eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Giresunspor-Eskişehirspor:1-2

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 78>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
welih Liste gör
Yazar

Melih
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı welih Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Eyl/2007 saat 23:34
Her hafta garanti bu maçı alacagız hatta fark atacagız diyorum tahmin yarışında bile öyle oynuyorum ama sonuç hep hüsran oluyor bu hafta bir degişiklik yapılım bari ve garanti yenilecegiz diyimSmile
Yukarı
turkaslan Liste gör
Deneyimli Yazar

ismail
  Alıntı turkaslan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Eyl/2007 saat 23:34

lütfen gerçekçi olalım.. samimi olalım.. oynadığımız maçlara bir bakın.. hangisinde mağlubiyeti kabullendik.. hangisinden haketmediğimiz puanları aldık... en kötü futbolu oynadık dediğimiz bu maç bile sadece konsantrasyon ve yorgunluğun neticesinde geldi.. büyük konuşmak istemiyorum ama eğer bu es-es bu giresunu yenmesse bende neyim..

lütfen daha ligin başındayız.. inanın bu takım haftaya gereken çıkışa başlayacak ve devamını getirecektir... göreceksiniz biz bu ligde ilk yarı sonunda mutlaka ama mutlaka 1-2-3 takımdan biri olacağız.. devre arasına eğer bunu başarırsak ki bu mümkün sezon sonu turu atan takım biz olacağız..
rahat olun, müsterih olun.. tek istediğim şey bugün yenilmemekti.. üzerimizdeki kara bulutları atmak adına buna mecburduk.. ben galip gelemesekte bizim için hayati bir puan aldığımıza inanıyorum..
Yukarı
eses_gokhan Liste gör
Deneyimli Yazar

GÖKHAN
  Alıntı eses_gokhan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Eyl/2007 saat 23:38
çok yeneriz bekleyin dk 70 0-0 zafer şahin oyunda 2-0 malup geri geliriz bizde bu hocanın oyun anlyışı olduktyan sonra zor arkadaşalr.
İLK VE SON SEVGİLİM GERÇEK AŞKIMSIN BUGÜGNÜM YARINIM DERDİM KAHRIMSIN
Yukarı
murattan26es Liste gör
Deneyimli Yazar

murat
  Alıntı murattan26es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Eyl/2007 saat 23:42
Disapproveyeter artık güldür bu macta yüzümüzü ES ESim biz sana kızsakta,bağırsakta senin sevgin öyle büyük ki yine hafta sonu gelir herşey unutulmuş bir şekilde karşına cıkarız seni desteklemeye boğazımız patlayana kadar LÜTFEN SENDE BİZİ UTANDIRMA RAKİPLERİMİZE KARŞI CIK SAHAYA ASLANLAR GİBİ OYNA VE YEN GEL GİRESUNU BU KALPLER SENİN İCİN ATIYOR VE ATACAKTA SON NEFESE KADAR BU KALPLERİ KIRMA LÜTFEN BİZLER SİZE İNANDIK SİZDE İNANIN BİZİM İCİN BU MACI ALINEmbarrassedEmbarrassedARKADAŞLAR BİR ANLIK SİNİR VE SİDRESLE TAKIMIMIZI DAHA FAZLA YIPRATMAYALIM ONLARA BİRAZ DAHA ŞANS TANIYALIM GİRESUN MACI HEM TAKIMIMIZIN HEMDE BİZLERİN DÖNÜM MACI OLSUN BÖYLE YAPARAK RAKİPLERİMİZİN YÜZLERİNİ GÜLDÜRÜYORUZ SADECE BU FORMDA BİZ ESKİŞEHİRSPORLULAR YOK RAKİPLERİMİZDE TAKİP EDİYOR BİZLERİN KARAMSARLIĞI DÜŞTÜĞÜMÜZÜ GÖRDÜKLERİNDE ONLARIN ELLERİNE KOZ VERİYORUZ HERKES BİLİYORUM SİTRESLİ AMA YAZILARIMIZDA OLUMLU ŞEYLERDEN BAHSEDELİM EN AZINDAN RAKİPLERİMİZ BİZİM BÜTÜNLEŞTİĞİMİZİ GÖRTÜKLERİNDE NE KADAR BÜYÜK OLDUĞUMUZU GÖSTERİRİZ ONLAR
seni sevmek ölmekse ölürüm ugruna eses
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eki/2007 saat 00:08
O kadar kolay pes etmek yok liderle aramızda sadece 4 puan var bu kadar kolay dağılmamalıyız maç sonu sinirle bazen dozajı kaçırıyoruz bence ilk defa kötü oynadık Kartal maçında savunma zaafımız var aksayan 2-3 oyuncumuz var hocamızda bunları görmüş ne yani Giresun'a yenilmeye mi gideceğiz?
Yukarı
akayaalp_eses Liste gör
Yazar

Gerçek ESESLİ
  Alıntı akayaalp_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eki/2007 saat 00:29
giresun malatya yı kendı evınde yenmış abı bızım ışımız çok zor giresun bızı ezer geçe valla......benım umudum yok bu maçtan..
ŞAMPİYON ESKİŞEHİR
EFSANE GERİ DÖNDÜ...
Yukarı
turkaslan Liste gör
Deneyimli Yazar

ismail
  Alıntı turkaslan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eki/2007 saat 01:06
geçen hafta kocaelililere çok ama çok gülmüştümki bu hafta başımıza geldi..
şöyleki erciyesten 6 yediler ve fuat hocayı asıp kestiler..
hatta ve hatta nasıl olsa bu takımla ilk 6 ya girmemiz imkansız bari antalyaya yenilelimde kardeşlerimize mani olmayalım dediler.. tek ricamız 5-6 atmamalarıdır dediler..
ve maça çıktılar 2-0 kazandılar.. şimdi şampiyon körfez diye bağırıyorlar..
inşallah bu takım göreceksinizki bikaç hafta sonra hem futboluyla hemde puanlarıyla hakettiği yere gelecek ve taraftarına kendini affettirecektir..
bundan zerre kadar şüphem yok..
Yukarı
nt Liste gör
Yeni Yazar

nedim turan
  Alıntı nt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eki/2007 saat 01:43

metin hoca zafer i oyuna alacağına sergeni neden oyuna almadı.sergen i alıp karsı takıma bi kkorku salmıs olurduk.boylece ustumuze daha kolay gelemezlerdi...iki üç kişi sergeni tutmak için bekliycekti...

Yukarı
Giresunspor Liste gör
Yeni Yazar

giresun
  Alıntı Giresunspor Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eki/2007 saat 02:09
sizler gibi bizlerde bu maçı iple çekiyoruz hem sizin hemde bizin puanlara ihtiyacı var ..güzel futbol olur inşallah..
bugun malatyayı yenerek bu yolda bizde varız gibi birşey oldu ..ALLAH iki takımında yardımcısı olsun..
sakatlık olmasın
KARDESCE BİR FUTBOL

İYİ OLAN HAYATTA VE FUTBOLDA KAZANSIN
Yukarı
yirmisekizli Liste gör
Yazar

Sinan Ceylan
  Alıntı yirmisekizli Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eki/2007 saat 02:21
Giresundan es-es'e selam gerçekten müthiş bir maç olacak .sahadaki skor ne olursa olsun tribündeki temaşayı izlemeye doyulmayacak
maça gelince bizim takım malatya galibiyetiyle moral kazandı ama takımda garip bir acemilik var bunun sebebide camia baskısı futbolcularda aşırı stres var
ama bunu da maçlar oynandıkça yeneriz
eskişehir için de kesinlikle kaybedilmemesi gereken bir maç  onlarda da stres olacak
ortada bir maç ama kendi evinde oynamasından ötürü ibre Giresundan yana bunu sağlayan biraz da alex in cezasının bitmesi ve geçen senenin kahramanıCem'in sakatlıktan kurtulması
Eskişehirspor'a bizden sonraki maçlarında bol 3 puan diliyorum
haftaya bekliyoruz

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 78>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,281 saniyede hazırlanmıştır