eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Giresunspor-Eskişehirspor:1-2

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 78>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Giresunspor Liste gör
Yeni Yazar

giresun
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı Giresunspor Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eki/2007 saat 02:28
Alıntı yapılan yirmisekizli

Giresundan es-es'e selam gerçekten müthiş bir maç olacak .sahadaki skor ne olursa olsun tribündeki temaşayı izlemeye doyulmayacak
maça gelince bizim takım malatya galibiyetiyle moral kazandı ama takımda garip bir acemilik var bunun sebebide camia baskısı futbolcularda aşırı stres var
ama bunu da maçlar oynandıkça yeneriz
eskişehir için de kesinlikle kaybedilmemesi gereken bir maç  onlarda da stres olacak
ortada bir maç ama kendi evinde oynamasından ötürü ibre Giresundan yana bunu sağlayan biraz da alex in cezasının bitmesi ve geçen senenin kahramanıCem'in sakatlıktan kurtulması
Eskişehirspor'a bizden sonraki maçlarında bol 3 puan diliyorum
haftaya bekliyoruz

dogru sözler alkışlanır ClapClapClap
KARDESCE BİR FUTBOL

İYİ OLAN HAYATTA VE FUTBOLDA KAZANSIN
Yukarı
berkayoz Liste gör
Yeni Yazar

Berkay
  Alıntı berkayoz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eki/2007 saat 03:42
hucum hattında kı dengelerı oturtabılırsek bu mactan galıbıyetle ayrılacagımızı dusunuyorum sag kanattan ıshak kullanılmalı orta sahada oyun kurucu olarak bu gorewı m akıf ustlenemıyor engın ve bırol yanyana oynamalı solda ıse mustafanın performansı ortada sergenın sakatlıgı gecmısse eger forvetın arkasına konup omerı beslemelı paslarıyla kanatlarda hızlı calısırsa eger gusel goller gorebılırız tufan ısrarını bırakıp hocanın yerıne zaferı denemelı sag we sol bekte zaten bı sıkıntıımız yok koray we ersin belıı bır cızgı yakaladılar ve dewam edıyorlar eger hoca doru sıstem doru kadroyla bu maca cıkartırsa takımı gıresunspora erken dakılarada atacagımız bır gol macı kopartmamızı saglıyacaktır.Basarılar dılıyorum ESES ıme !!!!
Yukarı
TümayÇeliker Liste gör
Yazar

Tümay Çeliker
  Alıntı TümayÇeliker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eki/2007 saat 04:53
üzmeyin artık bizi..başka da birşey demiyorum!
Aslında bir başkaldırı, bir Anadolu şahlanışı,her defasında kendini yeniden üreten bir heyecanın, tarihsel bir heyecanın adı Eskişehirspor... Eskişehirli Olmayanların da Takımı Olan Eskişehirspor!!!
Yukarı
ramozotti Liste gör
Usta Yazar

Ramazan
Yer: -kızılcıklı-
  Alıntı ramozotti Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eki/2007 saat 05:56
radikal değişiklilkler lazım metin hocadan.defansa tufanın yerine zafer,,m.akifin yerine sergen.  forvetttede ömer olmamalı tam bir fiyasko.  ileride serdar coşkun ikilisi daha iyi olacaktır...bide bunu dene hocam vazgeç şu inadından koy zaferi artık,,ve akifi oynatma ne gereksiz bi adamdır yahuuu geriye oynayıp duruyo
Yukarı
Tayfun Liste gör
Deneyimli Yazar

tayfun
Yer: İZMİR
  Alıntı Tayfun Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eki/2007 saat 06:58
işimiz  çok  zor  bu  deplasmanda
tayfun
Yukarı
Essfor Liste gör
Usta Yazar

bahadır
Yer: Turkiye
  Alıntı Essfor Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eki/2007 saat 08:16
Bu oyunla hiç umudum yok.........malesef......biraz ruh görseydim belki derdim...belki....
Esesliyiz çok şükür...
Yukarı
CAPTAİN Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı CAPTAİN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eki/2007 saat 09:04
Alıntı yapılan 26_26_26

Ne zaman ki Metin hoca kuruntularından kurtulur önümüzde duran olmaz.
Elimizde iki takım var yahu...
Hoca artık Oftaş'ın değil,Eskişehirspor TD. olduğunu bilmeli.

Metin hoca bu maç son şansın,biliyorsun değilmi ???
Yukarı
dolpinesk Liste gör
Deneyimli Yazar

BURAK
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı dolpinesk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eki/2007 saat 09:18
defansımız ersin-zafer-ulaş olursa bence bu iş olur.
Yukarı
Banderas_26 Liste gör
Usta Yazar

ALİ YELTEN
Yer: Eskişehir-TR
  Alıntı Banderas_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eki/2007 saat 09:49
Beraberliğe razı hale geldik.
Önemli olan, hayatta en çok şeye sahip olmak değil, en az şeye ihtiyaç duymaktır.     
Yukarı
esesesin Liste gör
Deneyimli Yazar

esin varnalı
  Alıntı esesesin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eki/2007 saat 10:34
     Bu macı tahmin etmediğimiz kadar rahat alır morelli şekilde döneriz.Bek korkum gerçekten hakemler.Bu kötü günleri bize sağlayan kuddusi denilen siyah gömlekli varlığa buradan bir kez daha bela okumak istiyorum.Gerçekten yeneceğimiz Malatyaya karşı bizi ezdirdi.
     Daha sonra Altayı da yener ve Sakaryaya moralli bir şekilde gideriz diye tahmin ediyorum.
     Burada bu maç için olumsuz yazan arkadaşlar pazar günü umarım özür yazılarını yazarlar çünkü:
     BU MAÇI KESİNLİKLE ALICAZ...
renkelrimiz siyah kırmızı lakabımız kırmızı şimşeklerdir.sarı forma nerden çıktı arkadaş...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 78>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,232 saniyede hazırlanmıştır