eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıESES Maç Linkleri / Facebook

Cevapla Cevapla
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Kaan Liste gör
Usta Yazar

Kaan
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Konu: ESES Maç Linkleri / Facebook
    Tarih: 11/Ara/2011 saat 18:07
Forumda maç linki sorunu var yani link için devamlı "maç link var mı, maç linki atacak..." vs. yorum kirliliği var..

bildiğiniz üzere internetten izlenilen maçların linkleri yasal olmadığı için forumda da link paylaşılamıyor.
Devamında da bu yorum kirliliğini doğuruyor. bu link bulma işini forumu kirletmek yerine biraz facebook'a dökelim istedim.. Bunun içinde facebook'ta bir grup kurdum. Sayfa kurmadım çünkü linkler yasal olmadığı için facebook sayfayı kapatıyor. grup açtım ki sayfa biraz daha içe dönük yani katılmak isteyenler gruba katılma isteği gönderiyor sonra ordan bende onaylıyorum falan fişman. grupta ne yapılcak? maç günü elinde maç linki olanlar grupta link paylaşabilcek veya alternatif linklerde olcak isteyen maçı internetten izleyebilcek. facebook'un da özelliklerinden biride grupta paylaşılan şeyi size bildirim olarak gönderiyor.(eğer isterseniz) Zaten günümüzde internet kullanan hemen hemen her bireyin facebook hesabı var o açıdan sorun olcağını düşünmüyorum.
böylelikle forumda ki link isteme yorumları hemen hemen biter diye düşünüyorum.
maçı izlemek isteyen facebooktan sayfaya bakıcak hop uğraşmadan direk maçı izleyebilcek yani benim kafamda oluşturduğum durum bu :)

sayfanın linki bu;
http://www.facebook.com/groups/271248499590985/

KaanOZTRK
Yukarı
 Cevapla Cevapla

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır