eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > İzmir Eskişehirspor'lular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

İzmirEsEs Kartal Maçı İzl.Org.

Cevapla Cevapla Sayfa  <123
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esesphorever Liste gör
Yazar

musa
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı esesphorever Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eyl/2007 saat 12:59

selamlar ben çiğlide oturuyorum nergiz veya ö.köy nerede olursa bir arkadaşla beraber gelmek istiyoruz sadece mekanı tarif edin ismini söyleyin veya bir yerde buluşalım.bu hafta es es im çıkışa gecçeçek.

ilk aşkım esesim...
Yukarı
sulo2635 Liste gör
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

süleyman ulug
  Alıntı sulo2635 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eyl/2007 saat 14:09
Alıntı yapılan esesphorever

selamlar ben çiğlide oturuyorum nergiz veya ö.köy nerede olursa bir arkadaşla beraber gelmek istiyoruz sadece mekanı tarif edin ismini söyleyin veya bir yerde buluşalım.bu hafta es es im çıkışa gecçeçek.

Arkadasım dedebasında otobusten ın ö.koye dogru gel HAVVA ÖZİŞBAKAN LİSENI gec mezarlıgı goreceksın o yolu takıp et. Karsına meydan gelecek orda senı beklerım formamla benı gorursun sana telımı wereyım olmazsa ararsın  0543 371 82 18 ESKİŞEHİRLİLER MAH. dedımmı zaten sana gosterırler.Wink
Semt-i Mukaddes
ÖRNEKKÖY
(İzmir ESES)
Yukarı
esesphorever Liste gör
Yazar

musa
  Alıntı esesphorever Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eyl/2007 saat 14:40
olur arkadaşım biz bir aksilik olmssa yarın oradyız ararız seni
ilk aşkım esesim...
Yukarı
sulo2635 Liste gör
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

süleyman ulug
  Alıntı sulo2635 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eyl/2007 saat 17:18
Alıntı yapılan esesphorever

olur arkadaşım biz bir aksilik olmssa yarın oradyız ararız seni
tamamdır abı beklerım. Dıger gelecekler ıcın GUMRUKTEN 140 ÖRNEKKÖY otobusuyle gelebılırler... Herkesı beklerım .... TEL: 0543 371 82 18
Semt-i Mukaddes
ÖRNEKKÖY
(İzmir ESES)
Yukarı
karakule Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı karakule Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eyl/2007 saat 20:01

5 senedır alsancakta oturmaktaydım bugun girne mı ornekkoy mu onu bıle bılmedıgım bır yere tasındım sızlerle tanısmak ısterım yarın ev ıslerını halledersem bende ızlemek ısterım macı

eseslıysen gurur duy deılsen ıtaat et
Yukarı
ercan26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ercan
Yer: Malatya
  Alıntı ercan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Eyl/2007 saat 10:40
Alıntı yapılan karakule

5 senedır alsancakta oturmaktaydım bugun girne mı ornekkoy mu onu bıle bılmedıgım bır yere tasındım sızlerle tanısmak ısterım yarın ev ıslerını halledersem bende ızlemek ısterım macı

Profilin boş ama sen murat akar olmalısın?Voleybolcu kardeşimiz öyle değilmi?
Seni bir organizasyonun içinde görmek beni çok şaşırttı.
Yukarı
ercan26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ercan
Yer: Malatya
  Alıntı ercan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Eyl/2007 saat 10:42
Süleyman ve hasan kardeşim bana örnnekköy ve nergis çok ters geldiğinden ve maçtan sonra bu taraflarda halletmem gereken bir iş olduğundan dolayı sizin yanınıza gelemeyeceğim.Maçı hatay tarafında bulduğum bir cafede izlemeyi umuyorum.Hatay tarafında izlemek isteyen olursa maç saatine yakın cepten haberleşebiliriz.
Yukarı
Antidote Liste gör
Yazar

Serkan
  Alıntı Antidote Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Eyl/2007 saat 12:29
Örnekköy bana da çok uzak olduğundan(Narlıderede oturuyorum), ben de gelemeyeceğim. Sonraki maçlarda görüşmek dileğiyle. Ayrıca Konak-Alsancak gibi daha merkezi yerlerde yapılırsa bu tür maç izleme organizasyonları, katılımın daha yüksek olacağını düşünmekteyim.
Yukarı
RIZA Liste gör
Yeni Yazar

İsimsiz
  Alıntı RIZA Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Eyl/2007 saat 23:57

arkadaş bu ne şans yahu

ne zaman tv den maç seyretsek bir yerde hep boynumuz bükük ayrılıyoruz.
RIZA
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <123

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,656 saniyede hazırlanmıştır