eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıTeknik Direktör Ersun Yanal

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 779>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
champions26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 24/Ara/2011 saat 18:41
Ersun Yanal hiç görüşmedik diyordu.Milleti hep kekliyorlar.Sadece Ersun Yanal değil futbolcular,teknik direktörler,başkanlar yalan konuşmayı alışmışlar habire.
Yukarı
can uçar Liste gör
Deneyimli Yazar

CAN UÇAR
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 24/Ara/2011 saat 18:42

bu durumda bulunabilecek en doğru isim....skibbeden daha yararlı olacağını düşünüyorum....

asalet doğuştandır..
Yukarı
es_gokhan_es Liste gör
Usta Yazar

Gökhan Çelik
Yer: Ankara
Direct Link To This Post Tarih: 24/Ara/2011 saat 18:43
Geçmişe "mazi" desek fena olmaz bence..
Bu saatten sonra hep destek, tam destek!
Es - Es
Yukarı
esescnk Liste gör
Deneyimli Yazar

CENK
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 24/Ara/2011 saat 18:43
Alıntı yapılan cevcet26

eses ime hayırlı olsun,yine bazı garip yorumlar gelmeye başlamış montoya sen burada bunu yazarsan millet ne der.bakın ertuğrul sağlam bjk limi bjk li.ama bursay şampiyon yaptı.eğer bu haber doğruysa desteğimizi sonuna kadar veririz.milli takımı çalıştırmış,kaliteli bir hoca.hücüm u seven tarzı var aynı skibbe gibi bu bize avantaj sağlar.tekrar esesime hayırlı uğurlu gelmesini diliyorum.
çok güzel bi tespit adam tarihinde şampiyonluk olmayan bursasporu şampiyon yaptı... çok takılmayalım geçmişe bizim taraftarı da bi görsün uzun yıllar esesime hizmet edecektir bizi görünce. başarısı da tartışılmaz. adam ankaragücünü bile dördüncü sırada bitirttirmiş. gerisini siz düşünün.
Yukarı
SoLdat Liste gör
Usta Yazar

Cihat
Yer: Bağlar
Direct Link To This Post Tarih: 24/Ara/2011 saat 18:44
Hayırlı olsun çok sevindim oynattığı futbolu seviyorum
Yukarı
esescnk Liste gör
Deneyimli Yazar

CENK
Direct Link To This Post Tarih: 24/Ara/2011 saat 18:44
Alıntı yapılan anil_es

Belki basarili olacagiz ama hic icime sinmedi, ozellikle de Sekip Mosturoglu ile yaptigi telefon konusmalarinin dokumlerini gordukten sonra. Hayatimda gordugum en basarili sezonumuzda Eskisehirspor'dan soguyacagimi hic tahmin etmezdim. Yaziklar olsun sogutanlara. En yakin zamanda yonetimin ve teknik direktorun gitmesi temennilerimle...
eskişehirspor dan soğuyacaksan hemen burda ne işin var. yoksa sen de mi 2 takım tutanlardansın(!)
Yukarı
pasacocuk Liste gör
Deneyimli Yazar

oğuzhan
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 24/Ara/2011 saat 18:45
Alıntı yapılan esescnk

Alıntı yapılan cevcet26

eses ime hayırlı olsun,yine bazı garip yorumlar gelmeye başlamış montoya sen burada bunu yazarsan millet ne der.bakın ertuğrul sağlam bjk limi bjk li.ama bursay şampiyon yaptı.eğer bu haber doğruysa desteğimizi sonuna kadar veririz.milli takımı çalıştırmış,kaliteli bir hoca.hücüm u seven tarzı var aynı skibbe gibi bu bize avantaj sağlar.tekrar esesime hayırlı uğurlu gelmesini diliyorum.
çok güzel bi tespit adam tarihinde şampiyonluk olmayan bursasporu şampiyon yaptı... çok takılmayalım geçmişe bizim taraftarı da bi görsün uzun yıllar esesime hizmet edecektir bizi görünce. başarısı da tartışılmaz. adam ankaragücünü bile dördüncü sırada bitirttirmiş. gerisini siz düşünün.
ersun hoca zaten eses taraftarını iyi bilir
FOREVER-ESES
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
Direct Link To This Post Tarih: 24/Ara/2011 saat 18:46
ALPER ve VEYSEL bu takımda sağlam işler yapacak gözbebeklerimiz...
Halil'e gözümüzü oydurtma hoca... Hoşgeldin, Allah seni utandırmasın.
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Direct Link To This Post Tarih: 24/Ara/2011 saat 18:49
Eğer doğru ise son derece doğru bir tercih gelebilecek en iyi hoca gelmiştir . Ben burda bazı arkadaşların aksine adamlığına da güveniyorum asla takımı satacak biri değil . Gençlere önem vermesi ve hücum futoblu ile taktir toplayacaktır . Kağıt üzerinde doğru bir tercih ama kan uyuşmasıda çok önemli bazen ummadığınız kişi başarılı olabiliyor bazende kesin iş yapar dediğini kişiler hayal kırıklığı yaratıyor . Ben başarılı olacağına inanıyorum umarım yanılmam .
Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
Direct Link To This Post Tarih: 24/Ara/2011 saat 18:52
Hayırlı olsun kendisine başarılar dilerim umarım özlediğimiz avrupa hedefine onunla ulaşırız.Alper ve veyseli sattırmayacağını düşünüyorum.
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 779>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,516 saniyede hazırlanmıştır