eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıYönetim ve Halil ÜNAL İSTİFA !

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 753>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
estuna Liste gör
Usta Yazar

ARMADA
Yer: ESKİLER BİLİR
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 02/Ara/2011 saat 01:42
o stad yerine yapılacak yada yapılmayacak !! 
NEFER // SANA UZANAN KİRLİ ELLERİ SİLERİZ YER YÜZÜNDEN...            
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 02/Ara/2011 saat 01:54
Bu klüp nasıl oyuncuların maaşlarını ödeyemez arkadaş , 73 trilyon bütçe açıklamadımı böyük başgan hadi diyelim şikeden dolayı gelirler düşsün ki seyirci hasılatı ve reklam geliri düşmüştür muhakkak 60 trilyon bütçen olsa gene çok sağlam gelir . Bonservis verip aldığımız oyuncu yok üstüne gelir var . Büyük maaşlar alan oyuncu çok az . Takım dışında yatırım yok . Demekki bu paralar birileri tarafından aşırılıyor bunun başka açıklaması yok bu takımın asla maddi sıkıntısı olmamalıdır . Amatör küme bile yönetmemesi gereken adamlar koskoca Eskişehirspor'un başındalar dolayısı ile klüp 1 adım ileri gidemiyor sadece Süper Lig'de varlığımız devam ediyor . Stad berbat , tesisler ahım şahım değil , takım vasat , itibar yerlerde , ödemeler bile yapılmıyor , kurumsallaşma desen adama gülerler . Bu yönetim başımızdan gidip aklı başında bir yönetim gelmedikçe asla hayallerimize ulaşamayacağız . Gidecekleride yok bulmuşlar yollarını sonuna kadar sömürmeye kararlılar .
Yukarı
Starsky Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Belçika
Direct Link To This Post Tarih: 02/Ara/2011 saat 07:50
ISTIFA
Sevmenin hakkını vermek, zor olanı sevmekle başlar...
O yüzden Eskişehirspor'luyuz!
Yukarı
gitarcıES-ES Liste gör
Deneyimli Yazar

ismail karagülle
Direct Link To This Post Tarih: 02/Ara/2011 saat 11:40
[QUOTE=estuna] o stad yerine yapılacak yada yapılmayacak !! 

[/QUOTE

kesinlikle haklısın .. ya yerinde ya hiç biyerde...böyle bi pankart hazırlanıp her maç öncesi açmak gerek
sadece ve sadece ES-ES
Yukarı
dropmania_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Tuncay
Yer: Bursa
Direct Link To This Post Tarih: 02/Ara/2011 saat 12:03
   Takmışsınız stadyuma. Kardeşim takım elden gidiyor siz hala stadyumdan bahsediyorsunuz.

Kulüp başkanı çıkıyor paraları ödüyoruz, borcumuz yok, stat yapılacak, açığı kapatıyoruz diye açıklamalarda bulunuyor, ertesi günü bu sefer takımın hocası çıkıyor ben paramı alamıyorum beni geçin futbolcu parasını alamıyor, sportif konular dışında bir çok konu da sorunlar var diyor, bugün nasıl oluyorsa futbolcuların parası ödeniyor ve stadyum yeri belirleniyor.

Kulübün maddi durumu, üyelikleri, tesisleri, altyapısı, stadyumu, maddi ve manevi sorunlar ile Türkiye'de ki kulübün imajını zedeleyen durumlar göz ardı edilmeye devam ederken bizler sadece stadyum üzerinde takılı kalıyorsak biz de bir sorun var demektir.

Herkes artık bu gerçek ile yüzleşse iyi olacak oda kulübün başında bulunan bu yönetim kadrosundan bir kişi bile kalmadan hepsi istifa etmesi gerekir o yüzdendir ki kulübün bugünler de alacağı bir kaç iyi sonuç için ve ya anlık başarılar için susmayalım. Bu yönetim gidesiye kadar tepki gösterelim gerekirse hukuki anlamda bir şeyler yapılabiliyorsa yapalım.

Çok geç olmadan bir Kocaeli,Sakarya,Göztepe,Vefa vb durumlara düşmeden takımımızı Halil Ünal ve ekibinin elinden kurtaralım Eskişehirspor'umuzu.
EsEs
Yukarı
Scorpion Liste gör
Deneyimli Yazar

Selçuk
Direct Link To This Post Tarih: 02/Ara/2011 saat 13:00
Alıntı yapılan ekukrer

Güzel bir köşe yazısı: Halil Ünal; “Stadyum Sazova’ya yapılacak” (Şimdi ben neremle güleyim? )

Başkanın aynı cümle içinde kendiyle ne kadar fazla çeliştiğini ortaya koyan güzel bir yazı...

Çok güzel bir yazı. Buyrun okuyun... Siz değil, SİZ!
Ne Mutlu TÜRK'üm Diyene.
Yukarı
€s€s Liste gör
Deneyimli Yazar

Harun
Yer: Aşk-ı Şehir
Direct Link To This Post Tarih: 02/Ara/2011 saat 16:02
Bu yönetimin kongreye kadar istifa ediceğini hiç zannetmiyorum. Hatta halil ünal kongrede başkanlık adaylığını koyacaktır.
 Asıl soru işareti farklı aday kongrede çıkıcakmı ? Kaçtane kongre üyesi halil ünalı destekleyecek, kaç kongre üyesi farklı adayı destekleyecek bir analiz yapılmalı. Çıkıcak farklı başkan adayı taraftarı tatmin edicek biri olucakmı yoksa denize düşen yılana sarılır misali halil gitsinde kim gelirse gelsin mantığımı işlicek. Klübe üyelikler için ne zaman başvurmamız gerekiyor, ne kadar ücret istenicek ne kadar yatırmamız gerekiyor, prosedürün nasıl işlediğiyle ilgili Etb'nin bu konuda yönetimden bilgi alıp taraftarı bilgilendirmesi gerekiyor.

Ayrıca şahsi fikrim kadir çalışıcı'ya etb'nin şimdiden başkanlık için teklif götürmesi nabız yoklaması gerekir. Bu dönemde taraftarın isteyebileceği ve güvenebileceği en iyi başkan adayı bence vali babamızdır.

Şu yeni stad konusundada etb'nin bir açıklama yapması gerekiyor, Yeni stad ile ilgili tüm konuların yeni yönetime bırakılması gerektiği ile ilgili. Halil'in Giderayak attığı imzalarla bizim kuyumuzu kazmadan önlem alınmalı...
Yukarı
thefasfis Liste gör
Deneyimli Yazar

hasan h. harman
Direct Link To This Post Tarih: 02/Ara/2011 saat 18:02
Alıntı yapılan €s€s

Bu yönetimin kongreye kadar istifa ediceğini hiç zannetmiyorum. Hatta halil ünal kongrede başkanlık adaylığını koyacaktır.
 Asıl soru işareti farklı aday kongrede çıkıcakmı ? Kaçtane kongre üyesi halil ünalı destekleyecek, kaç kongre üyesi farklı adayı destekleyecek bir analiz yapılmalı. Çıkıcak farklı başkan adayı taraftarı tatmin edicek biri olucakmı yoksa denize düşen yılana sarılır misali halil gitsinde kim gelirse gelsin mantığımı işlicek. Klübe üyelikler için ne zaman başvurmamız gerekiyor, ne kadar ücret istenicek ne kadar yatırmamız gerekiyor, prosedürün nasıl işlediğiyle ilgili Etb'nin bu konuda yönetimden bilgi alıp taraftarı bilgilendirmesi gerekiyor.

Ayrıca şahsi fikrim kadir çalışıcı'ya etb'nin şimdiden başkanlık için teklif götürmesi nabız yoklaması gerekir. Bu dönemde taraftarın isteyebileceği ve güvenebileceği en iyi başkan adayı bence vali babamızdır.

Şu yeni stad konusundada etb'nin bir açıklama yapması gerekiyor, Yeni stad ile ilgili tüm konuların yeni yönetime bırakılması gerektiği ile ilgili. Halil'in Giderayak attığı imzalarla bizim kuyumuzu kazmadan önlem alınmalı...
neden konu başlığına uygun yorumlar yapılmaz ki
Siyah yıldızlı, Kırmızı şimşek
http://esesfasfis26.spaces.live.com/default.aspx

Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
Direct Link To This Post Tarih: 02/Ara/2011 saat 18:33
Alıntı yapılan €s€s

......Halil Ünal kongrede başkanlık adaylığını koyacaktır.....

Dedi dersiniz, aday olur seçilir, köy çeşmesi nasılsa akıyor....

Cool

# Direnmüdavim....

Yukarı
alpayt1 Liste gör
Usta Yazar

alpay
Yer: istanbul
Direct Link To This Post Tarih: 02/Ara/2011 saat 19:22
halil asla ve asla istifa etmez, yanındakiler gitse bile tek başına kalsada yine istifa etmez.Halil in oğlu çok genç yaşta kendisi, hangi marka arabaya biniyor bir bakın?
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 753>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,859 saniyede hazırlanmıştır