eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıBir FORMA da Sen AL

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
şeymapelin Liste gör
Yazar

pelin
Yer: eskişehir
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 16/Oca/2012 saat 23:47
Alıntı yapılan bandista

serkan ; gs maçınndan önce üzerine ag forması giy elinede bir kutu al stadta yardım topla.eminim yardımsever renkdaşlarımız seni boşçevirmezler. 
Serdar abi,Galatasaraylılar ve maçı televizyondan izleyenler  Ankaragücü formasını fenerbahçe forması zannedebilir.Zaten şikede adımız geçiyor.Hepten rezil oluruz.Yardım toplanacaksa başka yol seçilmeli bence.
laila
Yukarı
bravemurat26 Liste gör
Usta Yazar

murat
Yer: bitlis
Direct Link To This Post Tarih: 16/Oca/2012 saat 23:56
Alıntı yapılan şeymapelin

Alıntı yapılan bandista

serkan ; gs maçınndan önce üzerine ag forması giy elinede bir kutu al stadta yardım topla.eminim yardımsever renkdaşlarımız seni boşçevirmezler. 

<FONT style=": #000000">Serdar abi,Galatasaraylılar ve maçı televizyondan izleyenler  Ankaragücü formasını fenerbahçe forması zannedebilir.Zaten şikede adımız geçiyor.Hepten rezil oluruz.Yardım toplanacaksa başka yol seçilmeli bence.

SÖZ KONUSU ESES İSE GERİSİ TEFERRRUATTIR
Yukarı
bandista Liste gör
Yazar

serdar
Direct Link To This Post Tarih: 16/Oca/2012 saat 23:57
Alıntı yapılan esesserkan26

Ben senın gıbı ıkı kısı bıcaklandı dıye gurur duymuyorum.Yada ankaragucunu sevıyorum ölüyorum da demedim.Neyse gece gece kimse ile tartısacak durumda degılım.Sızler deplasmana gelene kufur edelım,tas atalım zıhnıyetınde ınsanlarsınız..
 bu ctesi görürüm küfür ediyormusun etmiyormusun?  ama seni kombine kampanyasından biliyorum.  almıycaz deyip haftasında çark eden serkan ,rakibe kadınları alet ederek aşağılık pankart hazırlayan serkan, en önde küfür edeceksin.
Anamız amele sınıfıdır Yurdumuz bütün cihandır bizim
Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
Direct Link To This Post Tarih: 16/Oca/2012 saat 23:58
Alıntı yapılan şeymapelin

Alıntı yapılan bandista

Serdar abi,Galatasaraylılar ve maçı televizyondan izleyenler  Ankaragücü formasını fenerbahçe forması zannedebilir.Zaten şikede adımız geçiyor.Hepten rezil oluruz.Yardım toplanacaksa başka yol seçilmeli bence.

Yok kardeşim öyle forma felan giyen yokLOL

Serkan boşver kampanyayı başka yerlere yaparız kampanya sen abine güven hem akılı hem sevap işleyecegimiz kampanyalar yapacagız LOL

Ramazanda Gıda Kampanyası yapacagız LOL
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 16/Oca/2012 saat 23:59
Alıntı yapılan bandista

Ben senın gıbı ıkı kısı bıcaklandı dıye gurur duymuyorum.Yada ankaragucunu sevıyorum ölüyorum da demedim.Neyse gece gece kimse ile tartısacak durumda degılım.Sızler deplasmana gelene kufur edelım,tas atalım zıhnıyetınde ınsanlarsınız..
 bu ctesi görürüm küfür ediyormusun etmiyormusun?  ama seni kombine kampanyasından biliyorum.  almıycaz deyip haftasında çark eden serkan ,rakibe kadınları alet ederek aşağılık pankart hazırlayan serkan, en önde küfür edeceksin.

Nasıl yani serkan çarkmı ettin senden bi acıklama bekliyorum hemen şimdi özelden gel
Yukarı
esesserkan26 Liste gör
Usta Yazar

serkan
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 17/Oca/2012 saat 00:04
Alıntı yapılan bandista

Cumartesi sen gel benim yanıma beraber izliyelim ediyormuyum etmıyormuyum görelim.Kombıne almıyoruz deyıp sonradan cark etmısım.Bak  benden buyuksun abı dıyorum.Ben cark mı ettım yoksa,acıklama yapıp bu artık ESKİŞEHIRSPOR TARAFTARLAR BIRLIGININ ısıdır deyıp onlara mı teslım ettım.Ha ettım ama  ETB dernegı yönetımıne gırıp HALIL UNAL ıstıfa  dedım..Benı bılen bılıyor.Sen kımsın?Heralde o pankart cok hosuna gıtmıs evın catısında duruyor bu mac getıreyım yıne görmek ıstersen.
ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
osmngrel Liste gör
Yazar

Osman
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 17/Oca/2012 saat 00:07
Ankaragücünden Bu olaya Gelen mesajların çogunda " Düşmanın olacaksa Bile Eskişehir gibi DElikanlı düşmanın olacak " Deniliyor.Bende Sevmem Ankaragücünüde Melih'ide yanlız onların mücadelesine destek çıkmamız Tüm kamoyunda bile + puan getirir.Kalkıp Pankart asalım " 1 lira verin formalar ıslak" diye bunu mu istiyorsunuz.Yazık Ayıp ya Eskişehirli Profili bu degil arkadaş.

Eskişehirli İç Anadolunun Beyefendisidir.Delikanlıdır.Delikanlılık Düşmanına el uzata bilmektir.Sırtından Vurmak kaçınıza yakışacak.
UNUTTUĞUNUZ BU HAREKETİMİZ ONLARI UTANDIRACAK.Ders olacak Biraz Aklı selim düşünelim.
Yönetim istifa.
Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 17/Oca/2012 saat 00:08
Serkan bu işin bir acıklaması olamaz özelden gel dedim gelmedin
Sana tek bir lafım var başkada bişe demiyorum Söz agızdan cıkar
Yukarı
esesLK Liste gör
Deneyimli Yazar

Anıl Kaan
Yer: Ataturk stadyum
Direct Link To This Post Tarih: 17/Oca/2012 saat 00:08
ne forması ya ben dostluktan yanayım her zaman ama anakargucu gıbı takıma taraftarına ne yaklasırım ne yardım ederım tabı sız eskısehırde oturduğunuz ıcın sıze bu sozlerım anlamsız gelebılır ank.gucu taraftarının cıgerını bılırım ben 9 yıldır ankarada oturuyorum ne cektığımı bı tek ben bılırım butun ankarada oturan eskışehırlıler bılır bıze burda salça oluyolar herzaman mevzu yapıyolar bızı bıcakla kovalıyolar burda sız gelmışsınız  bı formada sen al klube yardım et dıyosunuz  daha beter olsunlar dussunler kluplerıde kapanır ınş. 14 yasındakı cocuğun beden dersınde Eses forması gıydı dıye azını yuzunu dağıttılar bunlaramı yardım etceksınız ? bos işlerle uğrasmayın lutfen !
Bu Sevda Asla Bitmicek.. NEFER
Yukarı
esgres26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 17/Oca/2012 saat 00:11
burada bir çok kişi bilinçsiz taraftar olduğunu kanıtlamıştır.sopor futbol kardeşlik dostluk eğlence zevk almadır.futbolu sadece tribünde atar gider yapmak sananlar var. ankaragücüyle küfürleşmeiş olabiliriz ve ya şiddetli olaylarda yaşamış olabiliriz ama gerçekten zor durumdalar.futbolcuları ellerinden geleni yapıyorlar.birazcık empati kursak durumlarını anlayabiliriz.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,438 saniyede hazırlanmıştır