eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Galatasaray - Eskişehirspor (STSL 4.Hafta)

Cevapla Cevapla Sayfa  123 75>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
crecod Liste gör
Yazar

Uğur
Online Durum: Offline
  Alıntı crecod Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: Galatasaray - Eskişehirspor (STSL 4.Hafta)
    Tarih: 28/Eyl/2011 saat 22:31
Alıntı yapılan jeff lebowski

veyselden daha iyi pas yapabilio die aldı pele yi. sutları da etkili. aynı paragrafta barcelona deyip sonraki satırda cift forvet diyorsun. barcelona yenik olduğu hic bir macta cift forvete dönmüş mü? 

mourinho bile bu cift forvete dönme işini, defansı forvete yollayıp yapıyor, keza rijkaard da aynıısını yapardı. barca da, iki kez pique yi ileri yollamıstı. bunun sebebi de topu sisirme taktiiğini dönmeleri.

lütfen artık, 90ların basında kalan, gol yiyince 5 forvete dönelim, atarız mantığını gecelim. eğer ki veysel cıkıp forvet girseydi, 5 bile olurdu. sen gol kacırmıyorsun ki, forvete adam al. neyse dostum, umarım futbol görüşün gelişir.. yine de yorumların icin tesekkürler.

Ben barcelona örneğini tamamen topa hakim olma konusunda vermiştim sanırım yanlış anlaşılmış.

Haklısın, biz gol kaçırmadık çünkü doğru dürüst gol pozisyonuna bile giremedik. Mevzu gol yiyince 5 forvete dönmek değil, mevzu sahada gol atabilecek oyuncunun olması. Mesela elimde bi İbrahimovic olsa, villa, messi gibi oyuncular olsa ben de çift forvete dönmeliyiz demezdim ama Serdar'ın da Mehmet'in oyun stilleri belli ki yazıda da bu düşüncemi açıklayabildim sanıyorum.

Pele konusunda da haklısın fakat o konuda da bir "ama" var. Pele ne zaman pres yapan bir takım karşısında defansif ortasahada (ön libero deniyordu galiba) oynasa beş pas tamamlasa 15 top kaptırıyor. Ya da bana öyle denk geldi hep. Her neyse diyeceğim arkasında defansif ortasaha oyuncusu varken göbek denilen yerde oynaması halinde hem daha rahat ve isabetli pas yapabilir hem de o etkili uzun şutlarını konuşturabilir.

Neyse, umarım yanlış anlaşılmam ve umarım hepimizin futbol mantalitesi gelişir.
Yukarı
coleman26 Liste gör
Deneyimli Yazar

İBRAHİM
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı coleman26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eyl/2011 saat 22:03
Hakkı sağlam istanbul da maçı izlemiş mi ?
yoksa takım çalıştırmak için pro lisansı mı var.YOKSSAAA  ..!
yönetim İSTİFA..Edeceksiniz
Yukarı
coleman26 Liste gör
Deneyimli Yazar

İBRAHİM
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı coleman26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eyl/2011 saat 21:59
bu ne telaş ya arkadaşlar.bursa bile senin 4 attığın sivastan 3 yedi,ES ES  o kadar kötü oynamadı. hakem ve iki kişisel hata iki gol .bunu iş kazası sayıp TS galibiyetini bize armağan edeceklerdir.
yönetim İSTİFA..Edeceksiniz
Yukarı
mehmetaliaydemir Liste gör
Yazar

mehmet ali aydemir
Yer: eskişehir
  Alıntı mehmetaliaydemir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eyl/2011 saat 17:08
Alıntı yapılan torcidaultras

<FONT style=": #000000">hakkı saglam'ın yazısı..helal olsun cok dogru bir yazı.

Şu dünyada Hiç kimse benim takımıma ZAVALLI sözcüğünü kullanamaz.. Kalkıp gelseydiniz oradaki atmosferi görseydiniz zahmet edip hiç bir şekilde zavallı olmadıklarını görürdünüz.. gs takımıda , taraftarıda bizden korkuyor. Ligde çoğu takım bizden çekiniyor artık. Bence bu gurur duyulacak bir durum Tabiki ESKİŞEHİRSPOR'luysanız..Ayriyeten Size maçtan sonra bir gs taraftarının söylediği sözleri söyliyim.. " Sizin takımı sahada, taraftarı da tribünde görünce bizim dizlerimiz titriyor mecburen bağırıp takımı ateşlemek zorunda kalıyoruz" diyorlar. Sİzde gelin deplasmana bizde olalım 3000 kişi biz cehenneme cevirelim deplasmanları.. Kalkıp Böyle saçma sapan yazılara çok doğru filan demeyin.. Ayriyeten sonuç ne olursa olsun sahada ve tribünde mücadele eden herkes bir teşekkürü haketmiştir bana göre..
Biz Eskişehirsporluyuz..
Yukarı
Bidon26 Liste gör
Usta Yazar

Mert
Yer: Hollanda
  Alıntı Bidon26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eyl/2011 saat 15:48
bizde beyaz formayı giydik maça baktık ne bilelim uğrsuzluk getireceğini :)
Tanrı Tektir, Ordusu Türk'tür | Twitter: @srvn26
Yukarı
lejyonnn Liste gör
Usta Yazar

Lejyon
Yer: eskişehir
  Alıntı lejyonnn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eyl/2011 saat 15:34
Alıntı yapılan volkanson2

Alıntı yapılan ŞenolESES

Alıntı yapılan Rasputin

Bu maçın tek özeti; beyaz forma uğursuzluğu.Tasarımı güzel ya da kötü beyaz forma bize çok ama çok uğursuz geliyor, umarım bir daha giymeyiz.

Belki saçma bir takıntı fakat bende yıllardır beyaz forma görünce içime ateş düşer.Sevemedim gitti şu formayı.Dead

ben,  beyaz formayı ilk 1985 yılı ekim ayında Gençlerbirliği ile oynadığımız maçta net olarak hatırlıyorum. 2-1 mağlup olmuştuk. O günden beri, bende şanssızlık olarak anarım beyaz formayı. 

bncede beyaz yerine tamamen "siyah" bir formamız olsa daha güzel olurdu.
Yukarı
volkanson2 Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir
  Alıntı volkanson2 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eyl/2011 saat 15:25
Alıntı yapılan ŞenolESES

Alıntı yapılan Rasputin

Bu maçın tek özeti; beyaz forma uğursuzluğu.
Tasarımı güzel ya da kötü beyaz forma bize çok ama çok uğursuz geliyor, umarım bir daha giymeyiz.
Belki saçma bir takıntı fakat bende yıllardır beyaz forma görünce içime ateş düşer.Sevemedim gitti şu formayı.Dead

ben,  beyaz formayı ilk 1985 yılı ekim ayında Gençlerbirliği ile oynadığımız maçta net olarak hatırlıyorum. 2-1 mağlup olmuştuk. O günden beri, bende şanssızlık olarak anarım beyaz formayı. 
zaman zaman değil her zaman ES ES'li
Yukarı
torcidaultras Liste gör
Deneyimli Yazar

kayra
Yer: Split
  Alıntı torcidaultras Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eyl/2011 saat 12:54

hakkı saglam'ın yazısı..helal olsun cok dogru bir yazı.

Salıverin Üstümüze Hepsini Gelsinler..
Yukarı
ŞenolESES Liste gör
Deneyimli Yazar

Şenol
Yer: T.C. Ankara
  Alıntı ŞenolESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eyl/2011 saat 12:20
Alıntı yapılan Rasputin

Tasarımı güzel ya da kötü beyaz forma bize çok ama çok uğursuz geliyor, umarım bir daha giymeyiz.
TÜRKİYE CUMHURİYETİ
Damarımda Kanımsın Bedenimde Canımsın ESES im
Yukarı
Rasputin Liste gör
Usta Yazar

Gregory Yefimovic
Yer: Russian Federation
  Alıntı Rasputin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eyl/2011 saat 12:10
ES ES ES Kİ Kİ Kİ ESKİ ESKİ ES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123 75>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,530 saniyede hazırlanmıştır