eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > ÜniESES
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

ÜniESES ZTK İzmir Deplasman Organizasyonu

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 91011
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
KuRBaN Liste gör
Usta Yazar

Hasan Balaban
Yer: Uluönder
Online Durum: Offline
  Alıntı KuRBaN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Nis/2012 saat 11:23
Öncelikle bu deplasman için varını yoğunu sarf eden hocamız Doç.Dr.Semih Bilge'ye, Pankartımızın dalgalanmasında emeği olan ÜniESES başkan yardımcısı Emre Arslankaya ve taraftarlarımızdan Mehmet Bilen ve Uğur Karapaça'ya, sorunsuz şekilde 6 otobüsümüzde hareket edene kadar yanımızda olan Mustafa Akgören'e, sabırla otobüslerin gelmesini bekleyen ve bütün yolculuk boyunca ÜniESES'e yakışır şekilde hareket eden 6 otobüs dolusu taraftarımıza, bu otobüslerin tüm sıkıntılarıyla ilgilenip, sorun yaşanmadan İzmir'e gidip, Eskişehir'e dönmemizi sağlayan otobüs sorumlularımız Sinan Erden,Harun Ulubilen, Mert Tonguçlar, Salih Seçer ve Adem Mazlum'a, tüm istediklerimizi yapan sağ salim bizi götürüp getiren otobüs şöförlerimize ve son olarak ÜniESES'i tercih eden ve 90 dakika boyunca bizlerle omuz omuza tribünlerde takımımıza destek veren Eskişehir'in ünlü müzik grubu SET'e huzurlarınızda teşekkür ediyorum.

Ayrıca Turgutlu'da bir otobüsümüzün taşlanmasına sebebiyet veren kendini bilmezleri ÜniESES adına kınıyorum.
                                                                          ÜniESES Başkanı
                                                                          Hasan BALABAN

Yukarı
ugurkarapaca Liste gör
Yeni Yazar

Uğur
Yer: Eskişehir
  Alıntı ugurkarapaca Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Nis/2012 saat 14:09
Sözlerime Facebook Eskişehirspor sayfasının bir videosunun üzerinde yazdıklarıyla başlamak istiyorum. "Deplasmanda bundan daha fazla destek verilemez bundan daha çok hazırlanılamazdı zaten. Biz elimizden geleni yaptık. Yapmayanlar, yapamayanlar utansın..."

Aslında çoğu şeyi özetliyor. Taraftar bir haftadır hazırlanıyor, bu maçı bekliyor. Bayrağını, kaşkolunu alan İzmir'e akın etti. İnanıyorduk. Koreografi, meşaleler, sisler. Her şey çok güzeldi. Fakat sahadaki takım sanki Eskişehirspor değildi. Sanki başka bir takımın maçıydı ama taraftar aynıydı. Sonuç güzel tribün şovları, binlerce insan, 3-0'lık skor, yıkılan insanlar.

Ama asıl olay şu. Biz oraya Avrupa için, Kupa için gitmedik, arma aşkıyla gittik. Bu takımın sadece iyi gün dostu olmadık. Dün kötü bir gündü. Bundan sonra maça gitmem diyenler zaten daha da gelmesin. Biz desteklemeye devam edeceğiz. Ama yönetim bazı şeylerin farkına varsın, topçularda adam gibi işlerini yapsın.

Yönetimler gelir geçer, futbolcular parlar söner! Son sözümde FelsefeSİS'ten;

Sevinmek için sevmedik!
#okupaeskisehiregelecek
Yukarı
Onur26 Liste gör
Usta Yazar

Onur
  Alıntı Onur26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Nis/2012 saat 16:55
Sonuç dışında güzel bir deplasmandı.Çok fazla sorun olmadı.Sadece 6. otobüs biraz fazla sallanıyordu ilk başta alışamadık ama sonra bağımlılık yaptı eve geldim yattım hala sallanıyordum .Maçtan sonra 2 tane ufak taş yedik Allahtan camlara birşey olmadı.Emeği geçen herkese teşekkürler.
Bir gün mutlaka güler şehrine ihanet etmeyenler...
Yukarı
balaban Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı balaban Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Nis/2012 saat 17:35

Otobüsü arızalanan renktaşlarına yardım etmek yerine apar topar kaçmaya çalışan 3. nolu otobüsünüzün sorumlusuna bunun nedeninin sorarsınız umarım!!!!

Yukarı
esesliadem Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: yeşiltepe
  Alıntı esesliadem Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Nis/2012 saat 19:09
Güzel deplasmandı emeği geçen herkese çok teşekkür ederim. Umarım gelen herkes memnun kalmıştır. Bir sonraki deplasmanda görüşmek üzere.. Hakkaten yaa bizim otobüs ne çok sallanıyodu
Yukarı
ugurkarapaca Liste gör
Yeni Yazar

Uğur
  Alıntı ugurkarapaca Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Nis/2012 saat 21:07
Alıntı yapılan Onur26

Sonuç dışında güzel bir deplasmandı.Çok fazla sorun olmadı.Sadece 6. otobüs biraz fazla sallanıyordu ilk başta alışamadık ama sonra bağımlılık yaptı eve geldim yattım hala sallanıyordum .Maçtan sonra 2 tane ufak taş yedik Allahtan camlara birşey olmadı.Emeği geçen herkese teşekkürler.

Aynen bende eve geldim yatağa yattığımda sallanıyordum :D Bir ara kafayı cama koydum uyurken aldığım sallantı nedeniyle oluşan cam darbelerinden dolayı cam kenarında oturduğuma lanet ettim :D

Bu arada 6. otobüs olarak deplase dönüşünde en çok eğlendiğimiz olayın, bazı "bursa taraftarlarının" yolda görmekti :D Her yanlarından geçmiş olduğumuz "insan" için "ooooooo" diye bağırmamız ayrı bir güzeldi :D Sansürlü yazmakta çok meşakatli bir işmiş :D
#okupaeskisehiregelecek
Yukarı
gakkos26 Liste gör
Usta Yazar

Semih BİLGE
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı gakkos26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Nis/2012 saat 23:12
6 otobüs tertemiz bir şeklide gidip geldik. Emeğe geçen tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim. Yollarda ufak tefek hasarlar aldık ama (gidişte Turgutlu da bir araçımızın 1 camı indirildi. Dönüşte de başka bir aracımızın 2 camı indirildi) çok şükür herkesi sağ salim götürüp getirdik. Keşke şen dönebilseydik. Ama biz başarı için sevmedik, renklere aşığız.  

@Sayın Balaban, otobüs sorumlusu arkadaşımdan bilgi aldım. Otobüsümüz tıka basa doluyken, Eskişehir'e dört saat varken arkadaşlarımız sizleri nasıl alacaktı acaba. Ayrıca otobüs şoförüde problem yapmış. Hatta ismini bilmediği bandoesesten abimiz otobüse kızı ve oğluyla biniyor ve otobüsün dolu olduğunu görüp, bu kadar saat ayakta gidilmez diye iniyor. Böyle bir ortamda arkadaşlarımızın ne yapmasını beklerdiniz? Belki üç, beş arkadaşı kapı girişlerinde yerlere alabilirlerdi ama bunu yapmamalarını da gençliklerine veriniz.  Yolda kalmanıza üzüldük, geçmiş olsun.
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Kampüsten Gelen Ses ÜNİESES
Yukarı
ugurkarapaca Liste gör
Yeni Yazar

Uğur
  Alıntı ugurkarapaca Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Nis/2012 saat 01:30
Alınan kötü sonuca rağmen güzel bir deplasman oldu.
Öncelikle bir gün öncesinde yapılacak pankartlarda emeği geçen Hasan Balaban, Emre Arslankaya ve Mehmet Bilen'e teşekkürler. O gün tanıştım kendileriyle. Uzun zaman sonra ÜniESES çatısı altında bir şeylere katkıda bulunmak son derece keyifliydi. Ayrıca temiz bir deplasman oldu. Otobüs şöförlerinden tutun orada bulunan herkese sonsuz teşekkürler. İnşallah başka deplaselerde tekrar birlikte oluruz.
#okupaeskisehiregelecek
Yukarı
Tshabalala Liste gör
Yazar

Alper
  Alıntı Tshabalala Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Nis/2012 saat 18:02

Üniversiteli bilincini ortaya çok net koyan bir oluşum olduğunu ÜniEses'le gittiğim ilk deplasmanda anladım. Ben de Anadolu öğrencisiyim bundan sonraki deplasmanlarda aranızda olmaya çalışacağım. Bize böylesine temiz bir deplasman yaşattığınız için teşekkürler. 

Yukarı
esesliadem Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: yeşiltepe
  Alıntı esesliadem Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Nis/2012 saat 20:49
Alıntı yapılan ugurkarapaca

Alıntı yapılan Onur26

Aynen bende eve geldim yatağa yattığımda sallanıyordum :D Bir ara kafayı cama koydum uyurken aldığım sallantı nedeniyle oluşan cam darbelerinden dolayı cam kenarında oturduğuma lanet ettim :D

Bu arada 6. otobüs olarak deplase dönüşünde en çok eğlendiğimiz olayın, bazı "bursa taraftarlarının" yolda görmekti :D Her yanlarından geçmiş olduğumuz "insan" için "ooooooo" diye bağırmamız ayrı bir güzeldi :D Sansürlü yazmakta çok meşakatli bir işmiş :D

Staddan çıkıp doğru mesaiye gelmişler, çalışkan insanlar takdir ettim   
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 91011

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır