eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıYönetim ve Halil ÜNAL İSTİFA !

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 732733734735736 753>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
kartES Liste gör
Usta Yazar

Erkan AKÇORAY
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2013 saat 22:54
Alıntı yapılan WaLe

Arkadaşlar hoşunuza gitmeyecek ancak..

Karşısına kim aday olursa olsun Halil ÜNAL seçimi kaybetmez.

Tüzük değişmedikçe, delege sayısı artmadıkça Eskişehirspor başkanlık koltuğunda Halil ÜNAL değil başka biride olsa kendisi istemedikçe o koltuktan kaldırılamaz.

Şunuda açık söyleyim..

Bu forumda yaratılan Halil ÜNAL nefreti genele yayılamadı.

Bunun için ne tribünde ne de kamuoyunda bu forumda projelendirilen protesto ve tepki organizasyonları destek görmedi.

Bu forumda Eskişehirspor taraftarının genelinin kanaatının dillendirildiğini düşünenler büyük yanılgı içerisindeler.
aslında yazmama konusunda almış olduğum kararımı birkaç gündür bozmuş durumdayım.ama durum;ellerimizle büyüttüğümüz Eskişehirspor'un hangi ellere düştüğü,göz göre göre yok edilmeye çalışıldığı;bu durumdan kurtulmanın en geç bir ay içinde mümkün olduğu ortadaysa yazmanın yıllarca diz dövmeden daha doğru olacağı düşüncesiyle yazıyorum.

uzatmıyacağım.yazılarından çırpınış içinde olduğunu görüyorum.
bir çarşı grubu "yeter artık" dedi,muhatabı bir yol bulup bir yerlere sığındı/kaçtı.
Ekişehirspor Taraftarı bir maç müddetince "HIRSIZ" diye bağırdı;hala orada.
işte düşünülmesi gereken BU.

sen gezin buralarda A4 kağıtlarıyla ve Eskişehirspor taraftayım diyerek.
git Mesut HOŞCAN'ın seçim bürosuna oradan kitapçıklar al.gir "ÖNCE GÜVEN" sayfalarına bugünü yakala.
bakkal zihniyetinden kurtul.peşinde olduğun O KAPASİTEDE ama sen kendini kullandırma. sen oysan yapılacak bir şey yok.rezil olmadan git derim.
Yukarı
matt Liste gör
Usta Yazar

M. M. Altintas
Yer: United States
Direct Link To This Post Tarih: 01/Haz/2013 saat 08:17
Yukarı
kalender 26 Liste gör
Usta Yazar

Kalender
Yer: Bosnia Hercegovina
Direct Link To This Post Tarih: 01/Haz/2013 saat 08:41

10 saniyede 70 trilyonu ve ŞİKE'yi İBRA etmeye 21 gün kaldı. Bu kez rekor kırarız 5 saniyede ibra ederiz.

ŞİKE'yi, İBRA edenler
JEEP'çileri ve Otelcileri,fındık ve fıstıkçıları İBRA edenler
BOYD'U, Batuhanı ve diğer transfer kazıklarını İBRA edenler
İcra dairelerini İBRA edenler
Halkın parasıyla beleş bilet dağıtanları İBRA edenler

kalender
Yukarı
enes1965 Liste gör
Usta Yazar

Enes Ak
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 01/Haz/2013 saat 09:31
Alıntı yapılan matt

Yeni sezona -1 puan ile baslayabilirmisiz:
http://skorer.milliyet.com.tr/bir-eksik-baslangic/eskisehirspor/detay/1716969/default.htm

Hergün bugün ne skandal olacak diye beklemekten sıkıldım.Yeter artık
Bir yüreğim var benim , birde sevdam !    
Yukarı
MuratHoca Liste gör
Usta Yazar

Murat Kiracı
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 01/Haz/2013 saat 09:36
Yeni sezona istersek - 5 ile başlayalım ama Halil Ünalsız başlayalım.
Bu rezaletin hesabını tribüncüler değil TARAFTAR soracak.
üniESES-Karanlık ve ayaz gecelerde içimizde yanan ateştir, Eskişehir...
Yukarı
otomatikkapi Liste gör
Usta Yazar

Selim Demircioglu
Yer: Türkiye
Direct Link To This Post Tarih: 01/Haz/2013 saat 09:53
Hasretle Baba hasretle...
.
Eskişehirspor ile ilgilenen kişilerin büyük çoğunluğu mevcut başkana nefret noktasına gelmiştir. Şüphe yok. Seçimde aday olup kazanmasının tek şartı herkes biliyor ki hile hurda. O sebeple olmaz diyemem...
.
Karşısında neye mal olursa olsun diyen bir aday yönetim varsa işte o zaman hayaller gerçekleşebilir...
Ben bu durumda liglerden düşmeye bile razıyım (verilecek cezalar v.s. sebebi ile)...
.
Ama sanki bir uzlaşma olacak gibi...
Hissiyatım budur...
Duyduklarıma istinaden...
.
Geçmiş ile ilgili somut kanıtım olursa, seçim sonrası gereken yapılmaz ise vatandaş olarak 1 saniye durmadan soluğu savcılıkta alırım...
Yönetim ikili münasebetler sebebi ile buna kalkışamayabilir, anlarım...
Elimdeki bilgi ( çoğu basından ) çok çatırtı çıkarmaz, ama belki başlangıç olur...
Neye mal olursa olsun...
Geçmişe duyulan özlem ve geleceğe olan umuttur bizi yaşatan...
Yukarı
gürkan Liste gör
Deneyimli Yazar

GÜRKAN SARIOĞLU
Yer: İSTANBUL
Direct Link To This Post Tarih: 01/Haz/2013 saat 10:53
Alıntı yapılan otomatikkapi

Hasretle Baba hasretle...
.
Eskişehirspor ile ilgilenen kişilerin büyük çoğunluğu mevcut başkana nefret noktasına gelmiştir. Şüphe yok. Seçimde aday olup kazanmasının tek şartı herkes biliyor ki hile hurda. O sebeple olmaz diyemem...
.
Karşısında neye mal olursa olsun diyen bir aday yönetim varsa işte o zaman hayaller gerçekleşebilir...
Ben bu durumda liglerden düşmeye bile razıyım (verilecek cezalar v.s. sebebi ile)...
.
Ama sanki bir uzlaşma olacak gibi...
Hissiyatım budur...
Duyduklarıma istinaden...
.
Geçmiş ile ilgili somut kanıtım olursa, seçim sonrası gereken yapılmaz ise vatandaş olarak 1 saniye durmadan soluğu savcılıkta alırım...
Yönetim ikili münasebetler sebebi ile buna kalkışamayabilir, anlarım...
Elimdeki bilgi ( çoğu basından ) çok çatırtı çıkarmaz, ama belki başlangıç olur...
Neye mal olursa olsun...
ne demek istediğinizi pek anlayamadım açıkcası. şimdi uzalaşma olursa halil çekilecek mi.
Biz Seninle Doğduk Senin İle Yaşarız Senin İle Ölürüz ES ES im.
Yukarı
ali_9292 Liste gör
Usta Yazar

Ali Özen
Yer: Manisa
Direct Link To This Post Tarih: 01/Haz/2013 saat 12:08
Takıma 6 ay sadece prim ödemeleri yaptınız,herkes arkasına bakmadan kaçma derdinde.Semih Yuvakuran takım içinden bir kaç oyuncumuzdan duymuş
Her Zaman Her Yerde En Büyük Es-Es
Yukarı
lejyonnn Liste gör
Usta Yazar

Lejyon
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 01/Haz/2013 saat 14:30
Alıntı yapılan kartES

Alıntı yapılan WaLe

Arkadaşlar hoşunuza gitmeyecek ancak.. Karşısına kim aday olursa olsun Halil ÜNAL seçimi kaybetmez. Tüzük değişmedikçe, delege sayısı artmadıkça Eskişehirspor başkanlık koltuğunda Halil ÜNAL değil başka biride olsa kendisi istemedikçe o koltuktan kaldırılamaz. Şunuda açık söyleyim.. Bu forumda yaratılan Halil ÜNAL nefreti genele yayılamadı. Bunun için ne tribünde ne de kamuoyunda bu forumda projelendirilen protesto ve tepki organizasyonları destek görmedi. Bu forumda Eskişehirspor taraftarının genelinin kanaatının dillendirildiğini düşünenler büyük yanılgı içerisindeler.

<FONT style=": #000000">aslında yazmama konusunda almış olduğum kararımı birkaç gündür bozmuş durumdayım.ama durum;ellerimizle büyüttüğümüz Eskişehirspor'un hangi ellere düştüğü,göz göre göre yok edilmeye çalışıldığı;bu durumdan kurtulmanın en geç bir ay içinde mümkün olduğu ortadaysa yazmanın yıllarca diz dövmeden daha doğru olacağı düşüncesiyle yazıyorum.

<FONT style=": #000000"> 

<FONT style=": #000000">uzatmıyacağım.yazılarından çırpınış içinde olduğunu görüyorum.

<FONT style=": #000000">bir çarşı grubu "yeter artık" dedi,muhatabı bir yol bulup bir yerlere sığındı/kaçtı.

<FONT style=": #000000">Ekişehirspor Taraftarı bir maç müddetince "HIRSIZ" diye bağırdı;hala orada.

<FONT style=": #000000">işte düşünülmesi gereken BU.

<FONT style=": #000000"> 

<FONT style=": #000000">sen gezin buralarda A4 kağıtlarıyla ve Eskişehirspor taraftayım diyerek.

<FONT style=": #000000">git Mesut HOŞCAN'ın seçim bürosuna oradan kitapçıklar al.gir "ÖNCE GÜVEN" sayfalarına bugünü yakala.

<FONT style=": #000000">bakkal zihniyetinden kurtul.peşinde olduğun O KAPASİTEDE ama sen kendini kullandırma.<FONT style=": #000000"> sen oysan yapılacak bir şey yok.rezil olmadan git derim.

helal olsun, şöylelerine verilebilecek en güzel cevap.
ellerinizden öperim...
Yukarı
majiskül Liste gör
Deneyimli Yazar

Yunus Emre
Yer: Ankara
Direct Link To This Post Tarih: 01/Haz/2013 saat 14:46
http://www.goal.com/tr/news/232/spor-toto-s%C3%BCper-lig/2013/06/01/4017880/es-es-eksik-ba%C5%9Flayacak?source=breakingnews&ICID=HP_BN_1

'Ulusal Lisans' sınavını geçemeyen ekipler liglerine eksik puanla başlayacaklar.

UEFA'nın Ulusal Lisans sınavını geçemeyen Eskişehirspor, Gaziantepspor ve Torku Konyaspor Süper Lig'e -1 puanla başlayacaklar.

Vadesi geçmiş borçları olan, SGK, vergi dairesi gibi kurumlara ödemelerini eksik yapan kulüpler de 100.000 liraya kadar çıkan para cezaları ile karşı karşıya. Maddi durumlarını düzene sokmaları beklenen ve uyarı olan kulüpler 30 gün içerisinde gerekli düzenlemeleri yapamazlarsa -1 puan ve para cezası alacaklar.

Süper Lig takımları dışında sadece Gaziantep Büyükşehir Belediyespor, Balıkesir, Bandırma, Pendik ve İnegölspor 'Ulusal Lisans' sınavını geçmeyi başarıd.
Öyle bir meşale yaktın ki bu yürekte, artık her mac seyircisiz kalbimde....
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 732733734735736 753>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,734 saniyede hazırlanmıştır