eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Rakipler
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Akhisar Belediye Gençlikspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 28>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
şimşek65 Liste gör
Usta Yazar

YILDIRAY
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı şimşek65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/May/2012 saat 21:04
rize,konya gibi takımlar ne koktu ne bulaştı her sene ama her sene düşmemeye oynadı.akhisar belediyeye bu yüzden daha sempatiyle bakıyorum.hoffenheim kasabası 30 bin nüfusuyla almanyada şampiyon olabiliyor bizim ilçe takımlarımız niye başarılı olmasın.üstelik adının belediye olması bu kez beni rahatsız etmedi çünkü karşımızda koca bir istanbul,ankara takımı değil manisa nın bir ilçe takımı var.belediye olmadan ayakta durması zor çünkü.
Yukarı
havuç ali Liste gör
Usta Yazar

Ali Can
Yer: Antalya
  Alıntı havuç ali Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/May/2012 saat 21:07
çıkmasını hiç istemiyordum.il takımı çıksa daha iyi olurdu.ve akhisar ilçesi süper ligi kaldıramaz diye düşünüyorum.
KARADENİZ ESES | BKŞ
Yukarı
NERUDA Liste gör
Deneyimli Yazar

Ulaş Kolaylı
Yer: Esgiad
  Alıntı NERUDA Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/May/2012 saat 21:16
Güzel deplasman olacak. Hayırlı olsun...
Vergilendirilmiş Kazanç Kutsaldır!
Yukarı
ESCOBAR ! Liste gör
Usta Yazar

escobar
  Alıntı ESCOBAR ! Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/May/2012 saat 21:23
bi siz eksiktiniz , neyse 6 puan alınabilecek rakip 
Yukarı
oyaman Liste gör
Usta Yazar

oyaman
  Alıntı oyaman Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/May/2012 saat 21:26
tebrikler akhisar.
gelmelerine sevindim, rizeyi tercih etmem.
3. olarak kasımpaşa yada konya iyi olur.
KKŞ..KÖRFEZİN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİ
BİZ ! ESKİŞEHİRSPORUZ !
Yukarı
baggio Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı baggio Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/May/2012 saat 21:35
Rize'nin gelmesini istedim. Kasımpaşa hariç her zaman şehir takımlarının süper ligde olmasını isterim. Akhisar çıktığı gibi iner. Buca gibi..
Yukarı
alesta07 Liste gör
Deneyimli Yazar

hakan
  Alıntı alesta07 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/May/2012 saat 21:36
2 yada 3 sezon önceki açılış maçımızda manisa deplasmanında bizim trübüne girip destek vermişlerdi çok iyi hatırlıyorum.manisalılarla birbirlerini sevmediklerini biliyorum.o günden beri akhisar taraftarına sempatim var.
Yukarı
şimşek65 Liste gör
Usta Yazar

YILDIRAY
  Alıntı şimşek65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/May/2012 saat 21:38
3.takımda tabiiki kasımpaşa olmalı.
Yukarı
baggio Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı baggio Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/May/2012 saat 21:43
Alıntı yapılan alesta07

2 yada 3 sezon önceki açılış maçımızda manisa deplasmanında bizim trübüne girip destek vermişlerdi çok iyi hatırlıyorum.manisalılarla birbirlerini sevmediklerini biliyorum.o günden beri akhisar taraftarına sempatim var.

Manisa'nın hiçbir ilçesi Manisa'yı sevmiyor zaten. Ayrıca Akhisar'ın en büyük düşmanı Tavşanlı Linyit.. Smile
Yukarı
ESCOBAR ! Liste gör
Usta Yazar

escobar
  Alıntı ESCOBAR ! Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/May/2012 saat 21:43
Alıntı yapılan alesta07

karşıyakayla da kardeş onlar
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 28>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,422 saniyede hazırlanmıştır