eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Photoshop/Grafik Çalışmalarınız

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 38>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
KOLBÜKEN Liste gör
Deneyimli Yazar

SERKAN
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı KOLBÜKEN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2011 saat 18:26

Ayder ruhuyla KIZILCIKLI Gururuyla artık KAPALIDA...
Yukarı
KOLBÜKEN Liste gör
Deneyimli Yazar

SERKAN
  Alıntı KOLBÜKEN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2011 saat 18:29

Yukarı
yirmialti26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat
  Alıntı yirmialti26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2011 saat 19:23
Photoshop' un bütün sürümleri aynı mı ? Bende Adobe Photoshop CS5 Extended var. İyimi bu
Yukarı
FEA1965 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı FEA1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2011 saat 20:31
Serkan abinin play off maçından alıntı görüntü ile yaptığı bizim kadar sevemezsiniz favorilerim arasına girdi tebrikler abi.Thumbs%20Up
Özgürlüğün en büyük düşmanı halinden memnun kölelerdir.PESİNDEYİZ
Yukarı
Bidon26 Liste gör
Usta Yazar

Mert
Yer: Hollanda
  Alıntı Bidon26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2011 saat 20:58
Alıntı yapılan yirmialti26

Photoshop' un bütün sürümleri aynı mı ? Bende Adobe Photoshop CS5 Extended var. İyimi bu

tabiki aynı değil ,

CS5 en son çikan, iyi yani
Extended sürümünde ekstra optionlar var> 3d ve Mobile Apps gibi..
Tanrı Tektir, Ordusu Türk'tür | Twitter: @srvn26
Yukarı
rap_shar26 Liste gör
Yazar

ilker tekeli
  Alıntı rap_shar26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2011 saat 21:41
malesef resim küçük boyutluydu en fazla bu kadar oldu
Yukarı
taner_es Liste gör
Usta Yazar

Mr. BLaCk
Yer: Eskişehir
  Alıntı taner_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2011 saat 22:30

çok fazla detaya inmedim ama umarım hoşunuza gider. (Resmi site için bi tasarımdır.)
Yukarı
Bidon26 Liste gör
Usta Yazar

Mert
Yer: Hollanda
  Alıntı Bidon26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2011 saat 22:42
@Taner_es

Detaylara girmek lağzım böyle durumlarda :)
Tanrı Tektir, Ordusu Türk'tür | Twitter: @srvn26
Yukarı
KOLBÜKEN Liste gör
Deneyimli Yazar

SERKAN
  Alıntı KOLBÜKEN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2011 saat 23:00
Alıntı yapılan Neferizm26

Serkan abinin play off maçından alıntı görüntü ile yaptığı bizim kadar sevemezsiniz favorilerim arasına girdi tebrikler abi.Thumbs%20Up

Teşekkür ederim canım kardeşim..aynı renklerin sevdalısıyız herşey ES-ES için . . .
Yukarı
EyupCelt Liste gör
Deneyimli Yazar

Eyup
Yer: ESKİŞEHİR ! ! !
  Alıntı EyupCelt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2011 saat 22:22
Alıntı yapılan Bidon26

Alıntı yapılan EyupCelt

Bu işten anlıyan Renkdaşlarım daha çalışmalarınızı bekliyoruz..Bilgisayar masaüstü için güzel bi Kırmızı Şimşek çalışması istiyorum ben..Yapabilirseniz sevinirim..(Bissürü masaüstü yapılcak kadar güzel fotom var ama Kırmızı Şimşek tam ekran masaüstü resim yok ne yazık ki..Confused)

Fotoğrafları yolla kardeş bakalım ne yapabiliriz ;)
Ya bende hep milletin çektiği fotolar var..Big%20smile Ben anlamıyorum bu foto işinden falan..Sadece google görselden falan yüklediğim 200'e yakın ESES İçerikli fotolar var..Klasik Anadolu Efsanesi,Koreolarımızdan falan oluşan resimlerimiz var işte..Benim isteğim şöyle siyahlar içinde güzel bi Kırmızı Şimşek resmi ve yanında da Anadolu Efsanesi Kırmızı Şimşekler ESES Yazan bi resim istiyorum..Hatta yapabilirseniz ESkişehir akşamının fotolarının üzerini photoshop la üst havaya Kırmızı Şimşekler ekleyip Resmin altına veya üstüne Anadolu Efsanesi ESES Kırmızı Şimşekler yazdın mı bi de bu Resim Pc de Masaüstülük bi resim olursa ona göre ayarlı olursa offfffffffff Big%20smile .. Çok şey mi istedim ki ..LOL
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 38>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,234 saniyede hazırlanmıştır