adına konuşacak insanlar bellidir.Bu tür organizasyonlar içerisine İZMİR ESES şimdiye kadar girmemiştir.Bütün takımlara aynı mesafede kalmıştır.

Koceliyle karşıyaka aynı mesafedemiyiz yani çok yanlıs bir düşünce.Bize bir gelene biz 10 gideriz.Kafsinkaç lılar 90 dakika boyunca eskişehire küfür ediyor kocelıspor ise her maçlarında 26 dakıkasında  es es cekıyor sen butun takımlara aynı mesafedeyız dıyorsun.
Sevgili kardeşim;
Demek ki yeterli mesafe konulmamış ve ileriye gidilmiş  ki Kocaeli ile geçmişe dayalı (bir  dostluk diyelim biz buna) ilişkimiz olmuş.Kötü bir oluşum demiyorum ancak takım bazında bu derece yakın olmak futbolda her zaman geçerli bir durum değildir.Gün gelir işler tersine dönebilir.Kimbilir belki başka bir takıma biraz daha ılımlı yaklaşılsa  Kocaeli örneği gibi oluşabilir. Ancak ben yapacaklarınıza  katılmıyorum.
İlgili arkadaşlarda konu ile ilgili gerekli açıklamayı buradan yapacaktır.Konuyu polemik yapmaya da gerek yok.
Ya bu tabıkı benım fıkrım.Ben herkezin fikrine saygılıyım.Ben kendi sahsım adına konusayım pazar gunu eses forması ve atkısıyla gidecegım maçaWink
Semt-i Mukaddes
ÖRNEKKÖY

(ÜNİESES-İZMİR KIZILCIKLI-EMRAH)
Yukarı
DerinceLi41 Liste gör
Yeni Yazar

emre
  Alıntı DerinceLi41 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Eki/2007 saat 23:01
herkesin kendi görüşüdür gelenin başımızın üstünde yeri vardır gelmiyenin canı saolsun pazar günü kalabalık bi şekilde gidicez izmire hodri meydan olarak
Yukarı
es2635 Liste gör
Yazar

Ahmet ÇAKAL
Yer: İzmir
  Alıntı es2635 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Eki/2007 saat 23:05
Alıntı yapılan ercan26

Ahmet abi düşüncelerin için teşekkür ederim oradan bile bu grubu düşünmen ne güzel seni özledik umarım tekrar görüşürüz.
Ercancığım;
Desteğimiz her zaman devam edecek.Daha öncede dediğim gibi maddi ve manevi olarak yanınızdayım.
Yukarı
es_es_emrah Liste gör
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

emrah
  Alıntı es_es_emrah Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Eki/2007 saat 23:33
Alıntı yapılan DerinceLi41

herkesin kendi görüşüdür gelenin başımızın üstünde yeri vardır gelmiyenin canı saolsun pazar günü kalabalık bi şekilde gidicez izmire hodri meydan olarak
Bende yanınızda olacağım kardeşim körfES.
Semt-i Mukaddes
ÖRNEKKÖY

(ÜNİESES-İZMİR KIZILCIKLI-EMRAH)
Yukarı
eskolik26 Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı eskolik26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Eki/2007 saat 23:42
------------------------------
Yukarı
tatarinho Liste gör
Usta Yazar

Deniz B.
Yer: Brazil
  Alıntı tatarinho Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eki/2007 saat 01:21
Bence İzmirESES in bu maça gitmesi iyi olur ama Körfezli arkadaşlar size sesleniyorum biraz maçlarımıza gelin...Sadece kendi aramızdakş maçlarda görmeyelşm yani...Geçen Ordu maçında ben Sakaryadan geldim,Kocaeliden gelen arkadaşalar vardı...By hafta İzmirdeki arkadaşalr gelecek sizi de görmek isteriz Eskişehirde ya da  bir deplasmanda...
Etle Rakı Tatar'ın hakkı..
Yukarı
Haydar Liste gör
Yazar

Haydar
Yer: Cuba
  Alıntı Haydar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eki/2007 saat 10:14
Alıntı yapılan es2635

Sanki bin kişilik bi grup varda konuşacaklar belliymiş ne var bunda arkadaş destek olalım demiş,hemen çok bilmiş tavırlarla cevap veriyosunuz.Bencede kardeş körfeze gidip destek verilmesi mantıklıdır.
Haydar bu hafta şov yapcakmış yine...
Yukarı
nezih Liste gör
Usta Yazar

Nezih Balaban
Yer: Antalya
  Alıntı nezih Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eki/2007 saat 12:23
İzmirde yaşayan ESES'li dostlar Körfez maçında beraber olmak dileğiyle.Atkım ve formamla.
MEKAN ANTALYA VATAN 26 (ANTALYANIN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİ)SENİ ÇOK ÖZLİYECEĞİZ EDİZ
-lido di jesolo-

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <123>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır