eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor 3-2 Orduspor(H.Karşılaşması)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 36373839>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2011 saat 16:13
Takım oyunu yok gibi bir şey Skibbe takıma bu zamana kadar pek birşey katamamış . Ne defansı iyi yapıyoruz ne hücümu herkes bireysel oynuyor  . Ligin havası farklı olsada benim pek ümidim yok açıkçası . Transfer dönemini iyi geçirmedik üstüne hoca konusunda da şüphelerim var . Ne diyeyim inşallah ben yanılırım da hocamız başarılı olur ligde başarılı sonuçlar alırız . Kale , stoper ve oyun kurucu sorunu her hazırlık maçında kabak gibi ortaya çıkıyor .
Yukarı
montana26 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
  Alıntı montana26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2011 saat 16:19

Sonunda golleri izleyebildik , :) Yediğimiz iki golda felaket.Ama ilki tam bir fiyasko.

Alper'i tebrik ediyorum.İnşallah bu sene ligde de gollerini konuşturur.Kamara ' nın golü ise harbiden süper.Boyd'un da statımızdaki ilk golü hayırlı olsun.Bu sene senden daha çook gol bekliyoruz Kris. ;)
Yukarı
albaycihan26 Liste gör
Deneyimli Yazar

cihan
Yer: eskişehir
  Alıntı albaycihan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2011 saat 17:13
dün kü maçtan saatler önce dedepark otel de ordusporun otobüsünü görmüştüm içim cız etti maça gidemeyince şimdi nasıl oynadık diye soracam ama malum yorumlara bakınca iç açıcı değil gibime geldi ama inşallah iyi oluruz
Yukarı
ChampioN Liste gör
Usta Yazar

Barış
Yer: [26]
  Alıntı ChampioN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2011 saat 17:53
Şunu Söylemeden geçemeyeceğim..

Maç esnasında  Başta Metin Diyadin olmak üzere Orduspor teknik ekibine teşekkür etmek istiyorum.

Top onların bulunduğu alanda taca çıktığında  topu durdurup oyuncularımızın ellerine kadar verdikleri için. Herhangi bir kötü niyetleri olmadığı için.

Belki basit gelebilir hazırlık maçı dahi olsa  Ordu 2-1 öndeyken bu olayı 3-4 kez tekrarlamaları hoşuma gitti.
Yukarı
Hyucel Liste gör
Yeni Yazar

Hasan
  Alıntı Hyucel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2011 saat 18:18

ne dediğinin farkında mısın arkadaşım?tövbe de

Yağmurlar yağsın şimşekler çaksın...
Yukarı
hakankara Liste gör
Yazar

hakan
  Alıntı hakankara Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2011 saat 18:22
Maç özetini izledim şimdi kaleci nasıl gol  yiyebilir kapattığı köşeden bu kadar zayıf nasıl olabilir. artık yeni bir  kaleci almanın zamanı gelmiş kan değişikliği bazen iyidir kaleci transferi yapmamız lazım yoksa bu sene işimiz kötü.
#efeler
Yukarı
26kutay26 Liste gör
Yeni Yazar

Kutay HAZIR
Yer: Mersin
  Alıntı 26kutay26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2011 saat 18:23
halil ünal istifa

Yukarı
ChampioN Liste gör
Usta Yazar

Barış
Yer: [26]
  Alıntı ChampioN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2011 saat 18:24
Alıntı yapılan Hyucel

ne dediğinin farkında mısın arkadaşım?tövbe de

Ne diyorsun kardeşim ? Ben dediğimin farkındayım.
Yukarı
Hyucel Liste gör
Yeni Yazar

Hasan
  Alıntı Hyucel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2011 saat 18:34
ibadet filan olmamış sanki hacım!!!
Yukarı
Hyucel Liste gör
Yeni Yazar

Hasan
  Alıntı Hyucel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2011 saat 18:37
anons yapan adam çok önemli arkadaşlar.bu konuda çok eksiğimiz var.taraftar her zaman kendi kendine ateşlenmiyor ara sıra anonscu bir şeyler yapacak gaza getirecek.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 36373839>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,250 saniyede hazırlanmıştır