eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Galatasaray - Eskişehirspor (STSL 4.Hafta)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2324252627 75>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
tatarinho Liste gör
Usta Yazar

Deniz B.
Yer: Brazil
Online Durum: Offline
  Alıntı tatarinho Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eyl/2011 saat 23:43
Alıntı yapılan twenty6

aynen öyle hüsnü abi yaa ayıptır. benim özel işlerimden dolayı ben bugün geldim eskişehirden istanbula. e birazda bkş ye güveniyodum bu stada gidiş konusunda ama bkş den ses soluk çıkmıyor. hakikaten ayıp!

Özel mesajla numaramı atıyorum yarın ara görüşelim gerekli bilgileri vereyim hatta buluşup beraber gidelim hemşerim
Etle Rakı Tatar'ın hakkı..
Yukarı
tatarinho Liste gör
Usta Yazar

Deniz B.
  Alıntı tatarinho Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eyl/2011 saat 23:51
Alıntı yapılan alper_LLT_06_26

ya metroyla direk gidiliyoda biz nasıl gideriz acaba tek olmamamız lazım birsürü gs taraftarı olacaktır metroda...

Atkı ve formamla moda da içip saraçogluna kazan da içip inönüye gittim şimdi de metroya biner paşa paşa giderim arabayla gidecektim ama her tarafında Es Es yazıyor başında bekleyemeyecegim için vazgeçtim Smile maç öncesi sıkıntı olmaz maçtan sonra bir ihtimal ama o zaman da önce onlar çıkacaklar rahat olun arkadaşlar
Ama tabi tedbiri alalım derseniz de bir baharlık sweat alın yanınıza
Yukarı
EyupCelt Liste gör
Deneyimli Yazar

Eyup
Yer: ESKİŞEHİR ! ! !
  Alıntı EyupCelt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Eyl/2011 saat 00:10
Topluca gidilirse hiç kimse gıkını çıkaramazzz..Ama Münferit gidenler ne olur ne olmaz dikkatli olsunlar..
Yukarı
tatarinho Liste gör
Usta Yazar

Deniz B.
  Alıntı tatarinho Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Eyl/2011 saat 00:20
Taksim'den gidecekler metroya binip Sanayi Mahallesinde inecek oradan seyrantepe metrosuna binecek
Metrobüsle gidecekler mecidiyeköy'de inecek Metroya binecek sanayi mahallesinde inip seyrantepe metrosuna binecek stadda olacak
Bu Sanayi mahallesinde binilen metro 1 durak sonra Seyrantepe'de oluyor
Yukarı
AsosyaL Liste gör
Deneyimli Yazar

Mert VARİŞ
Yer: Eskişehir
  Alıntı AsosyaL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Eyl/2011 saat 00:27
Fm 2011 de oynadım maçı ilginç bir sonuç oldu LOL

Uploaded with ImageShack.us
Yukarı
Subzero Liste gör
Yazar

Yiğit Güler
Yer: İstanbul
  Alıntı Subzero Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Eyl/2011 saat 00:30
Ya en azından bi yer ve saat belirlenseydi ordan topluca gidilseydi, Katılabilen katılsaydı. Çok tatsız oldu böyle, hayırlısı ne diyelim..
https://twitter.com/yigitgg

Yok kardeşim, başka takım tutmuyoruz.
Yukarı
Tufi26 Liste gör
Yazar

Tufan Seber
Yer: Eskişehir
  Alıntı Tufi26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Eyl/2011 saat 00:38
biletleri yarın cevahirdeki biletxden almayı dusunuyorum sorun yasamam değil mi bilgisi olanlar lütfen yardımcı olsunlar..
Bu kalpler sana tutsak ESESİM
Yukarı
Cafbin_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Cafer BİNGÖL
Yer: BURSA
  Alıntı Cafbin_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Eyl/2011 saat 01:03
İnşallah Gs'yi TT Arena stadında yeneceğiz, ben Eskişehirspor'umun galip gelceğine, çok iyi futbol oynayacağına inanıyorum. Maç sonunda Fatih TERİM'im açıklamalarını ve yüz ifadesini çok merak ediyorum, bu maçı alacağız İnşallah Amin.
Bulunduğum Yer Bursa, Doğma Büyeme Eskişehir'liyim Yeşiltepe'liyim; Herkes Kendi Memleketinin Takımını Tutsa, İstanbul Takımları Azınlıkta Kalır. Sadece Eskişehirspor Eses
Yukarı
maa1965 Liste gör
Yazar

MAAydogmus
Yer: EStanbul
  Alıntı maa1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Eyl/2011 saat 01:04
Alıntı yapılan Tufi26

biletleri yarın cevahirdeki biletxden almayı dusunuyorum sorun yasamam değil mi bilgisi olanlar lütfen yardımcı olsunlar..

orası merkezi bir yer olduğundan çok sıra olabiliyor,imkanın varsa yine metro hattındaki kanyon dan almanı tavsiye ederim,beklemezsin..
Boğazın Kırmızı Şimşekleriyiz..
Yukarı
bilal Liste gör
Deneyimli Yazar

bilal
Yer: Turkey
  Alıntı bilal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Eyl/2011 saat 01:41
yaw arkadaş ben böle ntv sporun taaa....... gece bilmem nesi var fb maç fazlasıyla lider adamlar lider belediye üstlerde bilmem ne yaw kardeşim eskişehir gecen hafta liderdi özellikle tüm kanalları takip ettim hiç biri eskişehir lider demedi ben bunda art niyet ararım futbolcu kardeşlerim eskişehir sevdalılarım böyle bir hissiyatla gidelim istanbula ve medyasına hepsinin ağzına şamarı vuralım bu kadar olmaz olamaz bir gün herkes susacak o yamuk ağızlar istemeye istemeye ESESİMİN LİDERLİĞİNİ SÖYLEYECEK İNADINA SADECE BU MEDYA MAYMUNLARINA İNAT BU HAFTA KAZANALIM KARDEŞLERİM OKADAR İNANIYORUM Kİ BU MAÇ BİZİM VVE İNANDINA LİDERİZZZZ!!!!!!!!!!!!
AŞIK ETTİ SEVDAN BENİ...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2324252627 75>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,297 saniyede hazırlanmıştır