eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Galatasaray - Eskişehirspor (STSL 4.Hafta)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1718192021 75>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
maa1965 Liste gör
Yazar

MAAydogmus
Yer: EStanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı maa1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eyl/2011 saat 21:50
Alıntı yapılan esgulen26

Arkadaşlar biletixten bilet almasak maç saatinde staddan alabilir miyiz?Bilgisi olan varsa bilgi verirse sevinirim.

evet biletix in sitesindeki açıklamaya göre alınıyor bilet.
Boğazın Kırmızı Şimşekleriyiz..
Yukarı
maa1965 Liste gör
Yazar

MAAydogmus
  Alıntı maa1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eyl/2011 saat 21:54
bir de takım İstanbul da hangi otel de kalacak acaba öğrenen varsa yazabilir mi,İstanbul daki arkadaşlarla topluca karşılama veya ziyarete gidebiliriz.
Yukarı
eskisehirrrrr Liste gör
Deneyimli Yazar

Emre
Yer: eses
  Alıntı eskisehirrrrr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eyl/2011 saat 22:06
Ne beraberlik ne mağlubiyet
Bumaçı almalıyız !!
Sevdandır Bizi Ayakta Tutan..!
Yukarı
Subzero Liste gör
Yazar

Yiğit Güler
Yer: İstanbul
  Alıntı Subzero Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eyl/2011 saat 22:30
Alıntı yapılan maa1965

arkadaaşlar kanyon biletix'den bilet aldım ancak kadın bana doğu ve güney olma üzere iki farklı tribün olduğunu söyledi.Ben Güney e aldım.Görevlinin dediğine göre Güneyin biletiyle Doğuya girilemiyormuş.Bando eses gelirse acaba hangi tarafa girecek,bilgisi olan var mı?

Bando tahminimce güneye girer çünki doğu olarak adlandırılan tribün "rakip tribün" diye geçen yerin en sağ kısmı ve kapasitesi de daha düşük. Ayrıca rakip tribün bileti aldıktan sonra isteyen doğuya isteyen güneye girer bence bi problem olacağını sanmam. İkisi de rakip tribüne dahil neticede.
https://twitter.com/yigitgg

Yok kardeşim, başka takım tutmuyoruz.
Yukarı
ndyass Liste gör
Yazar

Aydın Aksu
Yer: Bursa
  Alıntı ndyass Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eyl/2011 saat 22:46
Alıntı yapılan Subzero

Alıntı yapılan maa1965

arkadaaşlar kanyon biletix'den bilet aldım ancak kadın bana doğu ve güney olma üzere iki farklı tribün olduğunu söyledi.Ben Güney e aldım.Görevlinin dediğine göre Güneyin biletiyle Doğuya girilemiyormuş.Bando eses gelirse acaba hangi tarafa girecek,bilgisi olan var mı?

Bando tahminimce güneye girer çünki doğu olarak adlandırılan tribün "rakip tribün" diye geçen yerin en sağ kısmı ve kapasitesi de daha düşük. Ayrıca rakip tribün bileti aldıktan sonra isteyen doğuya isteyen güneye girer bence bi problem olacağını sanmam. İkisi de rakip tribüne dahil neticede.

geçen sene doğu-güney biletlerde yazıyodu ama herkes istediği yere geçmişti biz de baya bi düşünmüştük nasıl olacak diye ama doğu güney karışık
Eskişehir Hasreti Yaktı Bizi.
Yukarı
pasacocuk Liste gör
Deneyimli Yazar

oğuzhan
Yer: eskişehir
  Alıntı pasacocuk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eyl/2011 saat 23:05
Alıntı yapılan ndyass

Alıntı yapılan Subzero

Alıntı yapılan maa1965

geçen sene doğu-güney biletlerde yazıyodu ama herkes istediği yere geçmişti biz de baya bi düşünmüştük nasıl olacak diye ama doğu güney karışık
evet geçen sene izdihamla karışık kafamıza göre girmiştik.srun olmaz doğu-güney falan.
FOREVER-ESES
Yukarı
maa1965 Liste gör
Yazar

MAAydogmus
  Alıntı maa1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eyl/2011 saat 23:20
Alıntı yapılan ndyass

Alıntı yapılan Subzero

Alıntı yapılan maa1965

teşekkürler cevaplar için, mantıklı olan da girilebilmesi zaten sonuçta hepsi rakip tribün ve aynı fiyat..
Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eyl/2011 saat 23:35
Alıntı yapılan ndyass

biz de baya bi düşünmüştük nasıl olacak diye ama doğu güney karışık

Güneydoğu daha karışık....

Cool
# Direnmüdavim....

Yukarı
selfesteem26 Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: İstanbul
  Alıntı selfesteem26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eyl/2011 saat 23:58
Ben direk internetten 419. bloktan aldım. Orası hangi bölge ki ? Hepsi birleşik değil mi ki? Ayrı mı olacağız ?
Yukarı
maa1965 Liste gör
Yazar

MAAydogmus
  Alıntı maa1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eyl/2011 saat 00:07
419 güney tribünü benim de orası.galiba diğer doğu bölümüyle arasında tel var
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1718192021 75>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır