eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Galatasaray - Eskişehirspor (STSL 4.Hafta)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1617181920 75>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ESinti26 Liste gör
Yazar

Nurullah
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı ESinti26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eyl/2011 saat 18:48
gs maçının biletini alan var mı acaba biletler satışa çıkmış mı bilgisi olan var mı ?
Varsa Yoksa ESES...
Yukarı
onurnefer Liste gör
Usta Yazar

Onur Uğur
Yer: Eskişehir
  Alıntı onurnefer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eyl/2011 saat 18:49
‎5.Haftada Eskişehir'de oynayacağımız tese maçı 2 Ekim Pazar günü saat 15:00'de.
Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
  Alıntı ESESLİ EMRE 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eyl/2011 saat 18:49
Alıntı yapılan ESinti26

gs maçının biletini alan var mı acaba biletler satışa çıkmış mı bilgisi olan var mı ?
Biletler satışta olması lazım.

Gündüz niye maç verirler anlamış değilim umarım hava çok sıcak olmaz malum açıkta pişiyor insanlar destek veremiyorlar.
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
esgulen26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Eyyüp
Yer: Denizli/Esk.
  Alıntı esgulen26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eyl/2011 saat 18:54
Arkadaşlar biletixten bilet almasak maç saatinde staddan alabilir miyiz?Bilgisi olan varsa bilgi verirse sevinirim.
Eskişehirli olmasam da ES ES imi tutardım.Sevda değil tutku bizimkisi...
Yukarı
inadına_eses Liste gör
Usta Yazar

Melih
Yer: Aşk-ı Şehir
  Alıntı inadına_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eyl/2011 saat 19:07
Alıntı yapılan armani26

Alıntı yapılan enes1965

Ivesa

Koray              Sezgin           Diego             Dede

Alper               Veysel

Kamara                  Tello(Pele)                     Erkan

M.Yıldız

ilk 11iyle çıkmalıyız.Orta sahayı kalabalık tutmalıyız.Solda mutlaka Erkan oynamalı.İleriye top taşımalı.İlerde Mehmet Yıldız pivot santrafor özelliğiyle top tutmalı ve asla kapanmamalıyız.Kapanmadan kendimize güvenerek oynarsak oyuncu kalitesi olarak onlardan eksiğimiz yok bu maçı kazanabiliriz...
bencede bu kadroyla çıkmalıyız
Taktik gereği hocamız ilerde pres yapsın diye sağ açıkta Serdar Özbayraktar'ı oynatacaktır bana göre, Erkan yine 2 yarı yorulan defansın üzerine girecektir bana göre..
Tek Yürek Tek Ses...EN BÜYÜK ES-ES
Yukarı
selfesteem26 Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: İstanbul
  Alıntı selfesteem26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eyl/2011 saat 19:36
Alıntı yapılan ESinti26

Ben aldım biletix'den :D:D 419. blok :D:D Renkdaşlarımızı bekliyoruz.
Yukarı
lejyonnn Liste gör
Usta Yazar

Lejyon
Yer: eskişehir
  Alıntı lejyonnn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eyl/2011 saat 20:05
koray sakat!
Yukarı
ndyass Liste gör
Yazar

Aydın Aksu
Yer: Bursa
  Alıntı ndyass Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eyl/2011 saat 21:46
maça bazı özel ailevi sebeplerden ötürü gelemiyorum ama geçen sene gs deplasmanındaydım bursaesesle birlikte.doldurmuştuk 2500 kişi full.umarım bu sene de öyle olur bando esesle beraber cincona koyar geliriz.
Eskişehir Hasreti Yaktı Bizi.
Yukarı
eses16_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ahmet gülmez
Yer: bursa
  Alıntı eses16_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eyl/2011 saat 21:46
Bu maç bence batuhan mehmet yıldız ikilisiyle başlamalıyız..oyun sistemimiz kilitlenmeye yatkın.rakipleri şaşırtmak amaçlı b planımız olması lazım.bu maç gsnin defansif eksiklerini erken baskıyla değerlendirmeliyiz..defanstan dönen toplarda peleye güvenim sonsuz mutlaka aykutu avlıycaktır..allah yardımcımız olsun..
oLeyy Oleyy bursaESES bursaESES........
Yukarı
maa1965 Liste gör
Yazar

MAAydogmus
Yer: EStanbul
  Alıntı maa1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eyl/2011 saat 21:48
arkadaaşlar kanyon biletix'den bilet aldım ancak kadın bana doğu ve güney olma üzere iki farklı tribün olduğunu söyledi.Ben Güney e aldım.Görevlinin dediğine göre Güneyin biletiyle Doğuya girilemiyormuş.Bando eses gelirse acaba hangi tarafa girecek,bilgisi olan var mı?
Boğazın Kırmızı Şimşekleriyiz..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1617181920 75>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,406 saniyede hazırlanmıştır