eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Rakipler
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Elazığspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 18>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
turkeses Liste gör
Yazar

serkan
Yer: EMEK/ESK
Online Durum: Offline
  Alıntı turkeses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/May/2012 saat 18:29
Seni hiç sevmedik ve hiç sevmeyeceğiz ? Şu klavye yok mu şu klavye. Kendi adınıza konuşabilirsiniz ama bütün forum ya da bütün Eskişehirspor taraftarı sizin düşündüğünüz şekilde düşünüyormuş gibi yansıtmayın. Elazığsporla hiçbir sorunumuz yoktur. Bunu geçmişte oynadığımız maçlardan biliyorum. Onlar buraya ve biz oraya her zaman alkışlarla gidip gelmişizdir. Şahsen doğunun delikanlı şehri Elazığ'a süper lig çok yakışacak diye düşünüyorum.
Eskişehirspor
Yukarı
Nusret Liste gör
Deneyimli Yazar

Furkan Öztürk
Yer: İstanbul
  Alıntı Nusret Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/May/2012 saat 18:13

Bi yerden tanıdık geldi ama...
乇ϟ~乇ϟ
Yukarı
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: İstanbul
  Alıntı EsesLi Onur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/May/2012 saat 19:37
Alıntı yapılan EsesLi Onur

Bilica,kamanan felan alır elazıg

İşte yeni Gakgoşlar!
Süper Lig'in yeni takımı Elazığspor transferde düğmeye bastı. Bülent Uygun eski öğrencileri Bilica ve Tum'un alınması için yönetime rapor verdi, temaslar başladı.
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda
Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
  Alıntı esesyucel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/May/2012 saat 20:06
Alıntı yapılan gakkos26

Hoşbulduk Tongue
İki takım arasında iyi ilişklerin gelişmesi için çalışacağım. Fakat Bülent Uygun'u içime sindiremiyorum! İki temel grupları vardır:Gençlik 23 ve Narkoz. Bir zamanlar bizde olan bölünmüşlük orada da vardır. Ara ara ufaktan atışırlar SmileAyrıca Elazığ halkının spor kültürü, takıma bağlılığı biraz azdır. Son maçta tribünleri gördüyseniz fark etmişsinizdir. Türkiye'de çok az şehirde Eskişehirspor taraftarında görülen bağlılığı ve tutkuyu görebilirsiniz. 

@Furkan, dostluk kazansın diyorum Wink

Hocam Ben yardımcı ola bilirim

Gecmiş sezonlarda Buraya Geldiklerinde Onları Güzelce karşıladık Şehri Gezdirdik Onlarda bizleri Davet ettiler Malum Gidemedik Ama elimizden geldigi yardımı yapmaya hazırım

Tabiki bazı dankalaklar cıkıpta orduyla kardeş yapıyordun gibi Elazgıda Kardeş Yapma Gibi yakıştırmlar yapmasa
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
onururkus Liste gör
Yazar

Onur
Yer: " ESKİŞEHİR "
  Alıntı onururkus Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/May/2012 saat 00:37

Yukarı
sümeres Liste gör
Usta Yazar

sümer altuğ
Yer: Turkey
  Alıntı sümeres Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/May/2012 saat 10:59
ister sevelim ister sevmeyelim Bülent UYGUN la elazığspor ligde rahat  tutunur..Bunca söylenenlerden sonra Futbol ahlakını bilemem ama  Futbol için Bülent UYGUN iyi hoca..
Yukarı
dentist Liste gör
Deneyimli Yazar

abdullah akpınar
  Alıntı dentist Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/May/2012 saat 12:33
Aynen öyle Bülent Uygun 2008 den beri başımızda olan en iyi antrenördü teknik taktik bilgi ve antreman sistemiyle.Sıkıntısı malesef kişilik yönündeydi o kısmından da hepimiz nefret ediyoruz zaten
eskişehirde yaşıyorum eskişehirsporluyum
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/May/2012 saat 12:37
ben de aynı şekilde uygunun t. direktörlüğünü tartışmam. kendi kendine yazık etti.
Yukarı
eses şahin Liste gör
Usta Yazar

K.Şahin ELAGÖZ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı eses şahin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/May/2012 saat 19:41

Süper lige hoş geldiniz...Elazığ deplasmanı güzel olacak...

Ben 65'ten beri inanıyorum./Seni Yalnız Bırakırız mı sandın?
Yukarı
es_gokhan_es Liste gör
Usta Yazar

Gökhan Çelik
Yer: Ankara
  Alıntı es_gokhan_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/May/2012 saat 20:13
2 yıldır Elazığ'da görev yapıyordum. Dört gözle Süper Lig'e çıkmasını bekledim gakgoların. Çünkü Elazığlılar gerçekten iyi insanlar. Belediyedeki sıkıntıdan dolayı Elazığ gelişememiş olsa da şehrin içindeki insanlar Süper Lig kalitesindeler. Tabii ki Es-Esimin bir maçını da olsa canlı izlemek, isteğimin en büyük nedenlerindendi.
Çok şükür Elazığ çıktı Süper Lig'e ama kadere bakın ki ben beklenenden erken ayrılmak zorunda kaldım sevdiğim bu şehirden. Ama desteği bırakmak yok; Tabii ki her zaman takipçin olacağım Gakgospor.. İnşallah seneye Türkiye Kupası finalini karşılıklı oynarız. Ligde de hoş bir rekabet içinde oluruz.
Yolun açık olsun.
Clap
Es - Es
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 18>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,438 saniyede hazırlanmıştır