eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

ZTK Yarı Final Bursaspor: 3 - Eskişehirspor: 0

Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 124>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
cevcet26 Liste gör
Usta Yazar

cevcet
Yer: eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı cevcet26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Nis/2012 saat 19:16
genç arkadaslarım bursayla onu yapalım bunu yapalım diye yazıp durmayın artık.ne yapılacaksa kendimiz yapıcaz.
Ecdad tarih yazmış torun okumaktan aciz...
Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Nis/2012 saat 19:18
Alıntı yapılan mehmet demirel

........bidaha böyle stadt bulamayiz .........

Ben 1965 ten beri aynı stadyumda maç izliyorum, az daha sabredelim Mehmet abi....

LOLLOLLOL
# Direnmüdavim....

Yukarı
armani26 Liste gör
Deneyimli Yazar

mert
  Alıntı armani26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Nis/2012 saat 19:22
Alıntı yapılan cevcet26

genç arkadaslarım bursayla onu yapalım bunu yapalım diye yazıp durmayın artık.ne yapılacaksa kendimiz yapıcaz.
İyi bir adam olamadım ama kimsenin de adamı olmadım...
Yukarı
armani26 Liste gör
Deneyimli Yazar

mert
  Alıntı armani26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Nis/2012 saat 19:26
Bursa taraftarının uzak deplasmana hatırı sayılır şekilde gittiklerini hatırlamıyorum;ama bizim defalarca gittiğimiz aşikar...Onların en fazla gittikleri İstanbul,ona da gitsinler artık 2 saatlik yol..Yani İzmir e abartıkları kadar 20000 kişi olamazlar..Biz onlardan her şekilde üstün oluruz..
Yukarı
NERUDA Liste gör
Deneyimli Yazar

Ulaş Kolaylı
Yer: Esgiad
  Alıntı NERUDA Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Nis/2012 saat 19:58
Alıntı yapılan eseslifirat

51.295 seyirci kapasitesi varmış stadın. 25.650 şer kişi yapar. İki tarafın da kendisine ayrılan yeri dolduracağını ve izleyenlere tam bir görsel şölen yaşatacağını düşünüyorum.  Anadolu derbisi bizleri bekliyor. Son yılların en önemli maçına çıkıyoruz. Yenen avrupa kupalarına katılacak.  Yılların hasreti bitmek üzere. Haydi EsEs'im...  Gün tarih yazma günü...  Haydi büyük taraftar... Gün büyüklüğümüzü gösterme günü...
Bunca yorum içinde tek akıllıca olanı.Kabul etmek istemesekte Bursa kendine ayrılan bölümü doldurur.Bizde büyük bölümünü doldururuz inşallah bize ayrılan yerin.Rakibin Antalya, Kayseri olduğunu sananlar var burda.Ya da Bursa taraftarını tanımayanlar.Boş şeyler yazmayın lütfen.Gülünç duruma düşüyorsunuz.
Vergilendirilmiş Kazanç Kutsaldır!
Yukarı
RebeL Liste gör
Usta Yazar

RebeL
Yer: BURASIESKİŞEHİR
  Alıntı RebeL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Nis/2012 saat 20:03
O günün ,en güzel kareogrofisi 25bin kişiyle, bandomuzla yapacağımız espana olur
║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║
-ES Kİ Ş E H İ R SPO R- --
Yukarı
Android_26 Liste gör
Usta Yazar

Semih
Yer: Dünya
  Alıntı Android_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Nis/2012 saat 20:07
Alıntı yapılan NERUDA

51.295 seyirci kapasitesi varmış stadın. 25.650 şer kişi yapar. İki tarafın da kendisine ayrılan yeri dolduracağını ve izleyenlere tam bir görsel şölen yaşatacağını düşünüyorum.  Anadolu derbisi bizleri bekliyor. Son yılların en önemli maçına çıkıyoruz. Yenen avrupa kupalarına katılacak.  Yılların hasreti bitmek üzere. Haydi EsEs'im...  Gün tarih yazma günü...  Haydi büyük taraftar... Gün büyüklüğümüzü gösterme günü...

Bunca yorum içinde tek akıllıca olanı.Kabul etmek istemesekte Bursa kendine ayrılan bölümü doldurur.Bizde büyük bölümünü doldururuz inşallah bize ayrılan yerin.Rakibin Antalya, Kayseri olduğunu sananlar var burda.Ya da Bursa taraftarını tanımayanlar.Boş şeyler yazmayın lütfen.Gülünç duruma düşüyorsunuz.

Biz rakibimiz Antalya, Kayseri demiyoruz ki, farkındayız Bursa'nın olduğunun ne kadar gelebileceklerinin de farkındayız. Ayrıca 20 bini geçebileceklerini de zannetmiyorum. Bizim kesinlikle 25 bini doldurmamız lazım ama.
We will make Eskişehirspor great again!
S.Ö.
Yukarı
uykucu1965 Liste gör
Yazar

Mehmet
Yer: Eskişehir
  Alıntı uykucu1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Nis/2012 saat 20:15
İzmir'e 30.000 kişi akalım. Trabzonlular gerçek deplasman nasıl yapılırmış görsünler. Hamsi beyinliler geçen sene İBB maçında yaklaşık 1 milyon Trabzonlunun yaşadığı bir kentte olimpiyat stadına 60.000 kişi götürdük diye rekor kırdıklarını sanıyorlardı. Gerçek deplaseyi gösterelim, bilmiyorlarsa da öğretelim onlara.
Ayrıca İzmir Atatürk Stadyumu 60 Bin'in üzerinde kişi alıyor. Federasyonun internet sitesinde yazan UEFA standartlarına göre olan rakam. Tahminim her iki takıma 25 bin bilet verirler. Geriye kalan bölgeyi güvenlik bölgesi yaparlar.
Yönetim ve Halil Ünal İSTİFA!!!
Yukarı
armani26 Liste gör
Deneyimli Yazar

mert
  Alıntı armani26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Nis/2012 saat 20:21
Alıntı yapılan NERUDA

Arkadaşım bursa taraftarınıda Türkiye deki tüm taraftar gruplarınıda tanıyorum...Bu kadar büyütmeyin gözünüzde..o kadar da gelsinler artık..nüfusu bizden 3 kat büyük artı adamlara şehrin önde gelenlerinden her deplasmana otobüs yardımı geliyor...biz otobüs ararken onlar hiç aramadan otobüs ayaklarına geliyor..metro 5 otobüs vermiş bu maça..bizim hangi otobüs şirketi verdi yada hiç vermeyecek..bu şartlar altında kim olsa gelir...bizim gibi organize ve otobüs sıkıntısı çeksinler bakalım kaç kişi cebinden verip gelecek...
Yukarı
osmngrel Liste gör
Yazar

Osman
Yer: Eskişehir
  Alıntı osmngrel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Nis/2012 saat 20:25
ELALEMİ düşünmek yerine ne yapabiliriz onu konuşsak.Tartışmayalım şu forumda bir kerede.Nereye mail atıyoz.Hangi gün saat kaçta Hangi firmanın hangi belediyenin kapısına dayanıyoruz.Ne istiyoruz.
Söz alalım denilmiş ee hadi planlayalım.Ne yaparız diye.Sivas macı öncesi "ETİ PLAZA"'ya dayanalım söz alalım.Belediyelere pankartlarımızı asalım.ADalara Pankartımızı koyalım.İzmire gelmeyen Eskişehirliyim demesin v.b. Ama birşeyler yapalım kaç gündür hep fikir ar ama icraat yok.
Nerede ETB'ye sallayanlar sahip çıkmayanlar.Çıkın şimdi elinizi taşın altına sokun hadi.
Yönetim istifa.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 124>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,266 saniyede hazırlanmıştır