eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıBİLİCA'YI İSTEMİYORUZ

Cevapla Cevapla Sayfa  12>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
serdar gül Liste gör
Deneyimli Yazar

serdar
Yer: izmir
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Konu: BİLİCA'YI İSTEMİYORUZ
    Tarih: 26/Ara/2011 saat 08:59
beyler Alperin transferinde 10 milyon falan değil 4 + bilica + 1 kiralık
daha önce buralarda bilicanın vukuatlarını anlatmıştık ve bu şahsiyetin şanlı ESES formasını kirleteceğini belirtmiştik. Tüm yaşananlara rağmen başkanın da fb yandaşlığında bu kadar ileri gitmesi artık beni incitmektedir. birşeyler yapmazsak bize rağmen buda olacak yazık ki bu düzene başkaldıramayan bir taraftar topluluğuyuz ama artık birşeyler olmalı yoksa işler çığırından çıkacak.
bilica denen şahsın iyi futbolcu olmadığı bir gerçek
fbye maliyeti çok bundan kurtulmak istiyor daha önce denedi uyguna rağmen beceremedi ama artık başkanla nasıl anlaşmışlarsa bu sefer olacak
şimdi fb hem 20 yaşında yıldız kazanacak hem bilica denen futbol fakiri ve utanmaz bir insandan hemde maliyetinden kurtulacak ve altyapıdan da bir oyuncusunu bizde pişirecek ne karşılığında 4 milyon eee zaten bilica 1 alıyor maliyet 3
peki 3' e sadece ALper mi hayır birde kiralık pişirmece şimdi kim kazançlı. sadece fb mi soruyorum size 
yeter artık çok sıkıldım ben kendi adıma nacizane düşüncelerimi yazdım
şimdi bu formaya yakışmadığı tescilli bilica hemde bütün bu yaşananlara rağmen bu formayı giyerse ben içinde bu kadar pislik bulunan bir camianın ferdiyim diye kasılamam. Gururla ESES liyim diyemeyeceksem o bile çoksa arkadaş bu kulüp bizans yandaşlarından ve tüm pisliklerden temizlenene kadar taraftarlıktan istifa ediyorum.
Eskişehirli olmak bir ayrıcalıktır
Yukarı
öğüt Liste gör
Yazar

rauf öğüt
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 26/Ara/2011 saat 09:06
yapmayın ya.halil bilicayı getirecek kadar aptal değil. bilica istanbul basını tarafından eses e pompalanmak isteniyor o kadar.bilica milica gelmez buraya...

Yukarı
Turcios Liste gör
Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 26/Ara/2011 saat 09:17

Yahu ne Bilicası?

Daha hala tanıyamadınız mı bu adamları?
Bilica felan zaten geleceği yok. Bu adamların taktiği "Ölümü gösterip, müebbete razı etmek"
Daha 5 ay önce gayet güzel uyguladılar,benim canım taraftarım da gayet güzel yedi.
Halil ve şürekasının çok hoşuna gitmiş ki tekrar uyguluyorlar, önce Bilica deyip,ardından da Bilica felan yok,kapıdan giremez pozlarına girecek bizim Halil (yoksa Fenerin Halil mi demeliydim, Azizin de olur,olur da olur,bizim olmaz aslında) biz de musibetten kurtulduk diye sevinip,asıl altımızı oyan olayı görmezden geleceğiz. Öyle olmadı mı öncekinde? Adam haklı beyler, ben bulsam böyle taraftarı ben de aynen böyle yapardım.

Bırakalım Bilica tuzağını,ana olaya kanalize olalım, bu Halil ve tayfasından kurtuluşumuz sezonbaşı 3-5 hezimetten geçiyorsa ben razıyım dünden. Bu herif yüzünden Eses imin mağlup olmasını bile ister hale geldik artık, yazıklar olsun.
Yukarı
okankaramese Liste gör
Usta Yazar

OKAN KARAMEŞE
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 26/Ara/2011 saat 09:19
Getirirse Halil Ünal Tükürdüğünü Yalamış Olur Bilica'yı Sezon Başı ettiği Lafı Yemiş Olur...
Yukarı
yirmialti26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat
Direct Link To This Post Tarih: 26/Ara/2011 saat 09:23
Alıntı yapılan Turcios

Yahu ne Bilicası?

Daha hala tanıyamadınız mı bu adamları?

Bilica felan zaten geleceği yok. Bu adamların taktiği "Ölümü gösterip, müebbete razı etmek"

Daha 5 ay önce gayet güzel uyguladılar,benim canım taraftarım da gayet güzel yedi.

Halil ve şürekasının çok hoşuna gitmiş ki tekrar uyguluyorlar, önce Bilica deyip,ardından da Bilica felan yok,kapıdan giremez pozlarına girecek bizim Halil (yoksa Fenerin Halil mi demeliydim, Azizin de olur,olur da olur,bizim olmaz aslında) biz de musibetten kurtulduk diye sevinip,asıl altımızı oyan olayı görmezden geleceğiz. Öyle olmadı mı öncekinde? Adam haklı beyler, ben bulsam böyle taraftarı ben de aynen böyle yapardım.

Bırakalım Bilica tuzağını,ana olaya kanalize olalım, bu Halil ve tayfasından kurtuluşumuz sezonbaşı 3-5 hezimetten geçiyorsa ben razıyım dünden. Bu herif yüzünden Eses imin mağlup olmasını bile ister hale geldik artık, yazıklar olsun.

Kimse sesini çıkarmazsa Bilica' da gelir. Sezer transferinde alınan futbolculardan biriydi Bilica taraftar tepki verince çark edildi. Kimse sesini çıkarmazsa Bilica gelir
Yukarı
Turcios Liste gör
Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 26/Ara/2011 saat 09:31
Alıntı yapılan yirmialti26

Kimse sesini çıkarmazsa Bilica' da gelir. Sezer transferinde alınan futbolculardan biriydi Bilica taraftar tepki verince çark edildi. Kimse sesini çıkarmazsa Bilica gelir
Ahhh keşke gelse...
Halil yap şu hatayı...
Gözünü seveyim getir Bilicayı ki, sonun daha da hızlı gelsin...
Keşke gelse Bilica...
Yukarı
contorium Liste gör
Yazar

anıl
Yer: İstanbul
Direct Link To This Post Tarih: 26/Ara/2011 saat 09:42
Alıntı yapılan Turcios

Alıntı yapılan yirmialti26

Ahhh keşke gelse...

Halil yap şu hatayı...

Gözünü seveyim getir Bilicayı ki, sonun daha da hızlı gelsin...

Keşke gelse Bilica...

hiçbir şey olmaz, forumdan ne zaman nasıl toplanıp tesislere gideceğimizi tartışırken alper de gider bilica da gelir. biz de hala ne zaman protesto yapacağımızı konuşuruz. ruhsuzluk, hareketsizlik işlemiz bizim içimize.
Yukarı
serdar gül Liste gör
Deneyimli Yazar

serdar
Yer: izmir
Direct Link To This Post Tarih: 26/Ara/2011 saat 09:44
bende kanseri gösterip vereme razı etmek olduğunu biliyorum ama ya bu sefer olursa
şuan itibariyle halil ünal taraftarı ezmiştir taraftar ne dediyse tam zıttını yaparak adeta terbiye ediyor krallığını yaşıyor. hani 10 milyon veren alırdı ne oldu?
Eskişehirli olmak bir ayrıcalıktır
Yukarı
müfitkabal Liste gör
Usta Yazar

müfit kabal
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 26/Ara/2011 saat 09:46
böyle saçma sapan bir başlık olmaz...Alper gibi bir futbolcu gittikten sonra Bilica gelse ne olur...Milica gelse ne olur...ellemeyin Bilica gelsiki bazı süreçler dahada hızlansın...hatta yokmu Fener in daha işe yaramayanları...toplayalım bütün kaşarlarıki elimiz kuvvetlensin...ah keşke Bilica gelse inanın canı gönülden istemiyorsam...
üç büyük yok tek büyük var
Yukarı
mertbey Liste gör
Deneyimli Yazar

Mert
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 26/Ara/2011 saat 10:01
Valla ben ölüme de muüeebete de razı değilim.
HALİL ÜNAL İSTİFA!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  12>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır