eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Galatasaray - Eskişehirspor (STSL 4.Hafta)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 737475
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
crecod Liste gör
Yazar

Uğur
Online Durum: Offline
  Alıntı crecod Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eyl/2011 saat 22:31
Alıntı yapılan jeff lebowski

veyselden daha iyi pas yapabilio die aldı pele yi. sutları da etkili. aynı paragrafta barcelona deyip sonraki satırda cift forvet diyorsun. barcelona yenik olduğu hic bir macta cift forvete dönmüş mü? 

mourinho bile bu cift forvete dönme işini, defansı forvete yollayıp yapıyor, keza rijkaard da aynıısını yapardı. barca da, iki kez pique yi ileri yollamıstı. bunun sebebi de topu sisirme taktiiğini dönmeleri.

lütfen artık, 90ların basında kalan, gol yiyince 5 forvete dönelim, atarız mantığını gecelim. eğer ki veysel cıkıp forvet girseydi, 5 bile olurdu. sen gol kacırmıyorsun ki, forvete adam al. neyse dostum, umarım futbol görüşün gelişir.. yine de yorumların icin tesekkürler.

Ben barcelona örneğini tamamen topa hakim olma konusunda vermiştim sanırım yanlış anlaşılmış.

Haklısın, biz gol kaçırmadık çünkü doğru dürüst gol pozisyonuna bile giremedik. Mevzu gol yiyince 5 forvete dönmek değil, mevzu sahada gol atabilecek oyuncunun olması. Mesela elimde bi İbrahimovic olsa, villa, messi gibi oyuncular olsa ben de çift forvete dönmeliyiz demezdim ama Serdar'ın da Mehmet'in oyun stilleri belli ki yazıda da bu düşüncemi açıklayabildim sanıyorum.

Pele konusunda da haklısın fakat o konuda da bir "ama" var. Pele ne zaman pres yapan bir takım karşısında defansif ortasahada (ön libero deniyordu galiba) oynasa beş pas tamamlasa 15 top kaptırıyor. Ya da bana öyle denk geldi hep. Her neyse diyeceğim arkasında defansif ortasaha oyuncusu varken göbek denilen yerde oynaması halinde hem daha rahat ve isabetli pas yapabilir hem de o etkili uzun şutlarını konuşturabilir.

Neyse, umarım yanlış anlaşılmam ve umarım hepimizin futbol mantalitesi gelişir.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 737475

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,422 saniyede hazırlanmıştır