eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Ralli'de Eskişehirspor'u Temsil Eden Kişi

Cevapla Cevapla Sayfa  123>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
onurnefer Liste gör
Usta Yazar

Onur Uğur
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı onurnefer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: Ralli'de Eskişehirspor'u Temsil Eden Kişi
    Tarih: 20/Nis/2012 saat 00:08
Ali Dinç; “Eskişehirspor’un Enerjisi Bizimle”

2012 Türkiye Ralli Şampiyonası’nınm 2. ayağı olan KYK Eskişehir Rallisi öncesi; Eskişehirspor’un desteğini alan Ali Dinç; “28-29 Nisan tarihlerinde Eskişehir’de düzenlenecek olan Türkiye Ralli Şampiyonası’nın ikinci ayağında Eskişehirspor’un desteğinde yarışacağım. Eylül ayında start alacak olan 18 Süper Lig takımını ilk defa bir araya getirecek Otolig pist yarışında da Eskişehirspor’un pilotluğunu yapacağım. Böylelikle Eskişehirspor ile olan gönül birlikteliğimiz Eskişehir’de yapılacak Türkiye Ralli Şampiyonası’nın ikinci ayağından itibaren başlamış olacak. Hedefimiz İzmir’deki ilk ayakta elde etmeyi başardığımız Gençler Şampiyonası birinciliğini tekrarlamak ve genel klasmanda da kendimize üst sıralarda yer bularak istikrarlı bir performansa ulaşmak. Eskişehirspor’un bize kattığı enerjiyle bunu başaracağımıza yürekten inanıyor, bana olan güvenleri nedeniyle Eskişehirspor Başkanı Sayın Halil Ünal’a ve Eskişehirspor yönetimine şükranlarımı sunuyorum.” dedi.

Bunu için niye konu açtığımı düşünenler vardır.Ben size açıklayayım.Yönetim Eskişehirspor'u ralli'de temsil edecek kişiyi bir Eskişehir'li Eskişehirspor'ludan değilde bir galatasaraylıdan seçmiş.Bunun büyük bir yanlış olduğunu bildirmek için yönetime nasıl ulaşabiliriz.Veya Ali Dinç'e hep birlikte mesaj mı atsak?Yorumlarınızı bekliyorum abilerim kardeşlerim.Birisi Eskişehirspor'u temsil edecekse o kişi tamamen Eskişehir'li tamamen Eskişehirspor'lu Hakan Uçucu olmalıdır.Ama Ali Dinç'in twitter hesabındaki fotoğraflarına bakınca Arena'dan çıkmadığı anlaşılıyor.Suç yönetimde.

Linke tıklayıp Ali Dinç isimli pilot'u görebilirsiniz.Soldaki.
https://twitter.com/#!/aalidincc/media/slideshow?url=pic.twitter.com%2F0joAlZ81
Yukarı
matt Liste gör
Usta Yazar

M. M. Altintas
Yer: United States
  Alıntı matt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Nis/2012 saat 05:43
Sevgili Onur,
Ralli Eskisehirspor'un yatirim yaptigi bir spor dali degil. Kulubumuzun altyapisinin oldugu futbolda bile transfer yaparken Eskisehirli, Eskisehirsporlu genclere oncelik vermiyoruz, rallide mi verecegiz?
Alıntı yapılan onurnefer

Eskişehirspor ile olan gönül birlikteliğimiz ...
Eskişehirspor’un bize kattığı enerjiyle...

Ali Dinc Galatasarayli olmasina ragmen Eskisehirspor icin bu guzel sozleri sarfetmisse bize de destek olmak duser.
Arabasinin fotografi ise su:
Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Nis/2012 saat 05:59
Aracın plakası bile 34.... Cool
# Direnmüdavim....

Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Yer: Ankara
  Alıntı mecek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Nis/2012 saat 06:48
Burada ümit karana bile destek olunmuşken!!! kulubümüz için bu kadar samimi sözler sarfeden kişiyi bir kalemde harcamak vefasızlıkdır.
Yukarı
Ombudsman Liste gör
Yazar

C.E.
Yer: İstanbul
  Alıntı Ombudsman Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Nis/2012 saat 12:30
Ben, Es-Es'in ligi üst üste 2. bitirdiği dönemlerdeki Asbaşkanın oğluyum. Ali Dinç benim akrabamdır. Aynı zamanda ders verdiğim üniversitede de öğrencimdir. Eskişehirspor için yarışmayı yıllardır isteyen ve bunu ısrarla takip eden bir kişidir. Ayrıca yarış organizasyonunu Türkiye'de tertip eden kişi de babasıdır. Babası çok başarılı ve ünlü bir yarışçı olduğundan Ali'yi o yetiştirmiştir. Alacağı sonucu bilemem, ancak bence, kendisi ES-ES'imiz için bir kazançtır.
Efsane kadronun "Asbaşkanı" adına
Yukarı
Bidon26 Liste gör
Usta Yazar

Mert
Yer: Hollanda
  Alıntı Bidon26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Nis/2012 saat 02:47
ben onu bunu anlamam,
Eskişehirli ralicimiz varsa ve bu işi yapmak isterse onu seçersin
yoksa ....

Size sadece Athletico Bilbao diyorum
çok farklı dallar biliyorum ama yinede bir güzel örnek
Tanrı Tektir, Ordusu Türk'tür | Twitter: @srvn26
Yukarı
ŞenolESES Liste gör
Deneyimli Yazar

Şenol
Yer: T.C. Ankara
  Alıntı ŞenolESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Nis/2012 saat 10:04
Alıntı yapılan hüsnü

Aracın plakası bile 34.... Cool
Hüsnü abi plakada esas olan sağ taraftır.WinkBakınız 2627LOL
Eve giderken craysler gördüm UN.ES.2626 fotosunu çektim.Aynasında ESES kokusuda vardı.Clap

Ali beyede başarılar dilerim.Tebrikler Ali beyClap
TÜRKİYE CUMHURİYETİ
Damarımda Kanımsın Bedenimde Canımsın ESES im
Yukarı
onurnefer Liste gör
Usta Yazar

Onur Uğur
  Alıntı onurnefer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Nis/2012 saat 12:15
Alıntı yapılan Bidon26

Eskişehirli ralicimiz varsa ve bu işi yapmak isterse onu seçersin
yoksa ....

Mert abi Hakan Uçucu varken böye bizanslı kişilere ne gerek var anlamadım.Yönetim yine araştırmadan yapmış birşeyler.
Yukarı
gok26 Liste gör
Usta Yazar

Göktuğ
Yer: Ankara
  Alıntı gok26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Nis/2012 saat 13:33
bir galatasaraylının bizi temsil etmesi şahsım adına benimde hoşuma gitmedi.. neyse Eskişehirsporumuzun menfaatleri için başarılar dileyelim.
Yukarı
erman_26 Liste gör
Usta Yazar

Erman
  Alıntı erman_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Nis/2012 saat 23:31
Alıntı yapılan matt

Sevgili Onur,
Ralli Eskisehirspor'un yatirim yaptigi bir spor dali degil. Kulubumuzun altyapisinin oldugu futbolda bile transfer yaparken Eskisehirli, Eskisehirsporlu genclere oncelik vermiyoruz, rallide mi verecegiz?
Alıntı yapılan onurnefer

Eskişehirspor ile olan gönül birlikteliğimiz ...
Eskişehirspor’un bize kattığı enerjiyle...

Ali Dinc Galatasarayli olmasina ragmen Eskisehirspor icin bu guzel sozleri sarfetmisse bize de destek olmak duser...
Mete abi, sorun aslında bir Galatasaraylı'nın bizi temsil etmesinden ziyade bu olaya tek başına sıfırdan giren Hakan Uçucu'ya bir terbiyesizlik yapılıp yapılmadığıdır.

Başka bir takımı tutanlar profesyonel hayatta Eskişehirspor için yarışabilir fakat bu işleri sıfırdan kuranların da hakkı yenmemelidir. Hakan Uçucu'yu da Ali Dinç'i de tanımıyorum. Yönetimimizle diyalogları ne seviyede onu da bilmiyorum ama bizim rallilerde adımızı geçiren, Eskişehirspor isminin duyulmasını sağlayan ve bunun için 2008'den beri çalışanlara umarım ayıp edilmemiştir.
Yönetim İSTİFA!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,430 saniyede hazırlanmıştır