eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Deplasman Otobüs Kampanyası

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2728293031 46>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
İSMAİL26 Liste gör
Usta Yazar

İSMAİL
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı İSMAİL26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Nis/2012 saat 09:48

kim esese yardım ettiyse sağolsun ama bukadar önemli bir maçta bozüyük belediyesi 5 otobüs verirken büyükşehir belediyemizin verdiği otobüs komik durmuş

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
Yukarı
İSMAİL26 Liste gör
Usta Yazar

İSMAİL
Yer: Turkey
  Alıntı İSMAİL26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Nis/2012 saat 10:56
hani her mahalleden otobüs kalkıyordu kırmızı toprak mh kaldırmıyor telefon açıyorum otobüs parasını nerden vericem diyor kırmızı toprak gibi bir mahalleden otobüs kaldıramazsa o muhtar bıraksın gitsin yıllardır çöreklenmişler bırakmıyorlarda oy zamanı gelirsiniz siz
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
Yukarı
AltesMelih Liste gör
Yazar

Melih
Yer: Kırmızıtoprak
  Alıntı AltesMelih Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Nis/2012 saat 11:02
İsmail abi Alem Camii imamı Mustafa Hoca'nın kaldırdığı bir otobüs var mahalleden bildiğim kadarıyla.
Yağmurda, çamurda Altes açıkta!
Yukarı
montana26 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı montana26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Nis/2012 saat 11:04

Tepebaşı Belediyesi -> 30 Otobüs

Bozüyük Belediyesi -> 5 Otobüs

BÜYÜKŞEHİR Belediyesi -> 4 Otobüs

Şu sıralamanın tam tersi olması gerekmezmiydi .... !!!
Yukarı
level26 Liste gör
Yazar

levent
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı level26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Nis/2012 saat 11:06
Arkadaşlar şimdi gerçekçi olmam gerekirse ben ve ailem her seçimde Yılmaz büyükerşene oy verdik .Hocam eskişehirin esesle bütün olduğundan hala haberi yok buna eminim artık bazı şeyleri gözden geçirmem gerektiğini düşünüyorum.
Yukarı
serhat_8526 Liste gör
Deneyimli Yazar

serhat
Yer: eskişehir
  Alıntı serhat_8526 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Nis/2012 saat 11:23
Alıntı yapılan esesyucel

Alıntı yapılan eses26eses

EsEs-bursa maçına otobüs sayısının listesi:

Eti şirketler grubu 25 otobüs
Tepebaşı belediyesi 30 otobüs
Odunpazarı belediyesi 2000 kişilik tren
Büyükşehir belediyesi 4 otobüs
ilçe ve beldelerden belediye destekli 25 otobüs
Arçelik 20 otobüs
Cemalettin Sarar 15 otobüs
Eskişehir Ticaret odası 12 otobüs
Esnaf odaları birliği 5 otobüs
Sanayi odası 5 otobüs
Halil ünal 10 otobüs
Mesut hoşcan 10 otobüs
Harun adıgüzel 10 otobüs
Gültekin güvensoy 10 otobüs
Nebi Hatipoğlu 10 otobüs
Otosan 5 otobüs
Tusaş 5 otobüs
Mulla şahbaz 5 otobüs
Abdullah baykul 5 otobüs
Şaban Ali ocakçı 5 otobüs
Murat çetintaş 5 otobüs
Murat ılgaz 5 otobüs
İlhan arslan 5 otobüs
Selka beton 5 otobüs
Bozüyük Belediyesi 5 otobüs
Baro 2
Atayurt okulları 5 otobüs
Yalçın inşaat 3 otobüs
Emin çokaygil 5 otobüs
ESOGÜ 2 otobüs
Ahmet sivri 1 otobüs
Bahattin Şeker 2 otobüs
Gürdal Abacı 5 otobüs
Tülomşas 5 otobüs
Sablon clup 2 otobüs...

Kaynak: Sakarya Gazetesi

Şayet Bu Liste Dogruysa Yönetimin Verdigi Otobüs Saysı 100 Bile degil Sonradan Takviye Edecekse Bilmem Yanlız Bazı yöneticiler 1-5 Otobüs Kaldırıyor Ben utandım Acaba Paralarımı yok. LOL
Yücel abicim koskoca büyükşehir belediyesinin verdiği otobüs sayısını gördükten sonra yöneticelerin verdiği sayıyı görünce bu sayı sence normal değilmi?
Yukarı
SoLdat Liste gör
Usta Yazar

Cihat
Yer: Bağlar
  Alıntı SoLdat Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Nis/2012 saat 11:25
Tepebaşı 30 vercek Büyükşehir 4 vercek ha hiç inandırıcı değil ikiside aynı yolun yolcusu sonuçta listeye fazla takılmayın oynamışlardır sayılarla bazıları Wink
Yukarı
KOLBÜKEN Liste gör
Deneyimli Yazar

SERKAN
  Alıntı KOLBÜKEN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Nis/2012 saat 11:34
Ayder ruhuyla KIZILCIKLI Gururuyla artık KAPALIDA...
Yukarı
Nusret Liste gör
Deneyimli Yazar

Furkan Öztürk
Yer: İstanbul
  Alıntı Nusret Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Nis/2012 saat 11:34
Valla daha önce de söyledim , söylemekten de sıkıldım , sıkılmaktan da yoruldum. Neyse yorgun yorgun söyleyeyim tekrar , belediyelerin görevi spor kulüplerine maddi destekte bulunmak falan değildir. İster bulunur , ister bulunmaz. Genelde bu işlerle belediyelerin özleştirilmesinin sebebi Türkiye'de seçmenin sevgisini ve oyunu kazanmak için siyasilerin futbol ile alakadar görünüyor olmalarıdır. Ama iş artık öyle bi aşamaya geldi ki , maddi yardım yapmayan siyasi hor görülüyor. Sanki görevi şehrinin futbol takımına destek olmakmış , başka da bir işi yokmuş sanılıyor.

Siz o verdiği 4 otobüsü öpün , başınızın üstüne koyun , fazla da kurcalamayın bence gerisini.

Eğer oy verirken "Eskişehirspor'a otobüs ayarlar , açığın üstünü kapar , belediye başkanı dediğin böyle olur" diye düşünenler varsa da , ne diyeyim , çarşılarına pazar verile. Söyleyecek fazla söz var mı bu zihniyete ? En fazla Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanlığı ile Eskişehirspor Kulübü Yönetim Kurulu Başkanlığı makamları arasındaki farkı anlatmaya gayret edersin. O da gayretten öteye gitmez muhtemelen.

Ne diyelim , kısmet...

乇ϟ~乇ϟ
Yukarı
KOLBÜKEN Liste gör
Deneyimli Yazar

SERKAN
  Alıntı KOLBÜKEN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Nis/2012 saat 11:36
Dah bu listenin haricinde KIZILCIKLI,NEFER,ALTES in kaldıracağı otobüsler ve muhtarlıklardan gidecek otobüsler var.. kazasız belasız gidip gelmek temennisi ile..
Ayder ruhuyla KIZILCIKLI Gururuyla artık KAPALIDA...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2728293031 46>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,389 saniyede hazırlanmıştır