eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Deplasman Otobüs Kampanyası

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3031323334 46>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
KIZILCIKLIEMRAH Liste gör
Deneyimli Yazar

Emrah
Yer: Palestine
Online Durum: Offline
  Alıntı KIZILCIKLIEMRAH Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Nis/2012 saat 13:28
Arcelikte son durum: Sendika temsilcileri isim listesi yapiyorlar izmire gitmek isteyenleri.. Listelerden sonra Fabrika direktorumuz Sn.Nihat Bayiz'la gorusecekler Nihat beyden izin cikarsa gidilecekmis..
Yukarı
KIZILCIKLIEMRAH Liste gör
Deneyimli Yazar

Emrah
Yer: Palestine
  Alıntı KIZILCIKLIEMRAH Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Nis/2012 saat 13:32
Alıntı yapılan Nusret

Alıntı yapılan KIZILCIKLIEMRAH

ewet isim aliyorlar ama insiyatif takim liderlerinde birazdan belli olur bi goruselim sendikacilarla..

Abi yıllık izninizi zaten istediğiniz vakit kullanamıyo musunuz ? Ne farketti ki bu durumda ? İşleyişi pek bilmiyorum da , meraktan sordum.

Maalesef kardesim oyle olmuyor. normalde munferit olarak izin istesen dugun nisan vs. alirsin amma mac isin icine girdigi zaman olmuyor 300-500 kiseye ayni anda izin verirse uretimde sknti olur.Bu yuzden Mudurden baskasi cozemez bu isi..
Yukarı
Darkevil_26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan
Yer: Hamamyolu
  Alıntı Darkevil_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Nis/2012 saat 13:36

Alıntı yapılan Nusret

ewet isim aliyorlar ama insiyatif takim liderlerinde birazdan belli olur bi goruselim sendikacilarla..

Abi yıllık izninizi zaten istediğiniz vakit kullanamıyo musunuz ? Ne farketti ki bu durumda ? İşleyişi pek bilmiyorum da , meraktan sordum.

Maalesef kardesim oyle olmuyor. normalde munferit olarak izin istesen dugun nisan vs. alirsin amma mac isin icine girdigi zaman olmuyor 300-500 kiseye ayni anda izin verirse uretimde sknti olur.Bu yuzden Mudurden baskasi cozemez bu isi..

üretim montaj tipiyse sağlam bir tampon hattıyla üstesinden gelinebilir tabi istenirse
Biz sahadaki sen;
Sen tribündeki biz..
Yukarı
AltesMelih Liste gör
Yazar

Melih
Yer: Kırmızıtoprak
  Alıntı AltesMelih Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Nis/2012 saat 13:37
"VE VE VE BEKLENEN HABER AÇIKLANDI EVET ARKADAŞLAR ARÇELİKTE TOPLANTI BİTTİ VE 4BİN İŞÇİYLE ARÇELİK SOHW GELİYOR İZMİRE AKIN AKINNN"
Böyle bi yorum gördüm az önce. Doğruluk payı nedir?
Yağmurda, çamurda Altes açıkta!
Yukarı
bloodSucker Liste gör
Deneyimli Yazar

PAŞHA
Yer: İN DİBİ
  Alıntı bloodSucker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Nis/2012 saat 13:39
Son dakika: Arçelike izin çıkmış.
ŞAMPİYONLUK ÇOK UZAK DEĞİL ESKİŞEHİRRRRR
Yukarı
omerbihlar Liste gör
Usta Yazar

Ömer Bıhlar
Yer: Eskişehir
  Alıntı omerbihlar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Nis/2012 saat 13:41
Alıntı yapılan bloodSucker

kaynak sağlammı abi

Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar
Yukarı
can uçar Liste gör
Deneyimli Yazar

CAN UÇAR
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı can uçar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Nis/2012 saat 13:43
gerçek anlamda bilgisi olan varsa aydınlatsın....bi liste dolaşıyo forumda facede,ne kadar gerçekçi? akşam mustafa akgören biletix gişesinden 9000 bilet satıldığını süper tv de söyledi...sabah gişenin önünden geçerken 2 genç gişeciye sordular ben duymadım ama gençler 1500 bilet satıldığını söylüyordu....yine mustafa akgören eskişehirden bu kadar ötobüs temin etmenin imkansız olduğunu söyledi....sanırım en garantisi tren...trenle dönüş işi nasıl olacak oda ayrı bi konu...siyah kırmızı giymeliyiz mutlaka...
asalet doğuştandır..
Yukarı
bloodSucker Liste gör
Deneyimli Yazar

PAŞHA
Yer: İN DİBİ
  Alıntı bloodSucker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Nis/2012 saat 13:44
Alıntı yapılan omerbihlar

Alıntı yapılan bloodSucker

kaynak sağlammı abi

sağlam kardeşim.Maça gitmek isteyenler isimlerini yazdırmışlar.Arçelik yarın 2 vardiya çalışacakmış sanırım.
ŞAMPİYONLUK ÇOK UZAK DEĞİL ESKİŞEHİRRRRR
Yukarı
esesLK Liste gör
Deneyimli Yazar

Anıl Kaan
Yer: Ataturk stadyum
  Alıntı esesLK Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Nis/2012 saat 13:44
İnşaallah doğrudur bu haberler hadi hayırlısı
Bu Sevda Asla Bitmicek.. NEFER
Yukarı
ESESHAN Liste gör
Usta Yazar

Fatih
Yer: Eskişehir
  Alıntı ESESHAN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Nis/2012 saat 13:55
Alıntı yapılan can uçar

gerçek anlamda bilgisi olan varsa aydınlatsın....bi liste dolaşıyo forumda facede,ne kadar gerçekçi? akşam mustafa akgören biletix gişesinden 9000 bilet satıldığını süper tv de söyledi...sabah gişenin önünden geçerken 2 genç gişeciye sordular ben duymadım ama gençler 1500 bilet satıldığını söylüyordu....yine mustafa akgören eskişehirden bu kadar ötobüs temin etmenin imkansız olduğunu söyledi....sanırım en garantisi tren...trenle dönüş işi nasıl olacak oda ayrı bi konu...siyah kırmızı giymeliyiz mutlaka...

biletix internetten alabilrsin internette satılandır o.gurbetteki eskişehirliler internetten alıyor mecburen.ve tribün grupları daha bilet lmadılar toplu halde alacaklar
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3031323334 46>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,438 saniyede hazırlanmıştır