eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıYÖNETİM İSTİFA

Cevapla Cevapla Sayfa  <12
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
KIRMIZIŞİMŞEK26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ali
Yer: Trinidad and Tobago
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 28/Eki/2011 saat 19:39
bu hafta maça gelmeyecektim ama başkan son açıklamaları ile bizi yine tribüne çağırmış geçen haftadan ders almadım diyor.. hizmet etmeye zaten niyeti yoktu öyleyse gidip tezahurat yapalım: Yönetim istifa..yönetim istifa...
ESKİŞEHİRSPORLUYUM..
TARAFTARIM...
DOĞRU BİLDİĞİMİ YAZARIM....
Yukarı
casablanca Liste gör
Yazar

BURHAN
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 28/Eki/2011 saat 19:42

YÖNETİM   İSTİFA..........

Yukarı
SerifOkan Liste gör
Usta Yazar

Serif Okan
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 28/Eki/2011 saat 19:46
Samsun maçında herkesin gelmesi lazım çünkü başkan nefes alıcak Samsun maçından sonra 1 ay içerde maç yok
Eskişehirspor Siyaset Üstüdür !
Yukarı
emremix26 Liste gör
Deneyimli Yazar

emre çalışır
Direct Link To This Post Tarih: 28/Eki/2011 saat 20:28

Neden Yönetim İstifa?

Çok basitçe anlatmak gerekirse bence iki temel nedeni var. Kısaca açıklamaya çalışayım.

1. Dört senelik dönemlerinde taraftarı ahmak yerine koyarcasına, oyalama taktiği ile verilen hiçbir sözün tutulmaması, daha da önemlisi bu sözlerin kısa sürede yerine getirilmeme durumu olsa bile bu sözleri gerçekleştirmek adına bir adım bile atılmaması. Peki, nedir bu sözler?

>>>Herkesin bildiği gibi dört senedir gündemde olan açık tribünün kapatılma sözü,

>>>Süper ligdeki 2. yılımızdan bu yana verilen ligde ilk 5’e girme, bir başka deyişle Avrupa kupalarında mücadele etme sözü,

>>>Son iki yıldır gündemde olan yeni stadyum sözü,

>>>Kurumsallaşan, bütçesi dengeli ve şeffaf bir kulüp sözü,

2. Başarı, şampiyonluk ya da kupalar kazanmak gibi maddi değerleri olduğu için değil, senelerce her şartta daima takımının arkasında olan taraftarı, İstanbul takımlarına karşı olan dik duruşu gibi manevi değerleriyle tanınan ve takdir edilen bu kulübe ve dolayısıyla “Eskişehirspor Kulübü Yöneticisi” sıfatına yakışmayan davranışlar içinde bulunmaları.

>>>4 senedir yönetim kurulunda Fenerbahçe kulübü üyesi G. Güvensoy’un yer alması,

>>>2 senedir yönetim kurulunda tüm Türkiye’nin Galatasaray taraftarlığıyla tanıdığı Y. Bingöl’ün yer alması,

>>>Geçen yıl yaşanan şike ve teşvik ahlaksızlığına karşı umursamazca, sumen altı etmek istercesine takınılan ve bu ahlaksızlığı destekler nitelikteki tutum,

>>>Geçen sezon hiçbir etik değere uymayacak şekilde bir başka kulübü zor durumda ve yüzüstü bırakan,  daha sonra adı şikeye, teşviğe ve de menajerlik faaliyetlerine karışan kişinin takımın başına getirilmesi,

>>>Kulüp üyeliğine yıllık kota getiren tüzüğün çıkarılması  ve de o kotanın kendi tanıdıklarını üye yaparak doldurulması dolayısıyla gerçek taraftarın kulübüne üye olmasının engellenmesi,

>>>Gece kulüplerinde ve deplasmanlara gidildiğinde otellerde kulübümüzü temsil ettiklerini unutarak yapılan ahlaksız, küçük düşürücü davranışlar,

>>>En son olarak da bir TV kanalında Eskişehirspor Kulübü Başkanı’nın alenen, taraftarı tehdit edercesine, kendini kulüpten büyük görerek sarf ettiği “Biz gidersek takım amatör kümeye kadar düşer” sözleri.

Sıradan bir taraftar olarak ilk aklıma gelen maddeler bunlar ve işte sadece bu listeyi göz önüne alarak size soruyorum;  

Bu yönetim sizce EsEs’imizde görev yapmayı hak ediyor mu?

haykırdığım aşkım yalnızca senindir esesim...
Yukarı
kaansrdr Liste gör
Usta Yazar

kaan
Direct Link To This Post Tarih: 28/Eki/2011 saat 20:49
Tv'de yönetimi toparlamak yönünde olağanüstü çaba sarf etti,yönetimi rahat hareket etmek için dağıttığı kesin.taraftar tepkisi karşısında neden toplantı yapılma ve açıklama yapma gereği duyulmamıştır yönetim olsaydı duyarsız kalınmaz basın açıklaması yapılırdı.
Yönetimde adı geçenler lütfen tavırlarını gelecekle ilgili düşüncelerini açıklasınlar ya varız ya yokuz desinler.
Yukarı
efsanesk Liste gör
Deneyimli Yazar

Seçkin
Yer: Budapeşte
Direct Link To This Post Tarih: 28/Eki/2011 saat 21:03
sahada hep şanssızlıklar vardı evet ama bu sizin yanlış yönetiminizi aklamaz birader bir an önce gidiniz
Yukarı
cheviq Liste gör
Yazar

Erhan
Yer: Anamur/Mersin
Direct Link To This Post Tarih: 28/Eki/2011 saat 21:07
Alıntı yapılan emremix26

Neden Yönetim İstifa?

Çok basitçe anlatmak gerekirse bence iki temel nedeni var. Kısaca açıklamaya çalışayım.

1. Dört senelik dönemlerinde taraftarı ahmak yerine koyarcasına, oyalama taktiği ile verilen hiçbir sözün tutulmaması, daha da önemlisi bu sözlerin kısa sürede yerine getirilmeme durumu olsa bile bu sözleri gerçekleştirmek adına bir adım bile atılmaması. Peki, nedir bu sözler?

>>>Herkesin bildiği gibi dört senedir gündemde olan açık tribünün kapatılma sözü,

>>>Süper ligdeki 2. yılımızdan bu yana verilen ligde ilk 5’e girme, bir başka deyişle Avrupa kupalarında mücadele etme sözü,

>>>Son iki yıldır gündemde olan yeni stadyum sözü,

>>>Kurumsallaşan, bütçesi dengeli ve şeffaf bir kulüp sözü,

2. Başarı, şampiyonluk ya da kupalar kazanmak gibi maddi değerleri olduğu için değil, senelerce her şartta daima takımının arkasında olan taraftarı, İstanbul takımlarına karşı olan dik duruşu gibi manevi değerleriyle tanınan ve takdir edilen bu kulübe ve dolayısıyla “Eskişehirspor Kulübü Yöneticisi” sıfatına yakışmayan davranışlar içinde bulunmaları.

>>>4 senedir yönetim kurulunda Fenerbahçe kulübü üyesi G. Güvensoy’un yer alması,

>>>2 senedir yönetim kurulunda tüm Türkiye’nin Galatasaray taraftarlığıyla tanıdığı Y. Bingöl’ün yer alması,

>>>Geçen yıl yaşanan şike ve teşvik ahlaksızlığına karşı umursamazca, sumen altı etmek istercesine takınılan ve bu ahlaksızlığı destekler nitelikteki tutum,

>>>Geçen sezon hiçbir etik değere uymayacak şekilde bir başka kulübü zor durumda ve yüzüstü bırakan, daha sonra adı şikeye, teşviğe ve de menajerlik faaliyetlerine karışan kişinin takımın başına getirilmesi,

>>>Kulüp üyeliğine yıllık kota getiren tüzüğün çıkarılması ve de o kotanın kendi tanıdıklarını üye yaparak doldurulması dolayısıyla gerçek taraftarın kulübüne üye olmasının engellenmesi,

>>>Gece kulüplerinde ve deplasmanlara gidildiğinde otellerde kulübümüzü temsil ettiklerini unutarak yapılan ahlaksız, küçük düşürücü davranışlar,

>>>En son olarak da bir TV kanalında Eskişehirspor Kulübü Başkanı’nın alenen, taraftarı tehdit edercesine, kendini kulüpten büyük görerek sarf ettiği “Biz gidersek takım amatör kümeye kadar düşer” sözleri.

Sıradan bir taraftar olarak ilk aklıma gelen maddeler bunlar ve işte sadece bu listeyi göz önüne alarak size soruyorum;

Bu yönetim sizce EsEs’imizde görev yapmayı hak ediyor mu?

Yukarı
uayuay Liste gör
Usta Yazar

Ugur Y.
Yer: Istanbul
Direct Link To This Post Tarih: 28/Eki/2011 saat 21:18
Alıntı yapılan SerifOkan

Bu başlığı kapatcaksan benide banlayıver bi zahmet

beni de banlayıver öyle bi durumda..

YÖNETİM İSTİFA!!
Grupların, reislerin değil.. ESKİŞEHİRSPOR'UN TARAFTARLARIYIZ!

Yukarı
jack_sparrow Liste gör
Usta Yazar

Mali
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 28/Eki/2011 saat 21:48
Şİmdi Admin gelir ben bu tür başlıkları kapatmaktan bıktım siz açmaktan bıkmadınız der..ama adminin diğer kapattığı yönetim istifa başlığında dediği gibi ' her bir başlıkta yönetim istifa diyorsunuz ' ...admininde dediği gibi her konu başlığının altında yönetim istifa diyorsak tek Bu başlığın altında tepkimizi ortaya  koyalım en mantıklısı bu admin ..yoksa hiç istemeyerek artniyet doğacak içimde..bu arada YÖNETİM İSTİFA.....!
'Haykırış Oluyoruz , Hayatı Senle Yaşıyoruz , Yıllar Geçsede , Ömür Bitsede -
ESKİŞEHİRSPOR İÇİN YAŞIYORUZ!!!♥♥ESES♥♥

Yukarı
Starsky Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Belçika
Direct Link To This Post Tarih: 28/Eki/2011 saat 21:49
Alıntı yapılan ESPANA

Alıntı yapılan esesyucel

Angry                                                                 Thumbs%20Down

Angry       TongueTongueTongueTongue       Broken%20HeartBroken%20HeartBroken%20HeartBroken%20HeartBroken%20Heart             Thumbs%20Down        Evil%20SmileEvil%20SmileEvil%20SmileEvil%20Smile                    Smile

Angry       Tongue                             Broken%20Heart                     Thumbs%20Down        Evil%20Smile                             Cry  Cry

Angry       TongueTongueTongueTongue                Broken%20Heart                     Thumbs%20Down        Hug                      Hug

Angry                    Tongue                Broken%20Heart                     Thumbs%20Down        Evil%20Smile                          Cool         Cool

Angry       TongueTongueTongueTongue                Broken%20Heart                     Thumbs%20Down        Evil%20Smile                         Question            Question
Sevmenin hakkını vermek, zor olanı sevmekle başlar...
O yüzden Eskişehirspor'luyuz!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır