eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > ÜniESES
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Milli Takımlar TD Abdullah Avcı Eskişehir'de

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
MuratHoca Liste gör
Usta Yazar

Murat Kiracı
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı MuratHoca Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Mar/2012 saat 17:06
Milli Takım Teknik Direktörümüz Sayın Abdullah Avcı ve Hocamız Prof.Dr.Fethi Heperle futbol üzerine çok güzel bir söyleşi geçirdik. Kendilerine buradan da tekrar teşekkür ediyoruz.
Abdullah Avcı, uzun vadeli planlarının olduğundan ve başarının bir anlık sonuç değil süreç olduğundan bahsetti. Elit spor okulları projesinden, kulüplerimizin alt yapılarının iyi çalışmamasına kadar, kulüp yöneticilerinin profesyonel yöneticilerle işbirliği yapmasının şart olmasına kadar bir çok konuda fikirlerini beyan etti. Eskişehir'de yeni yapılacak stadla birlikte burada A Milli takımın maçının oynanmasının kendilerine çok heyecan vereceğinden bahsetti. Fotoları arkadaşlarımız yakın zamanda yükleyecek.
üniESES-Karanlık ve ayaz gecelerde içimizde yanan ateştir, Eskişehir...
Yukarı
gürcan Liste gör
Deneyimli Yazar

gürcan
Yer: Gökmeydan
  Alıntı gürcan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Mar/2012 saat 17:55
helal olsun ünieses.. murat hocam bu tür organizasyonlar bence zaman zaman tekrarlanmalı. mesela ben fethi hocayı dinlerken kendimden geçtim, keşke sabaha kadar anlatsaydı..
Yukarı
kujo Liste gör
Usta Yazar

olcay özkan
Yer: le bir
  Alıntı kujo Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Mar/2012 saat 17:56

Abdullah Avcı: "Enerjimizi kalıcı eğitim için harcıyoruz"
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi'nde düzenlenen ''Sporda Profesyonellik ve Başarı İlişkisi'' söyleşisine TFF Yönetim Kurulu ve Milli Takımlar Komitesi üyesi Prof.Dr.Fethi Heper ile A Milli Takım Teknik Direktörü Abdullah Avcı katıldı.

''Dünyada yarışabilmemiz, istikrarlı bir şekilde turnuva takımı olabilmemiz için eğitimle ilgili sorunlarımızı kesinlikle çözmemiz lazım'' diyen Avcı; kişilik, futbol, antrenörlük ve okul eğitimini bir arada çözecek projeler üzerinde çalıştıklarını vurguladı.

Türkiye Futbol Federasyonu'nun yeni yönetiminin yardımıyla sorunları çözmeye çalıştıklarını belirten Abdullah Avcı şöyle konuştu:

''Yetenekli bir toplumuz. Dünyada yarışabilmemiz, istikrarlı bir şekilde turnuva takımı olabilmemiz için eğitimle ilgili olan sorunlarımızı kesinlikle çözmemiz lazım. Eğitimi her yere yaymak gerekiyor. Başarı için hem bilimden hem de motivasyondan faydalanacağız. Başarı bir varış noktası değil, yolculuktur. Bu yolculukta herkesin katkılarıyla başarıya ulaşacağımızı ümit ediyorum" dedi.

Almanya'da 3 milyon Türk'ün yaşadığını ifade eden Avcı, ''Real Madrid'e Türk oyuncu oradan gidiyorsa bu, oradaki eğitimle ilgili doğru şeyler var anlamına gelir. 75 milyonluk Türkiye'den Avrupa'ya oyuncu yollayamıyorsak burada bir sorun var demektir. Bildiğim, hayal ettiğim ama ülkemizde uygulanmayan bir süreci başlattık. Avrupa'daki her oyuncuyla iletişime geçiyoruz. Bizi tercih edenlere saygı gösteriyoruz. Bizi tercih etmeyenleri anlayışla karşılayıp zamana bırakıyoruz. Sıcak temas ve iletişim halindeyiz" diye konuştu.

TFF Yönetim Kurulu ve Milli Takımlar Komitesi Üyesi Prof. Dr. Fethi Heper de futbola başlama öyküsünü ve Eskişehirspor'un kuruluş hikayesini katılımcılarla paylaştı.

Her alanda başarılı olabilmek için disiplinin gerektiğini anlatan Heper, şöyle konuştu:

''Sayın Avcı, Türkiye için çok büyük bir şanstır. Gelecek 10 yılda Türk Milli Takımları'nın olağanüstü büyük şeyler yapacağına inanıyorum. Çünkü, kendisi işe dört elle büyük bir aşkla sarıldı. Bundan 15 gün önce Bursa'da yaptığımız Slovakya maçını 2-1 kaybetmemize rağmen, ben o kadroyu gördüğümde kendisiyle gurur duydum. Çok büyük bir cesarettir. Gencecik çocuklar, milli takıma çağrılmış ve oynuyorlar. Bu şansı hep birlikte değerlendirmemiz lazım. TFF Yönetim Kurulu üyesi olarak her türlü desteği sağlayacağıma söz veriyorum.''

http://www.tff.org/default.aspx?pageID=202&ftxtID=14738
Ben beni,kendimi,canımı özümü...
Yukarı
esesliyiz Liste gör
Usta Yazar

Eray Hatipoğlu
  Alıntı esesliyiz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Mar/2012 saat 18:52
Helal olsun,size
Yukarı
gakkos26 Liste gör
Usta Yazar

Semih BİLGE
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı gakkos26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Mar/2012 saat 19:41
Etkinliğimizde görev alan ÜniESES üyelerine ve etkinliğimize katılıp bizi şereflendiren tüm renktaşlarımıza teşekkür ederim.

Etkinliğe ait fotografları facebook sayfamızdan görebilirsiniz.

https://www.facebook.com/universitelieskisehirsporlular
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Kampüsten Gelen Ses ÜNİESES
Yukarı
gakkos26 Liste gör
Usta Yazar

Semih BİLGE
  Alıntı gakkos26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Mar/2012 saat 19:58
Videomuzda geldi.

http://www.youtube.com/watch?v=KjPTs1vz4f8&feature=share
Yukarı
samed_26 Liste gör
Yazar

SaMeD DÜRÜŞKEN
  Alıntı samed_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Mar/2012 saat 20:21
Semih hocam sevilla maçının anlatımı olan videoyu da ekleyecek misiniz?
İyi Günde SEvmedik ki Kötü Günde Terkedelim...
Yukarı
gakkos26 Liste gör
Usta Yazar

Semih BİLGE
  Alıntı gakkos26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Mar/2012 saat 20:34
En erken haftaya ekleyebiliriz. Özel olarak takip edeceğim konuyu. Tüm taraftarlarımızın dinlemesi gereken bir anı. 
Yukarı
MuratHoca Liste gör
Usta Yazar

Murat Kiracı
Yer: Turkey
  Alıntı MuratHoca Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Mar/2012 saat 21:12
Akşam haberlerinde Kanal 26 söyleşiden bir kısım verdi. Kanal 26 spikeri bu akşam söyleşinin tamamını izleyebileceğimizi belirtti.
üniESES-Karanlık ve ayaz gecelerde içimizde yanan ateştir, Eskişehir...
Yukarı
köfteci Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü Önkol
Yer: Germany
  Alıntı köfteci Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Mar/2012 saat 21:29
Alıntı yapılan gakkos26

<span -jsid="text" ="comment"="">Etkinliğimizde görev alan ÜniESES üyelerine ve etkinliğimize katılıp bizi şereflendiren tüm renktaşlarımıza teşekkür ederim.Etkinliğe ait fotografları facebook sayfamızdan görebilirsiniz.https://www.facebook.com/universitelieskisehirsporlular</span>

Sayfa bulunamadi ....diyor
Kral hem ciplak,hem gerzek...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır