eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Avrupa ESES
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Hollanda'nın Kırmızı Şimşekleri - (HKŞ)

Cevapla Cevapla Sayfa  12>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Bidon26 Liste gör
Usta Yazar

Mert
Yer: Hollanda
Online Durum: Offline
  Alıntı Bidon26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: Hollanda'nın Kırmızı Şimşekleri - (HKŞ)
    Tarih: 30/Oca/2012 saat 02:40
Değerli renkdaşlarımız,

Burak üyemizle beraber, Hollanda'nın Kırmızı Şimşeklerini kurmaya karar verdik. Amacımız Hollandadaki bütün Eskişehirli hemşerilerimizi bir araya topluyup Eskişehirspor sevdasını aşılamaktır.

Gurbette olduğumuz için bir çok hemşerimiz malesef Bizansa tapmış oluyor, bu oluşumla bu laneti bozup Eskişehirli hemşerilerimze doğru yolu göstermek istiyoruz.

Inşallah bir gün Eskişehirsporumuzun avrupa kupaları mücadelesinde, Hollanda'nın Kırmızı Şimşekleri(HKŞ) olarak desteğimizidi vermek isteriz.

Facebook sayfamız:
HKŞ - HollandES
Tanrı Tektir, Ordusu Türk'tür | Twitter: @srvn26
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Yer: Ankara
  Alıntı mecek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2012 saat 02:44
Allah yolunuzu açık etsin. SEVDAsına sahip çıkanlar doğru yoldadır.
Yukarı
burak Liste gör
Yazar

Burak Bayraktar
Yer: Netherlands
  Alıntı burak Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2012 saat 02:47
Hollanda'nın Kırmızı Şimşekleri (HKŞ) uzun zamandır olmasını hayal ettiğim bir dernektir. Bu nedenle Mert Sirvan arkadaşım ile karar alıp 30 ocak 2012 gecesinde bu topluluğu/ derneği hayata geçirdik. Daha başlangıç durumunda olan bu harekete sizlerin, Eskişehirli ve Eskişehirsporlu arkadaşlarımızın, yardımlarınızı bekleriz.

Güzel şehrimizin ismini duyurmak ve elimizden geldiğince şehrimizin takımını desteklemek için gayret göstermeli ve birlik olmalıyız.

Taraftarı ile şanlı tarihinde örnek alınan Eskişehirspor için.

Şehir Eskişehir'dir. Eskişehir Aşk-ı Şehirdir…
Yukarı
FEA1965 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı FEA1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2012 saat 07:59
Gurbetteki oluşumlar her zaman beni heyecanlandırmıştır sevindirmiştir inşallah iyi bir birlik olunur ve sürekli olur Allah yardımcınız olsun bizi orada güzel temsil etmeniz organizasyonlara imza atmanız dileğiyle :)
Özgürlüğün en büyük düşmanı halinden memnun kölelerdir.PESİNDEYİZ
Yukarı
cevcet26 Liste gör
Usta Yazar

cevcet
Yer: eskişehir
  Alıntı cevcet26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2012 saat 12:32
hayırlı olsun,başarılar dilerim.
Ecdad tarih yazmış torun okumaktan aciz...
Yukarı
montana26 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı montana26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2012 saat 12:51
Hayırlı olsun Clap , Allah yardımcınız olsun Wink . İnşallah gün geçtikçe yapılacak organizasyonlar ile birlikte sayınız da artacaktır
Yukarı
Bidon26 Liste gör
Usta Yazar

Mert
  Alıntı Bidon26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Oca/2012 saat 02:35

Facebook sayfamız için çalışma:

Yukarı
Starsky Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Belçika
  Alıntı Starsky Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Oca/2012 saat 04:49
Hayirli olsun Mert çok sevindim ama size bir sey sunacagim. Gelin sunu BENELUX'ün Kirmizi Simsekleri yapalim; ben burda tek kaliyorum
Sevmenin hakkını vermek, zor olanı sevmekle başlar...
O yüzden Eskişehirspor'luyuz!
Yukarı
ESPİNOZA Liste gör
Yazar

MAHMUT KIRAN
Yer: ANKARA
  Alıntı ESPİNOZA Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Oca/2012 saat 08:50
Arkadaşlar tekrar hayırlı uğurlu olsun yeni oluşumunuz. Valla ne tesadüftür ki bende 11-14 Şubat arasında Amsterdam'a bir seyahat planladım eşimle beraber. Bu tarihler arasında her hangi bir buluşma ya da organizasyon planlarsanız bende seve seve katılmak isterim. Türkiye'den gelirken bir isteğiniz arzunuz olursa lütfen çekinmeden söyleyin.

Yukarı
Bidon26 Liste gör
Usta Yazar

Mert
  Alıntı Bidon26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Oca/2012 saat 16:07
Alıntı yapılan Starsky

Hayirli olsun Mert çok sevindim ama size bir sey sunacagim. Gelin sunu BENELUX'ün Kirmizi Simsekleri yapalim; ben burda tek kaliyorum

Sağol Belçikadaki renkdaş .

Benelux ilerde olabilir bence, Burak arkadaşımızla görüşebiliriz,
daha 2 gün oldu kuralı :D

Alıntı yapılan ESPİNOZA

Arkadaşlar tekrar hayırlı uğurlu olsun yeni oluşumunuz. Valla ne tesadüftür ki bende 11-14 Şubat arasında Amsterdam'a bir seyahat planladım eşimle beraber. Bu tarihler arasında her hangi bir buluşma ya da organizasyon planlarsanız bende seve seve katılmak isterim. Türkiye'den gelirken bir isteğiniz arzunuz olursa lütfen çekinmeden söyleyin.
<FONT style=": #000000"> 

Umarım güzel bir zaman geçirirsiniz Hollandada,
Burda herhangi bir yardıma ihtiyacınız varsa, elimizden geldiği kadar yardım etmeye çalışırız, HkŞ daha yeni kurduk, Burdaki Eseslileri toplamaya çalışıyoruz, Bi organizasyon yaparsak hemen haber veririz,

Türkiyenin Kar havasını buraya getirirseniz sevinirim :D Burda çok az kar yağdı, özledik:D
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  12>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır