eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor:3 - Altay:0

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4041424344 45>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ZEFEX Liste gör
Deneyimli Yazar

ZAFER ADIGÜZEL
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı ZEFEX Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eki/2007 saat 18:27
Elazığ - Gaziantep B.B.- Mardin - Giresun'dan sonra Altayıda zorlanmadan yendik.Kazandığımız 5 maçtada rakipler bizi zorlayacak kapasitede gözükmedi.Yenildiğimiz 2 maçta ise yenilgiyi haketmediğimizi maçları izleyen herkez söyledi.Oynadığımız 8 maçta en kötü futbolu Kartal'a karşı oynadık o maçta futbol ilahları bizi yenilgiden kurtardı diyebiliriz.

Önümüzdeki ilk 4 maça baktığımız zaman bizi ciddi anlamda zorlayabilecek tek takım Sakarya diğer 3 maçta dünkü futbol iştahımızı sahaya yansıtırsak zorlanmadan kazanacağımıza inanıyorum.

Sakarya maçında ise erken bulacağımız bir golün bize maçı getireceğine inanıyorum.Sakarya genç bir takım bizim maçada iyi konsantre olarak çıkacaklarını düşünüyorum ancak atacağımız erken gol onları panik yapmalarına neden olur.Bu panik anlarından iyi faydalanıp 2. golüde atarsak maç bizim için rahat tempoda geçebilir.

Ama bence bu maçta beraberlikte bizim için iyi sonuç olur.Bu hafta üst sıralardaki takımların maçlarına bakıldığında en zorlu maç bizim maçımız diğer maçlarda ligin üst sıralarını zorlayacağını düşündüğümüz takımlar için rahat maçlar olacak gibi gözüküyor.
SENİN SEVGİNDİR BİZİ YAŞATAN

Yukarı
es-es2641 Liste gör
Usta Yazar

Ersin Eroğlu
  Alıntı es-es2641 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eki/2007 saat 18:58
Verildimi bilmiyorum ama milliyet yazmış bizi..

Gel Mayıs 2008..Gelde şampiyonluğu kutlayalım...Sokaklara çıkalım hep beraber...
Yukarı
SUATESES Liste gör
Deneyimli Yazar

Suat
Yer: Foça
  Alıntı SUATESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eki/2007 saat 19:03
Yorum yapılan yaklaşık 20 sayfayı okudum. Pek yazacak bişey yok gibi. Kısacası dün takım muhteşem oynadı. Bütün futbolcularımızı ve teknik heyetimizi tebrik ederim.

Ayrıca Şehitler için bağırdık, güzel pankartlar ve tezahüratlarla hainlere karşı tek vücut olduğumuzu gösterdik. Herkesin ayağına, ağzına sağlık.
Körfezin Kırmızı Şimşekleri
Yukarı
cagdas_sut_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

Çağdaş
  Alıntı cagdas_sut_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eki/2007 saat 19:28
Alıntı yapılan
cagdas_sut_26

allahın izniyle bugün 3-0 kazanacağız...
keşke 4-0 5-0 olsaydı ama yinede kazandığımız için mutluyum... sakarya maçına 5-0 yazayım baliLOL
ANADOLU YILDIZI GERİ DÖNÜYOR... KIRMIZI ŞİMŞEKLER...
Yukarı
şişmanrambo26 Liste gör
Yeni Yazar

ender
  Alıntı şişmanrambo26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eki/2007 saat 19:52
arkadaşlar biraz geç oldu ama kusura bakmayın.altay maçında istiklal marşımızın videosunu koydum izlerseniz sevinirim.kahrolsun pkk.şehitler ölmez vatan bölünmez.

FANATİK ESES'Lİ
Yukarı
zurty Liste gör
Yeni Yazar

murat
Yer: Eskişehir
  Alıntı zurty Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eki/2007 saat 22:18
Alıntı yapılan hüsnü

Alıntı yapılan Nowhere

Alenin bir sisst hareketiyle tribunun susmasi filan tam amigo orhanlik..

Lütfen kıyaslama yaparken dikkatli olalım, ağzımızdan çıkanı kulağımız duysun. Angry

merhaba arkadaşlar.sanırım bjk tv de idi.alen bir konuşması sırasında şu an yaptığı üçlüyü amigo Orhan dan öğrendiğini söylemişti.şu an hayattamı bilmem ama bize bu kültürü öğreten amigo Orhan dır demişti.yani kıyaslanacak pek bir durum gözükmüyor.ayrıca Türkiye de transfer teklifi alan (fenerden) amigo olarakta tarihte yerini almıştır amigo Orhan.saygılar...
Yukarı
StS Liste gör
Usta Yazar

Ümit
Yer: Eskişehir
  Alıntı StS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Eki/2007 saat 00:20
Arkadaşlar maçın görüntülerini izlememiz mümkün mü?
Belki Bir Gün!
Yukarı
metcos Liste gör
Yazar

mete coşkun
  Alıntı metcos Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Eki/2007 saat 00:27
öncelikle bu kaydın için sana teşekkürler buna bilgisayara nasıl indirebilirim
ESES Rh(-)
Yukarı
HSNYZR_26 Liste gör
Yazar

HaSaN YüZeR
  Alıntı HSNYZR_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Eki/2007 saat 06:11
Alıntı yapılan şişmanrambo26

arkadaşlar biraz geç oldu ama kusura bakmayın.altay maçında istiklal marşımızın videosunu koydum izlerseniz sevinirim.kahrolsun pkk.şehitler ölmez vatan bölünmez.

Abi bu klibi izlerken senin hazırlamış olduğun "bayram klip" i izledim. sonundaki "oh de" şarkısını bana gönderirsen sevinirim, şimdiden teşekkür...
Yasal Uyarı: www.eskisehirspor.com bağımlılık yapar.
Yukarı
uselen26 Liste gör
Deneyimli Yazar

uğur
  Alıntı uselen26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Eki/2007 saat 11:30
Alıntı yapılan şişmanrambo26

Çok teşekkürler.... Bir de keşke şu karşılıklı yaptığımız "şehitler ölmez vatan bölünmez" tezahüratı olsaydı....Nasıl inletmiştik statı....Neyse buna da teşekkürler....   
Uğur
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4041424344 45>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,387 saniyede hazırlanmıştır