eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2012 - 2013 Transfer Sezonu

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 524>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Bilke Liste gör
Yazar

Efe BİLKE
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 30/Mar/2012 saat 14:28
Bu sezon artık kökten bir değişikliğe gitmeliyiz orta sahada çok gereksiz oyuncular var alper veysel(sağ bekte sıkıntı yoksa) ve hürriyet zaten banko oynuyor onların yanında tello pele akos ertuğrul var bunların içinde tek katkı veren bülent ertuğrul.tello peleyle olmayacağını anladık akos için bir şey diyemem defansta bana göre koray vadesini doldurdu.sol bekte zaten ligin en iyi oyuncuları bizde 3 stoperimiz var ama nadareviç yaşlandı ediz savaşıyor fakat belirli bir standartı oturtmuş değil diegoyla ilgili transfer söylentileri var bu sene olmasa önümüzdeki sezon sonu avrupaya gidici gibi(giderse avrupa olsun umarım istanbul takımları olmaz)o yüzden stoperde şart kaleye zaten bir şey demek istemiyorum.Kanatlarda erkan ve kamara gibi 2 iyi oyuncumuz var.Forvette hızlı ve son vuruşları iyi bir oyuncu lazım.Keşke şu kötü gittiğimiz zamanlarda forvette serdar dursuna orta sahada nuri fatih kardeşimize şans verilebilseydi umarım önümüzdeki sezon 4-5 kaliteli transferle bu işi halledebiliriz
Yukarı
montana26 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 30/Mar/2012 saat 16:38

Gekas ağlayarak veda etti

Samsunspor'un Yunanlı golcüsü Theofanis Gekas, Samsun'a gelip tedavisinin 3-4 hafta süreceğini belirterek arkadaşlarına veda ederken gözyaşlarını tutamadı.

Kayserispor maçında aldığı darbe sonucunda sol diz yan bağlarından sakatlanan ve tedavi için ülkesine dönen Theofanis Gekas, Samsun'a geldi.

Sezon sonunda sözleşmesi sona eren ve Avrupa Şampiyonası'nda Yunanistan milli takım kadrosunda da yer alacak olan Gekas, Samsunspor'un kalan iki maçında da sakatlığı nedeniyle forma giyemeyecek.

GEKAS GÖZ YAŞLARINI TUTAMADI

Samsun'a gelerek takım arkadaşlarına destek veren Yunanlı golcü Gekas, kendisine gösterilen ilgi nedeniyle duygusal anlar yaşadı. Gözyaşlarına hakim olamayan Gekas, sağlık durumunun beklediğinden ciddi olduğunu ve sahalardan bir süre uzak kalacağını belirterek, "Teknik direktörümüz Mesut Bakkal ve doktorumuzla konuştuk. Durumum beklediğimizden daha ciddi çıktı. Son maçı oynarım hesaplamaları yapıyorduk ama maalesef son maça da yetişemiyorum. 3-4 hafta sahalardan uzak kalacağım. Cumartesi günü takım arkadaşlarımla birlikte İstanbul'a gidip, Pazar günü de Beşiktaş maçında tribünden destek vereceğim" diye konuştu.

"HAYATIM BOYUNCA GEÇİRMEDİĞİM 3 AYI BURADA GEÇİRDİM"

Beşiktaş maçının ardından tekrar Yunanistan'a döneceğini, ancak son hafta Sivasspor maçını izlemek üzere yeniden Samsun'a geleceğini söyleyen Gekas, "Ben çok üzüldüm. Hayatım boyunca geçirmediğim üç ayı burada geçirdim. Bu kadar sevgiyi, desteği ilk defa gördüm. Yabancı kişiye duyulan sempatiyi ilk defa burada gördüm. Ligde son hafta oynanacak Sivasspor karşılaşmasına da mutlaka geleceğim. Orada taraftarlara veda edeceğim" dedi.

Ajansspor

Yönetimimizin olağanüstü bir forvet transfer edeceğini düşünmüyorum . Onun için kesinlikle değerlendirilebilecek bir golcü . Wink 
Yukarı
montana26 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
Direct Link To This Post Tarih: 31/Mar/2012 saat 00:26

Süper Ligde Oynayan Sezon Sonunda Sözleşmesi Biten Oyuncular ... Wink

Cristian Riveros / Michael Eneramo / Bekir Irtegün / Marek Sapara / Necati Ates / Isaac Promise / Murat Ceylan / Theofanis Gekas / Ali Turan / Yasin Öztekin / Ibrahim Dagasan / Ugur Inceman /  Bancé / Abdurrahman Dereli / Elyasa Süme / Cláudio Pitbull / Hervé Tum / Javito / Hayrettin Yerlikaya / Mehmet Nas / Sedat Bayrak /Mehmet Aurelio / Ömer Aysan Baris / Ugur Boral / Sedat Agcay /Arkadiusz Glowacki / Ugur Ucar / Ilker Avcibay / Ömer Erdogan / Beto / Vjekoslav Tomic / Ibrahim Kas / Mert Günok / Tevfik Köse / Metin Depe / Ugur Kavuk / Labinot Harbuzi / Ilhan Parlak / Serdar Özkan / Mustafa Sarp / Ferhat Cökmüs / Murat Erdogan / Hakan Arıkan

Yukarı
okankaramese Liste gör
Usta Yazar

OKAN KARAMEŞE
Direct Link To This Post Tarih: 31/Mar/2012 saat 09:35

Kayserispor’u deplasmanda devirip ilk 8 yolunda dev bir adım atmak isteyen Eskişehirspor, yeni sezonda kadrosunda köklü değişiklik yapmayı planlıyor. Beşiktaşlı Holosko için temaslara başlayan Kırmızı Şimşekler’in, orta alanı da Uğur İnceman’la güçlendireceği bildirildi. Uğur’un, Antalyaspor’la olan sözleşmesi sezon
sonunda bitiyor.

Tamam İşte Bizimkilere Göre Transfer Politikası Sözleşmesi Bitmiş Olanlardan Birde Santrafor Çok Gerekli Değil Ama Birde Kaleci Buldularmı Tamam....

Holosko'yada Bonservis Ödemez Bunlar, Acaba Beşiktaş'ın Yeni Başkanı  Rakı Balığı Seviyormudur Boğazda Bir Rakı Balığa Bu İş Biter ... 
Yukarı
loading Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: argentina
Direct Link To This Post Tarih: 31/Mar/2012 saat 12:30
Pele, Volkan ve Burhan seneye büyük ihtimal Elazığspor'a gidecek..
Buenos Aires'in kırmızı şimşekleri...

S.S.LAZIO
Yukarı
~ERHAN~ Liste gör
Usta Yazar

ERHAN DLAPCI
Yer: İSTANBUL
Direct Link To This Post Tarih: 31/Mar/2012 saat 17:26
ÇOK DEĞİŞİKLİK OLACAK
kesinlikle gitmesi gerekenler var
Yukarı
Gimpos Liste gör
Yazar

Ersin
Direct Link To This Post Tarih: 31/Mar/2012 saat 17:31
Duygusallık yapıp gerekenleri yollamazsak biz daha çok yanarız.
Yukarı
loading Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: argentina
Direct Link To This Post Tarih: 31/Mar/2012 saat 17:37
Seneye en büyük transfer Ivesa'nın gönderilmesi olur..
Buenos Aires'in kırmızı şimşekleri...

S.S.LAZIO
Yukarı
nahre_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Erhan
Direct Link To This Post Tarih: 31/Mar/2012 saat 17:54
gönderilecek isimler tello-bülent-koray-ivesa...takviye mevkiler kale-sağbek-sprinter bi forvet
herkes sever BİZ ÖLÜRÜZ
Yukarı
Onur26 Liste gör
Usta Yazar

Onur
Direct Link To This Post Tarih: 31/Mar/2012 saat 19:03
ivesa,koray,serdar,tello banko gitmeli....
Bir gün mutlaka güler şehrine ihanet etmeyenler...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 524>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,625 saniyede hazırlanmıştır