eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor:3 - Altay:0

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 42434445>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
oner Liste gör
Usta Yazar

öner
Yer: Doktorlar
Online Durum: Offline
  Alıntı oner Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Eki/2007 saat 23:19
@nowhere

Zaten özel mesaj atmışsın birde burda niye yazıyorsun.Düşüncelerim değişmiş değil.
Cennettir Bu Dünya Seni Sevene, Gerçek Olur Her Rüya ES-ES'liyim Diyene...
Yukarı
KaRa Liste gör
Usta Yazar

KapKaRa
Yer: Yayladan
  Alıntı KaRa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Eki/2007 saat 23:25
Alıntı yapılan Nowhere

Alıntı yapılan oner

Arkadaş kim ne derse desin bejekeden örnekler verip duruyor.Ben inanmıyorum kardeşim sizin Eskişehirsporlu olduğunuuza.

Oner haddini bil, forumun tamamini okumadan, yazdiklarimi okumadan yorum yapma.
Yoksa sana gosteririm ozenmeyi de ozentiyi de. Agzimi actirma istersen.. Sen kimsin ki benim eskisehirsporlulugumu sorguluyorsun...

Diger arkadaslara da  bir lafim var, neyin uzerine ne soylendigine dikkat etmeden alintinin da alintisina tepki gostermenizi anlamiyorum.Tartisilan konu saha icine amigonun girip girmemesi idi. Bu orneginde kaynagi o sebeple verildi. Cunku Alen mac oncesi sahaya giriyordu.
 Sonra bakiyorum biri bir tas atiyor 40 defa izah etmek icin ugrasiyorsun.  Okuyun kardesim biraz zahmet edip. Hemen artistik yapip neye tepki gosterdiginizi bilmeden tepki gostermeyin.

Örnek vererek açıklamak istiyorsunuz ama örnek hep aynı olunca insan ister istemez böyle şeyler düşünüyor. Ben de düşünmedim değil. Diğer kullanıcıları bu şekilde düşünmeye sevkedecek mesajlar yazmazsanız bir sorun oluşacağını sanmıyorum...
YÖNETİM İSTİFA! ŞEFFAF MALİ TABLO İSTİYORUZ!
Yukarı
EsEsliyim Liste gör
Usta Yazar

Çağıl ALTAY
Yer: Cuba
  Alıntı EsEsliyim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Eki/2007 saat 23:32
Lütfen şahsi problemlerinizi özel mesaj yoluyla halledin...Dünyanın parasını verip foruma özel mesaj sistemi ekledik...

Tartışma içeren tüm mesajlar silinecektir...
Eskişehirspor Bir Yaşam Biçimidir.
Yukarı
StS Liste gör
Usta Yazar

Ümit
Yer: Eskişehir
  Alıntı StS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Eki/2007 saat 23:44
Arkadaşlar maçı izleyebileceğimiz bir link yok mu? Bugün bir kanalda gördüm TFF 1. ligi maçlarını Es-Es imi yine göremedim ben açmadan önce verdiler sanırım. Diğer maçları sağolsun bazı arkadaşlar ekliyorlar izliyorduk, bu maçı bulamıyorum yardımcı olursanız sevinirim. İyi geceler.
Belki Bir Gün!
Yukarı
matt Liste gör
Usta Yazar

M. M. Altintas
Yer: United States
  Alıntı matt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Eki/2007 saat 03:57
Yukarı
ccigarr Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: Turkey
  Alıntı ccigarr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Eki/2007 saat 13:54
fenerin de rambosu vardı hatırlıyonuz dimi nasıl olsa topic eses taraftarına örnek olabilecek taraftarlar  topicine döndü.

Ne kadar gereksiz isim varsa yazalım.
Gözünüzde büyütmeye devam edin istanbul takımlarını
haramilerin saltanatını yıkacağız...
Yukarı
red_thunder Liste gör
Usta Yazar

akın
Yer: EStanbuL
  Alıntı red_thunder Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Eki/2007 saat 14:19
Eskişehirspor-Altay maçı topiğinde maçla ilgili yorumu ve görüntüsü olan varsa bekliyoruz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Yukarı
emrahes Liste gör
Usta Yazar

emrah
  Alıntı emrahes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Eki/2007 saat 15:03
Yukarı
Nowhere Liste gör
Yazar

Ramazan
  Alıntı Nowhere Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Eki/2007 saat 16:39
Alıntı yapılan KaRa

Alıntı yapılan Nowhere

Alıntı yapılan oner

Arkadaş kim ne derse desin bejekeden örnekler verip duruyor.Ben inanmıyorum kardeşim sizin Eskişehirsporlu olduğunuuza.

Oner haddini bil, forumun tamamini okumadan, yazdiklarimi okumadan yorum yapma.
Yoksa sana gosteririm ozenmeyi de ozentiyi de. Agzimi actirma istersen.. Sen kimsin ki benim eskisehirsporlulugumu sorguluyorsun...

Diger arkadaslara da  bir lafim var, neyin uzerine ne soylendigine dikkat etmeden alintinin da alintisina tepki gostermenizi anlamiyorum.Tartisilan konu saha icine amigonun girip girmemesi idi. Bu orneginde kaynagi o sebeple verildi. Cunku Alen mac oncesi sahaya giriyordu.
 Sonra bakiyorum biri bir tas atiyor 40 defa izah etmek icin ugrasiyorsun.  Okuyun kardesim biraz zahmet edip. Hemen artistik yapip neye tepki gosterdiginizi bilmeden tepki gostermeyin.

Örnek vererek açıklamak istiyorsunuz ama örnek hep aynı olunca insan ister istemez böyle şeyler düşünüyor. Ben de düşünmedim değil. Diğer kullanıcıları bu şekilde düşünmeye sevkedecek mesajlar yazmazsanız bir sorun oluşacağını sanmıyorum...

Baska ornegini gormemisimdir demekki. Alenin sahaya girmesini veriyorumdur.Kaldi ki Anderlecti de ornek vermistim dikkatli okursaniz, onun ornegini verdim diye o takimin sempatizani mi oluyorum. Art niyetli yaklasimlar bunlar. Hadi ben yanlis ornekler veriyorum diyelim ama bu benim eskisehirspor sevgimi size sorgulattiracagim anlamina da gelmez.
Yukarı
uselen26 Liste gör
Deneyimli Yazar

uğur
  Alıntı uselen26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Eki/2007 saat 17:08
Alıntı yapılan emrahes

sehiler ölmez...http://www.youtube.com/watch?v=PixbBlk_MC8
kızılcıklı simşeklerhttp://www.youtube.com/watch?v=C6SbrEgd4Lo&NR=1

Teşekkürle kardeşim. "Şehitler ölmez, vatan bölünmez" tezahüratını bekliyordum ...Sağol..... 
Uğur
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 42434445>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır