eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıBir FORMA da Sen AL

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 567
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
sisal Liste gör
Usta Yazar

Ali Gündüz
Yer: izmir/bornova
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 17/Oca/2012 saat 01:00
26_EsEs_65nickli arkadaşımdan alıntı

Bi yandan yazık günahtır Sivas'ın o soğuğunda ıslak formayla oynanır mı diyorsun bi yandan da yardım insana olana yapılır diyorsun. Aynı durumda olsak onların umrunda olurmuydu ? Hayır.
Ayrıca adamlar takımını desteklemeyi bırakıp her maç bize sallıyor böyle bişey var mı ya. Bizim Ankaragücü maçlarında tek bir küfür bile olmuyor daha ne yapalım ?

Biz onların oyuncularını düşünüyoruz ama onlar 3 sene önce 3-2 yenildiğimiz maçta yedek klübemize doğru çakmak-para atarken, tam hatırlamıyorum ama takım otobüsümüzüde taşlamışlardı galiba bunları yaparken bizim düşündüğümüz gibi onlar bizim futbolcularımızın sağlığını niye düşünmedi ?
Büyüklerimiz bu konuda ne karar verirse saygı duyarız ama yardım olduktan sonrada hiçbir şeyin değişmeyeceği ve yine her maç küfür yiyeceğimiz unutulmasın..

Clap

Anadolu Yıldızı
Yukarı
kraleses Liste gör
Usta Yazar

Özer
Yer: Çorlu
Direct Link To This Post Tarih: 17/Oca/2012 saat 01:01
Alıntı yapılan esgres26

burada bir çok kişi bilinçsiz taraftar olduğunu kanıtlamıştır.sopor futbol kardeşlik dostluk eğlence zevk almadır.futbolu sadece tribünde atar gider yapmak sananlar var. ankaragücüyle küfürleşmeiş olabiliriz ve ya şiddetli olaylarda yaşamış olabiliriz ama gerçekten zor durumdalar.futbolcuları ellerinden geleni yapıyorlar.birazcık empati kursak durumlarını anlayabiliriz.

Herkes futbolu kafasında sizin gibi mi canlandırmak zorunda ? Farklı düşünceleri olanlar bilinçsiz mi oluyor, daha da amiyane tabirle soruyorum, her boku siz mi biliyorsunuz ?

Olmayacak bir iş değil ama ben şahsen destek vermem. Ankaragücü taraftarı güle oynaya bu takımı Gökçek'lerin eline bırakırken düşünecekti. Bu durumları şans eseri değil, büyük ölçüde kendilerinden dolayıdır. Düşsünler belki toparlanırlar belli mi olur.

Yukarı
bandista Liste gör
Yazar

serdar
Direct Link To This Post Tarih: 17/Oca/2012 saat 01:06
Alıntı yapılan esesserkan26

Ankaragücü taraftarına yardım edin diyen mi var?
 başlığ ıaçıp bir formada sen al diyen serkan;başlığı değiştir o zaman bir forma aldım gönderdim...
  makbul olanı ise sağ elin verdiğini sol elin bilmemesi ki bunu senin düşünce yapına uygun ama nedendir bilinmez davulla zurnayla yardım yaparsınız.
Anamız amele sınıfıdır Yurdumuz bütün cihandır bizim
Yukarı
FEA1965 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 17/Oca/2012 saat 01:06
Kampanyanın adında dalga geçme söz konusu gibi ? 
Özgürlüğün en büyük düşmanı halinden memnun kölelerdir.PESİNDEYİZ
Yukarı
MOD Liste gör
Deneyimli Yazar

Moderatör
Direct Link To This Post Tarih: 17/Oca/2012 saat 01:16
Buradan devam edin:http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=2125&PID=930946#930946
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 567

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,422 saniyede hazırlanmıştır