eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Giresunspor-Eskişehirspor:1-2

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7475767778>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Eki/2007 saat 00:48
Bana  değil Özercim asıl Egemen arkadışımıza teşekkür et sağolsun bize çok yardımcı olduWink
Yukarı
boraycan Liste gör
Yeni Yazar

İsimsiz
  Alıntı boraycan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Eki/2007 saat 08:27
Haklısınız ben Koyu bir Beşiktaş taraftarıyım ve sergeni seyretmek benim için büyük keyifti...

2. golü göremediğiniz için bence çok üzülmelisinizSmile

Sergeni seyretmeyi es ese borçluyuz tabi ki

Ben iii bir futbol seyircisiyim özellikle istda oturduğum için üç büyüklerin maçlarını seyretme imkanım oluyor.Özellikle BJK maçlarını kaçırmam pek inönüde.

Benim amacım es esi kötülemek değildi.Ama göz var nizam var bu maçı es es iyi oynayarak kazanmadı.Böyle oynarsa çok zorlanır.MAçı sergen aldı dedim.Bunda kızacak bişey yok.

65 numaralı oyuncunuzu giresunun 8 numaralı oyuncusu her istediğinde geçti.Zaten penaltıda bu şekilde oldu.2. yarı giresunun 8 numarası 65 numarayı tam üç kez bacak arası çalımladı.

Yazdıklarım lüften yanlış anlaşılmasın benim amacım es esi kötülemek değil...

Eskişehiri severim dedim çünkü orda çocukluğum geçti...Bilirsiniz eskişehirde karadenizli bayağı var.Eskişehirde eskişehirli ne zaten fazla da yok Smile

Yukarı
sümeres Liste gör
Usta Yazar

sümer altuğ
Yer: Turkey
  Alıntı sümeres Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Eki/2007 saat 09:06
Boraycan es esi zaten kötülesende bi şey olmaz bu güne kadar kazandığımız maçları sergenle kazanmadık.Gün gelir sergenle alınır gün gelinir ömerle alınır gün gelir serdar la alınır.futbolcuların tamamının aynı gün aynı formda olması zaten zor.Takımın galibiyetini hepten sergene bağlamak haksızlık olur kalecimiz penaltı kurtardı.Bu unutumamalı.Ayrıca iyi oynayarak sergensiz biz maçlarda kaybettik.Tespitlerinize katılmıyorum.Bu yazdıklarınızı Sergene karşı olduğum için değil diğer futbolculara haksızlık edilmemesi için yazdım.Yoksa Sergen büyük futbolcu büyüklüğünü gösterecektir.En azından aldığı parayı helal ettirmek için.
Yukarı
serhat26 Liste gör
Yeni Yazar

serhat
  Alıntı serhat26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Eki/2007 saat 11:09
Slm Es-Es'li kardeşlerim.Sakarya deplasmanına gitmem için ne yapmam gerekio Kulübümüz otobüs kaldıracak mı?Bn kendi arabamla gelsem Es-Es'in ßulunduğu yere alırlar mı?ßiri bana yardım etsin yaawww
Yukarı
kozakcı Liste gör
Usta Yazar

Özkan KOZAKÇI
  Alıntı kozakcı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Eki/2007 saat 11:31
Alıntı yapılan sümeres

Boraycan es esi zaten kötülesende bi şey olmaz bu güne kadar kazandığımız maçları sergenle kazanmadık.Gün gelir sergenle alınır gün gelinir ömerle alınır gün gelir serdar la alınır.futbolcuların tamamının aynı gün aynı formda olması zaten zor.Takımın galibiyetini hepten sergene bağlamak haksızlık olur kalecimiz penaltı kurtardı.Bu unutumamalı.Ayrıca iyi oynayarak sergensiz biz maçlarda kaybettik.Tespitlerinize katılmıyorum.Bu yazdıklarınızı Sergene karşı olduğum için değil diğer futbolculara haksızlık edilmemesi için yazdım.Yoksa Sergen büyük futbolcu büyüklüğünü gösterecektir.En azından aldığı parayı helal ettirmek için.
aynen katılıyorum kardeşimThumbs%20UpClap
                        Artık korkun DALTONLAR RED KİT geri döndü.
Yukarı
enES26 Liste gör
Usta Yazar

sinan
  Alıntı enES26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Eki/2007 saat 11:40
sakarya maçı muhtemelen 2 kulüp anlaşarak deplasman seyircisi almayacaktır..
bu kadar atılan sloganlardan sonra 2 kulüp yöneticileride bunu isteyecektir zaten..
atılan gereksiz sloganlar yüzünden 3 saatlik bir deplsmana gidememek de ayrıca üzüntü verici olur sanırım..
Yukarı
esomer Liste gör
Deneyimli Yazar

ömer
  Alıntı esomer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Eki/2007 saat 12:08
Tongue
Alıntı yapılan turkaslan

Eskişehirporun Griesunspordan tek artısı SERGEN YALÇIN

Tekrar yazıyorum tüm maç boyunca (çünkü gol çok erken geldi) eskişehir geriye yaslandı hatta kendi ceza alanını dahi 2. gole kadar terketmedi. Giresunspor penaltıyı kaçırmasaydı eskişehiri sergende kurtaramazdı.

Şampiyon olursunuz veya olamazsınız onu bilmem ama şunu biliyorum sergenin olmadığı maçlar sizin için kabus olur.Özellikle de sol bekiniz çok kötü...

yahu canım kardeşim sen maçı değil sergeni seyretmeye gelenlerdenmişsin meğer.. sergeni seyrederken birara bizm solbek çarpmış gözüne.. oda senin sergen aşkından kötü gelmiş gözüne... yahu senin takımın rezalet o zaman..
bundan sonra maçları seyrederken tek kişiye dadanıp maçı bitirme.. yazıktır onca para veriyorsun.. eğer bu kadar sergen aşığıysan gel bu sezon eskişehirsporu tut..
biz sergenli yada sergensiz, öyle yada böyle, orda veya şurda hiç farketmez şam-pi-yo-nuz...
[/QUOTE]  arkadasım ılk 3 macta sergen oynamadı dıyebılırız ama kotu olmadııııı !! gene yendık ayrıca farkla yendıkkk
EsEsEs'im AMATÖREDE DÜŞSEN KALBİM SENLE
Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
  Alıntı ESESLİ EMRE 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Eki/2007 saat 19:16
Eskişehirde oturmak Eskişehiri iyi bilmek anlamına gelmez.kimin ne fazlası olduğunu bilemezsin unv kenti çünkü geleni çok.son söz Eskişehirde ßizanslıda yok bilmem anlatabildim mi? ßiz sergensizde $ampiyon oluruz onlada..yeterki isteyeLim.. sözüm boraycan'a.
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
omerbihlar Liste gör
Usta Yazar

Ömer Bıhlar
Yer: Eskişehir
  Alıntı omerbihlar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Eki/2007 saat 19:18
Giresunspor - Eskişehirspor

Önce maç sonu röportajları var ama daha sonra Tunç Kayacı yorum yaparken Sergen'in golleri ve tribünde çıkanlar olayların görüntüleri var.
Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar
Yukarı
eses_gokhan Liste gör
Deneyimli Yazar

GÖKHAN
  Alıntı eses_gokhan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Eki/2007 saat 19:23
ne bu dsmart yaa görüntü mörüntü yokmu hiç
İLK VE SON SEVGİLİM GERÇEK AŞKIMSIN BUGÜGNÜM YARINIM DERDİM KAHRIMSIN
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7475767778>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,250 saniyede hazırlanmıştır