eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Forum ve Site
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

eskisehirspor.com

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56789 31>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
MKemal Liste gör
Deneyimli Yazar

M. Kemal ÇAMKERTEN
Yer: İzmit / KOCAELİ
Online Durum: Offline
  Alıntı MKemal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eki/2014 saat 01:58
Gördünüzmü Sn.Modlar...??? Bu ikinci ikazım, siz bilirsiniriz gari...
en eski ES (19.HAZİRAN.1965 - 13 yaşından bu yana)
Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eki/2014 saat 02:23
MKemal Çamkerten abi, bu konuyu çok önceden ben de dile getirmiştim,
o günlerde bana verilen yanıt, forum saatini düzeltmenin zor olduğu şeklindeydi.
Zorda olsa düzeltme yapılmasından yanayım, çünkü günümüzde en değerl şey zaman.

Wink

# Direnmüdavim....

Yukarı
erkin Liste gör
Usta Yazar

Erkin ESES
Yer: Swansea
  Alıntı erkin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eki/2014 saat 11:27
İlgilinin azalması ile foruma yatırım yapmak istenmiyor, hak verdiğim noktalar var ama taraftarda haklı zor durum. Benim önerim WWF sisteminden vaz geçilmesi yönünde, database alanında iyi kodlamacı ile çok rahat şekilde vB sistemine veri kaybı olmaksızın 1-2 günde geçiş yapılır. Forumun açıldığı yllarda WWF sistemi iyidi ama şuan kendisini geliştirmiyor vB bu konuda en güvenilir ve en rahat entegre olan sistem olduğundan değişlik forumda canlılık katacaktır.
eRkin.org - Kişisel B'şey!
Yukarı
champions26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı champions26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eki/2014 saat 17:41
Bazı forum sitelerini incelemek lazım.Genellikle futbol takımlarının forumu vBulletin kullanıyorlar.Umarım bizde geçeriz bir gün.
Yukarı
oguzhaneses Liste gör
Deneyimli Yazar

Oğuzhan
Yer: İstanbul
  Alıntı oguzhaneses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Oca/2015 saat 16:26
Sitenin yapıcı eleştirilerde bulunması gerekir. "Orada mı durulur Boffin" manşeti yakışmamış. Boffin'in düzinelerce kritik kurtarışı var her birinden sonra manşet atın o zaman. Tek tük hatada yapmayın bunu
Yukarı
nahre26 Liste gör
Yazar

Erhan
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı nahre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Oca/2015 saat 17:02
Şuan da sitenin manşeti bize ve eskisehirspor.com a yakışmadı bir an önce kaldırılmasını umuyorum
iyi günde sevmedik ki kötü günde terkedelim
Yukarı
hahuki Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Eskişehir
  Alıntı hahuki Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Oca/2015 saat 17:33
rekkdaşlarıma hak veriyorum olumsuz başlıklar ve haberler fırsat kollar gibi bir hali var sitenin

bizler yapıcı olamlıyız
Sadece Es Es          Varsa Yoksa ES-ES
Yukarı
eS___eS Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: Eskisehir
  Alıntı eS___eS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Oca/2015 saat 19:58
Birlik beraberligimizin en sık gorulmesi gereken su donemlerde boyle futbolcuya hedef gostermek ustelik boffinin yaptıgı kurtarısları goz onune alırsak o manşet bize hic yakısmadı acilen kaldırılması lazım
Bu Şehir Başka Şehir Şampiyon ESKİŞEHİR
Yukarı
upper acchelon Liste gör
Yazar

Metin
Yer: Eskisehir
  Alıntı upper acchelon Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Oca/2015 saat 20:06
Alıntı yapılan eS___eS

Birlik beraberligimizin en sık gorulmesi gereken su donemlerde boyle futbolcuya hedef gostermek ustelik boffinin yaptıgı kurtarısları goz onune alırsak o manşet bize hic yakısmadı acilen kaldırılması lazım

Basindan sonuna kadar katiliyorum. Sanki ilk gol yiyen kaleci bizimki. Derhal kaldirilmali manset!
Yukarı
26 Liste gör
Usta Yazar

Maraton Alt
  Alıntı 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Oca/2015 saat 20:10
Şu başlığı atanı keşke kalede görseydik nerede duracakmış öğretseymiş boffine. Yada klübe başvursun antr. olarak alsınlar işe.
Eskişehir
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56789 31>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,219 saniyede hazırlanmıştır