eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Hasan Hüseyin Acar

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 50>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
havuç ali Liste gör
Usta Yazar

Ali Can
Yer: Antalya
Online Durum: Offline
  Alıntı havuç ali Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Eki/2013 saat 15:59
Ben duruşunda bir Xavi seziyorum
KARADENİZ ESES | BKŞ
Yukarı
lvntkrgl Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı lvntkrgl Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Eki/2013 saat 17:16
Alıntı yapılan havuç ali

Ben duruşunda bir Xavi seziyorum

ben de bu birine benziyor ama kime diyordum.
essahtan xavi duruşu var.
Yukarı
lokerenli-esesli Liste gör
Usta Yazar

mustafa
Yer: Belgium
  Alıntı lokerenli-esesli Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eki/2013 saat 21:07
hasan huseyin dun U20 takimin almanyaya 3-0 yenildigi macta 90 dakika oynadi. Erkut 68 dak, okan ise 22 dak gorev aldi.
ANTI BIZANS
Yukarı
persecution Liste gör
Yazar

Abdürrahimi DEMİRLİHANOĞLU
Yer: İstanbulEMİRDAĞ
  Alıntı persecution Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ara/2013 saat 07:22
hasan hüseyin bir maçta kendini çok güzel gösterdi sonra bir daha şans bulamadı..ben bu adamdan ümitliyim.bu gün skor sağlam olursa ikinci yarı oynasada bir daha izleme şansımız olsa.
Yukarı
spongeBOBmarley Liste gör
Usta Yazar

ahmet
Yer: ankara
  Alıntı spongeBOBmarley Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Ara/2013 saat 17:50
sözleşmesi yenilenmeli 5 yıllık sözleşme yapılmalı ndiaye gönderilsin jorquerada gönderilsin tello zaten gidiyor , hasan hüseyin aytaç ve erkut oynamalı artık orta sahamızda

daha çok oynamalı bizim transfer ihtiyacımız sadece forvet bölgesinde , yoksa hasan hüeyin gibi geönler oynasa orta sahada 5, 6 yıl rahat ederiz
Yukarı
spongeBOBmarley Liste gör
Usta Yazar

ahmet
Yer: ankara
  Alıntı spongeBOBmarley Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Oca/2014 saat 22:42
sadece bi kere sonradan oyuna girdi diye biliyorum , bence daha çok şans bulmalı , orta sahada böyle gençlerle oynamalıyız artık
Yukarı
serdargül Liste gör
Usta Yazar

serdar
  Alıntı serdargül Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Oca/2014 saat 20:29
oynatın şu gençleri artık
servet bienvenü necatiyi görmekten bıktık
EDİZ BAHTİYAROĞLU
Yukarı
esesliso_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ismail
Yer: türkiye
  Alıntı esesliso_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Oca/2014 saat 21:35
Alıntı yapılan spongeBOBmarley

sözleşmesi yenilenmeli 5 yıllık sözleşme yapılmalı ndiaye gönderilsin jorquerada gönderilsin tello zaten gidiyor , hasan hüseyin aytaç ve erkut oynamalı artık orta sahamızda

daha çok oynamalı bizim transfer ihtiyacımız sadece forvet bölgesinde , yoksa hasan hüeyin gibi geönler oynasa orta sahada 5, 6 yıl rahat ederiz

jorkuera gönderilsin mi? ilginç. bu sezon attığımız bütün golleri izleyin hepsinin gol pasını veren jorkuera (oynadığı maçlarda) bursada da aytaçın golünün pasını verende oydu. iyi bi forvet jorkuerayı da ucurur. bu adamın bonservisi nolursa olsun alınmalı.
kalsada son nefes yinede ESES
Yukarı
vadisehirli Liste gör
Deneyimli Yazar

BURAK TUNA
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı vadisehirli Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Oca/2014 saat 21:53
Alıntı yapılan esesliso_26

Alıntı yapılan spongeBOBmarley

jorkuera gönderilsin mi? ilginç. bu sezon attığımız bütün golleri izleyin hepsinin gol pasını veren jorkuera (oynadığı maçlarda) bursada da aytaçın golünün pasını verende oydu. iyi bi forvet jorkuerayı da ucurur. bu adamın bonservisi nolursa olsun alınmalı.

kesinlikle katılıyorum biraz ayak uydursa akıllı olsa bizim oyuncular daha çok gol attırır jorguera.
ESKİŞEHİRDE SADECE ESKİŞEHİRSPOR...
Yukarı
antist_026 Liste gör
Deneyimli Yazar

Semih
Yer: Ankara
  Alıntı antist_026 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Oca/2014 saat 22:21
ndiaye gittikten sonra Aytaç ve Hürriyet banko Hasan Hüseyin Acar kardeşimizde yedekleri olu süper oldu göster kendini..
bu kalpler sana tutsak ! ! !
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 50>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,449 saniyede hazırlanmıştır