eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > ankaraESES
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

ankaraESES Kartalspor Maçı organizasyonu

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 567
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Team26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Engin ŞİLİT
Yer: Ankara
Online Durum: Offline
  Alıntı Team26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eki/2007 saat 20:07
Alıntı yapılan Koray

Sayın Fikkes26 nın içindeki duyguları rahatça ifade edebilmek için ikinci bir kullanıcı adı almış olması ihtimalini de gözden kaçırmamalıyız bence... Smile Big%20smile Tongue

Aynı kişi olamaz diye düşünüyorum Koray, eğer hem sabit PC hemde laptop'ı yoksa, öyle teknik konuları sen daha iyi bilirsin... çünkü ben o akşam forumda hem Fikkes26'yı hemde Fikkesharbiden16'yı aynı anda gördüm...

Selamlar.
Yukarı
huyuksel Liste gör
Yeni Yazar

Hasan Ümit Yüksel
Yer: Turkey
  Alıntı huyuksel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eki/2007 saat 22:30
Merhaba;
Ankarada yaşayan bir ES-ES taraftarı olarak Eskişehirspor'umuzun o eski güzel günlerinden oluşan sayfa yaptım. Hepinizi beklerim.
Es-Esimizin olduğu sayfa
Ümit Yüksel
Yukarı
Koray Liste gör
Usta Yazar

KORAY
Yer: ortanın ortası
  Alıntı Koray Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eki/2007 saat 23:11
Alıntı yapılan Team26

Alıntı yapılan Koray

Sayın Fikkes26 nın içindeki duyguları rahatça ifade edebilmek için ikinci bir kullanıcı adı almış olması ihtimalini de gözden kaçırmamalıyız bence... Smile Big%20smile Tongue

Aynı kişi olamaz diye düşünüyorum Koray, eğer hem sabit PC hemde laptop'ı yoksa, öyle teknik konuları sen daha iyi bilirsin... çünkü ben o akşam forumda hem Fikkes26'yı hemde Fikkesharbiden16'yı aynı anda gördüm...

Selamlar.

Abi bir PC ye iki farklı internet tarayıcısı (internet explorer, mozilla, opera, netscape, vs vs.) kurarak tek bilgisayardan 2 farklı oturum açılabilir Tongue Ama bilemiyorum böyle bir şey yapmaz bence de Fikri Abi Big%20smile Kafam karıştı şimdi Smile
Cahille sohbeti kestim...
Echo Sierra Kilo India Sierra Echo Hotel India Romeo Sierra Papa Oscar Romeo
Yukarı
balci Liste gör
Yazar

Kerem Balcı
  Alıntı balci Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2007 saat 21:59

htfydfgfd

Kerem Balcı / ankaraESES
Yukarı
fikkes26 Liste gör
Yazar

Fikri KESKİN
  Alıntı fikkes26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eki/2007 saat 00:17
Teşekkürler BalcıTongue
İlk defa fotoğraf karesi nasip olduCry
İnşallah takvim'de de yer alırızClap
Tabii ki İddiadan fırsat bulup C.Başkanı'nın aklına gelirsekCool
Sahi, hatırlatayım Giresun maçına bari 2 oyna(Yani ES ES'e ver) bir kere deThumbs%20Down
Bak Kartal sıfır oynadın ve 2.nci devre atarız dedin ve attınız daCry
Yazık oldu bizim (2) Puan'aUnhappy
Herkese Selamlar ve ES ES'imize sonsuz Şans ve BaşarılarHug
Etle Rakı Tatarın Hakkı ise,
Şampiyonlukta ES ES'in hakkı
Yukarı
soldies Liste gör
Yazar

YÜCEL AYDIN
  Alıntı soldies Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Eki/2007 saat 01:35
Giresun maçından sonra Trabzon'dan Ankara'ya uçakla gelen takımımızı gece 24'te Esenboğa havalimanında karşıladım ve hepsini teker teker bize bu galibiyeti yaşattıkları için tebrik ettim.Futbolcularımızın hepsiyle fotoğraf çektirmek istesemde hemen ESKİŞEHİR'e gideceklerinden dolayı sadece Kaptan Zafer ve Mustafa ile fotoğraf çektirebildim.

Bu memleket tarihte Türktü, halde Türktür ve ebediyen Türk olarak yaşayacaktır.
M.Kemal ATATÜRK

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 567

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır