eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

PES Turnuvası 28 Aralık Çarşamba (MULTİ)

Cevapla Cevapla Sayfa  12>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Ati_Kaan Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Madrid
Online Durum: Offline
  Alıntı Ati_Kaan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: PES Turnuvası 28 Aralık Çarşamba (MULTİ)
    Tarih: 23/Ara/2011 saat 15:54
herkese merhabalar...

En son gerçekleştirmiş olduğumuz turnuvadan sonra 1 haftada 3 maçlık periyotların olması nedeniyle yeni turnuvamız için bir süre bekledik.Bu sefer ki turnuva Multi yani 4 kişilik,2'ye 2 eşli karşlaşmalarla olacak.

28 Aralık Çarşamba günü 20:30'da her zaman olduğu gibi Adalar Playstaion'da olacak.

Turnuva 16 takımdan oluşacak.Listeyi bu başlık altına ismini yazdıran forum üyeleri tamamlayacak.

Takım başı ücret 10 liradır.Turnuvayı kazanan takıma Esstore'dan yada stoklarımızda bulunan atkılardan 2 adet hediye ediyoruz.

Dipnot:
Bununla başlayan ve ayda muhtemelen 1 kez düzenleyeceğimiz turnuvalardan edinilen gelirlerin tamamı KoreoESES'in yaz aylarının sonlarına doğru düzenleyeceği Pankart Kampı projesine aktarılacaktır.

Listeyi bir an önce doldurmak adına herkesin acele etmesini rica ediyoruz.Eş olarak getireceğiniz arkadaşlarınız foruma üye olmak zorunda değildir.

1. Ati_Kaan

Yukarı
Erkan26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan C.
Yer: Eskişehir
  Alıntı Erkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Ara/2011 saat 23:04
Geçtiğimiz turnuvaya bir arkadaşımı getirmiştim.

Birinci oldu ve birinciye atkı vs. ödülden bahsediliyordu.

Arkadaşım Van'da polis memuru ve buraya her geldiğinde Esstore'dan tonla alışveriş yapıyor. Bere bulamamıştı. Bana galiba atkı ödülü kazandım ama arkadaşlara durumu anlatsana ben Esstore'da bere bulamadım varsa ellerinde bere versinler bana emişti. Esparta_Yiğit'e özel mesaj attım. Sağolsun cevap bile yazmadı.

Arkadaşım sadece Van'da Eskişehirspor beresi ile gezmek istiyordu, üçünde beşinde değil olayın, öyle olsa Esstore'da bere aramazdı, ben ise sadece cevap istiyordum...
Kuvvet elindeyse adaleti sağlamalısın. Adaleti sağlayamıyorsan ya korkaksındır ya aciz!

Yukarı
Erdenable Liste gör
Deneyimli Yazar

Sinan E.
  Alıntı Erdenable Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Ara/2011 saat 23:08
1.Ati_Kaan
2.Erdenable
Hani diyoruz ya hayat SiyahKırmızı diye, işte aynen öyle.
http://www.twitter.com/Erdenable
Yukarı
Ati_Kaan Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı Ati_Kaan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ara/2011 saat 00:21
arkadaşınıza turnuvanın ertesi günü Esstore Stadyum'a gidebileceğini ve dilediği atkıyı alabileceğini söyledik ki söyleyen kişi bizzat ben oluyorum.Esparta_Yigit foruma yazıyor yada takip ediyor mu bilmiyorum ancak başka birine de ulaşmayı deneyebilirdiniz.
Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
  Alıntı ESESLİ EMRE 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ara/2011 saat 08:07
3.ESESLİ EMRE 26
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
Erkan26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan C.
  Alıntı Erkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ara/2011 saat 16:41
Alıntı yapılan Ati_Kaan

arkadaşınıza turnuvanın ertesi günü Esstore Stadyum'a gidebileceğini ve dilediği atkıyı alabileceğini söyledik ki söyleyen kişi bizzat ben oluyorum.Esparta_Yigit foruma yazıyor yada takip ediyor mu bilmiyorum ancak başka birine de ulaşmayı deneyebilirdiniz.

Arkadaşım o gün oraya gitmiş, turnuvayı düzenleyenler verecek atkıyı demişler ve atkı falan vermemişler.. Dediğim gibi önemi yok, fakat böyle şeylere dikkat edilmesi gerek..
Kuvvet elindeyse adaleti sağlamalısın. Adaleti sağlayamıyorsan ya korkaksındır ya aciz!

Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
  Alıntı ESESLİ EMRE 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ara/2011 saat 18:41
Güncel...Katılım çok az sanırım turnuva gerçekleşmeyecek.
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
Darkevil_26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan
Yer: Hamamyolu
  Alıntı Darkevil_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ara/2011 saat 19:33
multitab dan ötürü bence keşke tek yapılsaydı
Biz sahadaki sen;
Sen tribündeki biz..
Yukarı
Ati_Kaan Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı Ati_Kaan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ara/2011 saat 20:29
listede olmayan 5-6 takım daha mevcut KoreoESES bünyesinden ancak turnuva için yeterli sayı ulaşamadık.gündem bu kadar karışıkken turnuvayla çok fazla ilgilenebildik dersek yalan olur...bir daha ki organizasyonda görüşmek üzere,umarım yeterli sayıya ulaşılır :)
Yukarı
gok26 Liste gör
Usta Yazar

Göktuğ
Yer: Ankara
  Alıntı gok26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ara/2011 saat 20:30
Alıntı yapılan Darkevil_26

multitab dan ötürü bence keşke tek yapılsaydı
aynen, protesto olur umuduyla eskişehire geldim ama katılabilecek bütün arkadaşlarım üniversiteler daha tatil olmadığından başka şehirdeler. tekli yapılırsa benim ismimide yazabilirsiniz.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  12>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır