eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Rakipler
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Akhisar Belediye Gençlikspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2223242526 28>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
roptesambir Liste gör
Yazar

Batuhan
Yer: kuşaadsi
Online Durum: Offline
  Alıntı roptesambir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Mar/2016 saat 01:07
Alıntı yapılan janky

Alıntı yapılan matt

Alıntı yapılan esk

bu belediyeleri hangi mantık soktu bu lige bunlar akp döneminde oldu erman toroglu ne dedi bu belediyelerin ne işi var gitsin çöpünü temizlesin dedi ama onuda susturdular allah belasını versin bu zihniyetin ve spora siyaset katanların türkiyede futbol bir tiyatrodur
Yeni stadimizin acilisinda siyasi sov yapilmasina asla ve asla izin vermemeliyiz.
Unutmayalim ki, bu belediye takimlarina yer acmak icin alt lige gonderiliyoruz.

Kesinlikle katiliyorum. Insallah bu konuda bari aktif oluruz.

hep süperlig için düşüncem aynı olmuştur. Arkasında taraftarı olan takımlar olsun istemiştim. Karşıyaka , sakaryaspor , kocaelispor vb. gibi takımlar.

dünün köfte ekmekçileri süperlige çıkarsa böyle olur.
Yukarı
matt Liste gör
Usta Yazar

M. M. Altintas
Yer: United States
  Alıntı matt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Mar/2016 saat 01:53
Alıntı yapılan champions26

Kendi kendilerini hakladılar. Birde Türkiye hak verdi dediler.
Maci konustugumuz konu basliginda eski hakem Mustafa Culcu'nun yorumlari var. Bugun Radyo Spor'da bir baska eski hakem Serdar Tatli'yi dinledim. O da Mustafa Culcu gibi "centilmenlik oyuncularin yerini almasini beklemeyi gerektirir, hakemin isi bu degil ama Baris Simsek gibi tecrubeli bir hakemden Eskisehirli futbolculari oyun alanina donmeleri konusunda uyarmasini beklerdim" seklinde bir aciklama yapti. Yine ayni kanalda program yapan eski hakem Bulent Yavuz once Eskisehirsporlu futbolculari uyarmayan hakemin suclu oldugunu, Eskisehirsporlu futbolcularin hakemin hata yapabilecegini dusunerek konsantrasyonlarini kaybetmemeleri gerektigini ama Akhisar Belediyesporlularin da oyunun durdugu yerden cok daha ilerde maca baslayarak firsatcilik yaptigini soyledi.
Akhisarlilar "Turkiye bizi hakli buldu" diyerek avunmasinlar, herkesin agzinda aci bir tat birakti bu olay ve bu cirkin firsatciligin kahramani olarak tarihe gectiler.
Yine Radyo Spor'a konuk olan eski futbolcu Serkan Recber de "golu bu sekilde atmak hic hos olmadi" dedi.
Yukarı
hahuki Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Eskişehir
  Alıntı hahuki Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Mar/2016 saat 09:08
Alıntı yapılan matt

Alıntı yapılan champions26

Kendi kendilerini hakladılar. Birde Türkiye hak verdi dediler.
Maci konustugumuz konu basliginda eski hakem Mustafa Culcu'nun yorumlari var. Bugun Radyo Spor'da bir baska eski hakem Serdar Tatli'yi dinledim. O da Mustafa Culcu gibi "centilmenlik oyuncularin yerini almasini beklemeyi gerektirir, hakemin isi bu degil ama Baris Simsek gibi tecrubeli bir hakemden Eskisehirli futbolculari oyun alanina donmeleri konusunda uyarmasini beklerdim" seklinde bir aciklama yapti. Yine ayni kanalda program yapan eski hakem Bulent Yavuz once Eskisehirsporlu futbolculari uyarmayan hakemin suclu oldugunu, Eskisehirsporlu futbolcularin hakemin hata yapabilecegini dusunerek konsantrasyonlarini kaybetmemeleri gerektigini ama Akhisar Belediyesporlularin da oyunun durdugu yerden cok daha ilerde maca baslayarak firsatcilik yaptigini soyledi.
Akhisarlilar "Turkiye bizi hakli buldu" diyerek avunmasinlar, herkesin agzinda aci bir tat birakti bu olay ve bu cirkin firsatciligin kahramani olarak tarihe gectiler.
Yine Radyo Spor'a konuk olan eski futbolcu Serkan Recber de "golu bu sekilde atmak hic hos olmadi" dedi.

eğer halen bu konu üzerine konuşuyor isek doğru olmayan bir şeyler var demektir..

doğru değişmez ve üzerine konuşmayıda gerektirmez
Sadece Es Es          Varsa Yoksa ES-ES
Yukarı
RyL Liste gör
Usta Yazar

Murat
  Alıntı RyL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Mar/2016 saat 09:14
Kendi kendilerini aklamış olabilirler. Ya da diğer takımların gözünde aklanmış ta olabilirler. Ama Eskişehirspor gibi bir düşman kazandılar. Elbet görüşeceğiz
Her zaman her yerde
Yukarı
EnviEn Liste gör
Usta Yazar

Zafer
  Alıntı EnviEn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Mar/2016 saat 09:53
Lige çıktıkları seneyi hatırlayın ilk Akhisar deplasmanına gittiğimizde ortada hiç bir şey yokken koro halinde bize küfür etmişlerdi.
Ama elbet bir gün görüşeceğiz.
Bekle Zafer Şarkılarıyla Geçişimizi...
Yukarı
baran_esk Liste gör
Deneyimli Yazar

baran
Yer: İstanbul
  Alıntı baran_esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Mar/2016 saat 10:19
maç sonu cihat dallaması çıkıyor, en zor durumda bendim sordum bişey yok dediler diyo, sonrada Eskişehir gol atsın diye dua ettim diyo. Samet hocayı anlıyorum haklı diyo taraftar beni yerdi ama onlarda haklı diyo. Bu hırsızlığınızı bu taraftar unutmaz!!!!!
!!!!BiZ EsKiŞeHiRLiYiZZZ!!!!
Yukarı
ender_26esk Liste gör
Usta Yazar

Ender
  Alıntı ender_26esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Mar/2016 saat 10:26
hırsız Cihat. Cihat o maçtan sonra kariyerine çizgiyi çekmiştir. Akhisar la nereye kadar gidebilecek hep beraber göreceğiz. bu davranışıyla kendisine Eskişehirspor un kapısını tamamen kapattı. ayrıca ahlaki değerlere sahip olan hiç bir külübün hırsız Cihat a görev vereceklerini sanmıyorum
Yukarı
esk_dogan Liste gör
Yazar

Doğan
Yer: Turkey
  Alıntı esk_dogan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Mar/2016 saat 10:28
paşa maçında gördük hakem hiç oyunu oynatayım gibi bir gaye ile hareket etmedi oyuncular yerde yattı durdu.Barış Hoca takımın bir kısmının o köşede biriktiğini gördü çok mu zordu düdük ile uyarmak.ne acelesi var da başlatıyor?
Eskişehirspor
Yukarı
mtumsek Liste gör
Yazar

METİN TÜMSEK
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı mtumsek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Mar/2016 saat 13:53
Keser döner sap döner gün gelir hesap döner...Cihat Hoca Eskişehirspor seni zamanında bağrına basmıştı,Eskişehirspor ekmeğini yedin,Eskişehir deki prestijini ve taraftarın sana olan sevgi ve saygısını bir anda yok ettin.Kendine sor bakalım 1 puan için değermiydi ? Akhisarspor bu gün var ise yarın yok olup gidecek ama Eskişehirspor bir marka olarak bir camia olarak yaşamını sürdürecektir. Eskişehirspor 2. lige,3. lige Amatör lige de düşse küllerinden yeniden doğup şaşalı günlerine geri dönecektir.Eskişehirspor bir efsanedir ve efsaneler ölmez.. Ya sen Cihat hoca Eskişehirspordan çaldığın 1 puan ile sanki şampiyon yapacaksın takımı en geç iki senede yok olup gideceksiniz. Allahın sopası yok,bunu er geç anlıyacaksın...
mtumsek
Yukarı
Mihal26 Liste gör
Yazar

Gürhan ÖZTÜRK
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı Mihal26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Mar/2016 saat 16:31
Yimpaş yozgat
Petrol Ofisi
Siirt Jetpa v.b.
Bunların bıraktığı kadar iz bırakıp tarih sayfalarına gömülecekler çok yakında.
Görün bakın şimşeğim nasıl çakacak
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2223242526 28>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,236 saniyede hazırlanmıştır