eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Türkiye'de ve Dünya'da Futbol
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2011-2012 Sezonu Türkiye Kupası

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 122123124
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: İstanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı EsesLi Onur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2012 saat 03:20
Alıntı yapılan nahre_26

yaa bu bursanın otobüsleri geçmiştir dimi eskişehirden?

Bursa ya varmışlardır bile
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda
Yukarı
Es-Astaraftar Liste gör
Yazar

Sabri
Yer: Eskişehir
  Alıntı Es-Astaraftar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2012 saat 03:35
İzmir maçımızın sanki kopyası oldu 4.golde sanki işin bonusu gibiydi. Teknik kadroya sevgi ve saygılarımı sunarak izledim maçı.Angry
Taraftar doğduk biz
Yukarı
mami67 Liste gör
Yazar

Muammer
Yer: Turkey
  Alıntı mami67 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2012 saat 07:40

Nasıl düşünürsünüz bilmiyorum?Dün akşam ilk defa bir İstanbul takımının ,Anadolu takımı ile yaptığı maçta İstanbul takımının kazanmasını istedim.2 sezon önce Bursa şampiyonluk mücadelesi verirken İstanbul'da maçları vardı ve ben bu siteden Bursaspora destek verecekmiyiz diye yazı yazmıştım.Nereden nerelere gelmişiz.Bizleri bu duruma getiren  Bursaspor taraftarıdır.Onlara en son şunları söylemek istiyorum Anadoluda tek büyük vardır.Oda ESKİŞEHİRSPOR'DUR. Yardımcı olacaksa Özgür TOPYILDIZ'IN Anadolu yıldızı Eskişehirspor kitabını okumalarını tavsiye ederim.Bilmedikleri çok şeyin olduğunu düşünüyorum.

Şampiyon olacağız çocuklar,

Saygılarımla,
Yukarı
serdargül Liste gör
Usta Yazar

serdar
  Alıntı serdargül Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2012 saat 10:31
kupaya uzanmak için 3 maç kaldı
ancak kaymak gibi kurayı biz değil fb çekmiş yada öyle ayarlanmış
bütün güçlüler birbirini yiyecek fb kayseriyi geçerse bolu karabükten biriyle yarı finalde oynayacak ya biz yarı finalde ya bursa ya sivas
öyle güzel ayarlanmış ki bursa esesim ve sivasla finale kadar fb karşılaşmayacak
eee zaten 6s, 8taş ve trabzon zaten elendi. 30 yılın sonunda hasreti bitirmek fb için sus payı onlar buna razı 8taş ve trabzona susun yoksa ceza alır avrupaya gidemezsiniz hatta 8taşa kupanızı alırız falan 6s da bu sezon şampiyon yapılacak ve direk şampiyonlar ligi oh olaya bak neler dönüyor
eyyy ESES'im biz oyunu bozarız, bozmalıyız. Ersun yanalda artık bir kupayı alsın, almalı
Tarih: 23/Mar/2012 saat 13:43

burada duyumlardan bahsediyorum
gs bjk trabzon nasıl patır patır elendi bir mantıksızlık yokmu?
kapalı kapılar ardında pazarlıklar yapıldı. trabzon bu sene şampiyonlar liginden parayı kasaya koydu. bjk kupayı iade etmeyecek artı uefaya gitti oda parayı koydu. fb 30 yıllık hasretine son verecek (eğer böyle olursa ki davayı biran önce geri çekmesi için bu takımların hepsinin birden elenmesi örtüşüyor) fb de tatmin olacak. gs şampiyon ve direk şampiyonlar ligi ve başka artılarla buna ikna edilmiş olabilir. tabiki bunlar kirli işler ve insanı futboldan soğutuyor ama sadece farklı açılardan da değerlendirmek gerekli futbol sadece futbol değil. benim tek çekincem ESES gerisi beni pek ilgilendirmiyor ama bizim avrupaya gitmememiz için finalist olmak bile tehlikeli bizim başkan için çünkü kupayı alan şampiyonlar ligine giderse finalist uefaya gitmiyor mu? bu kupa maçlarında niyet belli olacak göreceğiz zira başkanına biat etmiş bir teknik direktörümüz var zerre güvenmiyorum bu yüzden ama bu ayrı bir konu zamanı gelice bunu da tartışırız.
Tarih: 23/Mar/2012 saat 14:29

yukarıda tarihleriyle yazdıklarım. bunlar eleştirildi ben demiştim demek için değil ama sadece ben bu kadarına aklım yetti ve bunları anlayabildim. bu yüzden futboldan soğudum. kupada bursaya yenilmemiz gerektiğini ve yenileceğimizi bile bile maça gittim ama sonuç hüsran.
demek istediğim şu : herşey bu kadar aşikar iken neden maç seyrediyoruz? neden bir sevdanın peşinden şuursuzca gidelim? bu sevdaya gönül veren renkdaşlarım, ESES'imi, böyle bir yönetimle bizi daha fazla rezil etmelerine müsade etmeyelim. Tarihimizde bu pisliklere bulaşmadığımız için, tenezzül etmediğimiz için şampiyonluk yazamadık. Şampiyonluk için bile pisliğe tenezzül etmeyen bir duruş sergileyen büyük ESES camiasının adı ne uğruna kirletildi bu yönetim sayesinde? bir hiç için. kaybettiğimiz birçok çey var stadda dahil ama kaybedeceğimiz daha ne var?
EDİZ BAHTİYAROĞLU
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 122123124

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,594 saniyede hazırlanmıştır