eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Hürriyet Gücer

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 162>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
es-suat-es Liste gör
Deneyimli Yazar

Suat Koyuncu
Yer: Eskisehir
Online Durum: Offline
  Alıntı es-suat-es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Ara/2011 saat 16:35
Halil Ünal yatacak yerin yok şu dünyada baba'nın malı gibi kullan bakalım bu klübü,nereye kadar gidicek bu saltanat.Yarın biri çıkar yüzüne tükürür inşallah tüm yaptıgın rezillikleri.
Hürriyet'de hayırlı uğurlu olsun.Bu şartlar altında(bedava topçular) bunabilecek iyi topçu.
...
Yukarı
havuç ali Liste gör
Usta Yazar

Ali Can
Yer: Antalya
  Alıntı havuç ali Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Ara/2011 saat 16:35
Hayırlı olsun :)
KARADENİZ ESES | BKŞ
Yukarı
eses2606 Liste gör
Deneyimli Yazar

ramazan
Yer: Turkey
  Alıntı eses2606 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Ara/2011 saat 16:37
özür dilerim büyük harflerle yazmışım.
Basket te EFES Futbolda ESES
Yukarı
moris26 Liste gör
Yazar

Sami Çiftçi
  Alıntı moris26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Ara/2011 saat 16:40
hayırlı olsun
KÜTAHYA'NIN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİ
Yukarı
havuç ali Liste gör
Usta Yazar

Ali Can
Yer: Antalya
  Alıntı havuç ali Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Ara/2011 saat 16:44

mayıs ayında İSPANYA'ya gidiyorken, TRABZON'dan atladık uçağa. GAZİANTEPSPOR kafilesiyle beraber aynı uçağa binmişiz. istanbul'a indik o sırada gözümüze Hürriyet Gücer ilişti.dedik fotoğraf çekinelim sohbet edelim falan.Şanlı Armamızı görünce şaşırmıştı.EsEs'limisin diye sordu.ben evet dedim sonra ESKİŞEHİRSPOR'a gelsene, transfer ol deyiverdim..sadece ufak bir tebessüm ile beni geçiştirdin. ama sonunda dediğime geldin demi Hürriyet aga ESKİŞEHİRSPOR'umuza hayırlı olursun inşallah.
KARADENİZ ESES | BKŞ
Yukarı
Starsky Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Belçika
  Alıntı Starsky Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Ara/2011 saat 16:46
Orta sahaya güzel hatta çok çok güzel takviye... Ama Alper'den gelen para hala duruyo; yani yemeyiz halil aga!
Sevmenin hakkını vermek, zor olanı sevmekle başlar...
O yüzden Eskişehirspor'luyuz!
Yukarı
memciko Liste gör
Deneyimli Yazar

VEYSEL BAKACAK
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı memciko Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Ara/2011 saat 16:50
Alıntı yapılan ESErSin

Biri bana  son 3 yılda oynadığı kulüpten vukaatlı gelmemiş,yada kulüplerine para ödenmiş futbolcuları sayabilirmi acaba... valla merak ettim :)  bizim kitapta bonservis parası ödemek falan racona ters :) illa bonservisi elinde, çok sakatlanan,kulübünde istenmeyen, niyadını doldurmuş,disiplisiz yada sudan ucuz olacak..... Benim aklıma disiplinsizliği yüzünden beşiktaşta istenmeyen Batu,çok sakatlandığı için istenmeyen tello, gece hayatından bıkılmış pele,eskisi gibi olmayan bir mehmet yıldız,ömrü bitmiş bir ümit karan,1 yıl 11 e girememiş lovrek,1 yıl oynamamış boyd... Aklıma gelen olursa devam ederim..  Başkan avrupadan 2..3 milyon euroya şu transferi yaptım deseydi  şaşardım zaten... Topla bakalım elinde bonservisi olanları..Bu arada hürriyeti bizde tanıyoruz ama öyle ahım şahımda bir transfer değil..Yinede hoşgelmiş...
         erkanı,dedeyi,kamarayı,veyseli,alperidiegoyu neden saymıyorsun.el insaf kardeş.sen takımına bonservis ödetmek için canmı atıyorsun
Yukarı
umutes Liste gör
Usta Yazar

umut
  Alıntı umutes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Ara/2011 saat 16:55
yıllardır alınmasını dilediğim bir oyuncuydu, iyi işler yapacaktır elbet. ama bu mantıkla ne kısalır ne de uzarız... elindeki yıldızı postalamasaydın bu transferin çok daha anlamlı olurdu yönetim!
ESkişehir'im hasretim, doğduğum şehir, memleketim...
Yukarı
poyraz963 Liste gör
Usta Yazar

Bülent
  Alıntı poyraz963 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Ara/2011 saat 16:56
Bence çok akıllı bir transfer. Alper'i aratmayacağına eminim. Alper dikine iyi gidiyordu ama maalesef şut eksiği çoktu. Hürriyet ve Veysel dikine oyunları ve şutlarıyla çok can yakacaktır. Hayırlı olsun.
GÜZEL GÜNLER GÖRECEĞİZ ÇOCUKLAR
Yukarı
manyakesesli26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ayberk
Yer: Eskişehir
  Alıntı manyakesesli26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Ara/2011 saat 16:57
hayırlı olsun hurrıyet gercekten ıyı transfer
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 162>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır