eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Galatasaray - Eskişehirspor (STSL 4.Hafta)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1415161718 75>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
alpayt1 Liste gör
Usta Yazar

alpay
Yer: istanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı alpayt1 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eyl/2011 saat 11:01
gs oyunculara şu an çalıştırılan şut çalışması üzerine... ivesanın yan toplarda ve karşıdan çekilen şutlarda zayıf olduğunu biliyorlar.BUnlara dikkat etmek lazım.Şut çektirmemek için elimizden geleni yapmalıyız.Sarı kart ve kırmızı kart görmekten kaçınmak lazım.ESESteki oyuncularımızın kart görmesi için elinden geleni yapacaklar.Etki altında kalmamak ve sinirlere iyi hakim olmak gerekiyor.Onlardan birisi kırmızı kart görürse oyunun seyri çok değişir.Bizi yenmek için psikolojik şeyler deneyeceklerdir.Zekice oyun ve taktiklerle zafer bizim olacaktır inşallah.
Yukarı
armani26 Liste gör
Deneyimli Yazar

mert
Yer: eskişehir
  Alıntı armani26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eyl/2011 saat 11:10
Alıntı yapılan enes1965

Ivesa

Koray              Sezgin           Diego             Dede

Alper               Veysel

Kamara                  Tello(Pele)                     Erkan

M.Yıldız

ilk 11iyle çıkmalıyız.Orta sahayı kalabalık tutmalıyız.Solda mutlaka Erkan oynamalı.İleriye top taşımalı.İlerde Mehmet Yıldız pivot santrafor özelliğiyle top tutmalı ve asla kapanmamalıyız.Kapanmadan kendimize güvenerek oynarsak oyuncu kalitesi olarak onlardan eksiğimiz yok bu maçı kazanabiliriz...
bencede bu kadroyla çıkmalıyız
İyi bir adam olamadım ama kimsenin de adamı olmadım...
Yukarı
yusuf_69 Liste gör
Usta Yazar

YUSUF ÖMÜR
Yer: Turkey
  Alıntı yusuf_69 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eyl/2011 saat 11:10
"... ivesanın yan toplarda ve karşıdan çekilen şutlarda zayıf olduğunu biliyorlar...." ne kaldı geriye.
Yukarı
okankan Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
  Alıntı okankan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eyl/2011 saat 11:20

Bizim takımımız gerçekten çok iyi ben bu maçı kazanacağımızı düşünüyorum.

ES-ES
Yukarı
torcidaultras Liste gör
Deneyimli Yazar

kayra
Yer: Split
  Alıntı torcidaultras Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eyl/2011 saat 11:38
Alıntı yapılan alpayt1

gs oyunculara şu an çalıştırılan şut çalışması üzerine... ivesanın yan toplarda ve karşıdan çekilen şutlarda zayıf olduğunu biliyorlar.
Melo ve Selcuk uzaktan şutlarda cok etkili hatta gecen sene sabri bile uzaktan attıgı sutla iveşayı avlamıştı..
Salıverin Üstümüze Hepsini Gelsinler..
Yukarı
ayk26 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsmail Ayeken
Yer: Eskişehir
  Alıntı ayk26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eyl/2011 saat 12:26
0-0,5 olsun bizim olsun.
" seni bizim kadar seven oldu mu? "
Yukarı
önder_ Liste gör
Deneyimli Yazar

Önder Y.
Yer: Türkiye
  Alıntı önder_ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eyl/2011 saat 12:55
Bence sağda Serdarla başlayıp Mehmet'lee birlikte defenslarını iyice yıpratmalıyız diye düşünüyorum
Sadece Es Es taraftarı olduğumu bütün kutsal bildiğim değerler üzerine yemin ederek beyan ederim.
Yukarı
26Captain26 Liste gör
Usta Yazar

-EnEs-
Yer: İstanbul
  Alıntı 26Captain26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eyl/2011 saat 12:59
Alıntı yapılan armani26

Alıntı yapılan enes1965

Ivesa

Koray              Sezgin           Diego             Dede

Alper               Veysel

Kamara                  Tello(Pele)                     Erkan

M.Yıldız

ilk 11iyle çıkmalıyız.Orta sahayı kalabalık tutmalıyız.Solda mutlaka Erkan oynamalı.İleriye top taşımalı.İlerde Mehmet Yıldız pivot santrafor özelliğiyle top tutmalı ve asla kapanmamalıyız.Kapanmadan kendimize güvenerek oynarsak oyuncu kalitesi olarak onlardan eksiğimiz yok bu maçı kazanabiliriz...
bencede bu kadroyla çıkmalıyız

Evet güzel kadro, Koray yerine nadareviç de olabilir bence... Ama gününde bi nadareviç... Fiziki yönden koraydan daha iyi diye..
Yukarı
selfesteem26 Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: İstanbul
  Alıntı selfesteem26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eyl/2011 saat 13:00
Arkadaşlar İstanbul için organizasyon yok mu bulamadım kusura bakmayın. Biletimi aldım ama nerde buluşacağız bilmiyorum.
Yukarı
emrahes Liste gör
Usta Yazar

emrah
  Alıntı emrahes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eyl/2011 saat 13:06
bu maça psikolojik olarak hazırlanmak çok önemli. gereksiz kart görmememiz lazım. galatasaray ,taraftarında etkisiyle bize baskı kurabilir. bu durumda biz normal futbolumuzu oynar ve pas trafigini oluşturursak golü elbet buluruz. bu maçta bence serdar ve batuhan (2. yarı) tercih edilmeli. nedeni hareketli futbolcularla hem gs defansını yorarız hemde gs presini kırarız.
DK
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1415161718 75>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır