eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Çaykur Rizespor - Eskişehirspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 666768
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
samich_backtash Liste gör
Usta Yazar

Semih Bektaş
Yer: Jamaica
Online Durum: Offline
  Alıntı samich_backtash Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Eyl/2007 saat 03:37
SOMA Anısına

"Dünyada her millet, icraatına tahammül ettiği hükümetin mesuliyetine ortak sayılır." K.ATATÜRK
Yukarı
adalı Liste gör
Yazar

hayri
Yer: Turkey
  Alıntı adalı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Eyl/2007 saat 09:24
Her şeyde bi hayır vardır derler bence böylesi daha hayırlı olacak bizim için. Benim için fotis in tek artısı PARA idi. ALlaha şükür bizim de bu sene böyle bir sıkıntımız yok. o yüzden asıl hedefimize dönmüş olduk. Bu sene bu iş ya olacak ya olaca kbaşka yolu yok. çok iyi bir atmosfer tutturmuşken olumsuzluklara sürüklenmenin anlamıyok. Birlik bereberlik içinde bu işi başaracağız inşallah. Genlerimizden gelen bir şeyvardır gazozuna da olsa yenilgiyi kabullenemiyoruz ama daha büyük kayıplara malolabilirdi.
Ben yönetime,takımımıza ve metin hocaya sonsuz güveniyorum.
Her_Şey_ESES_İçin

DEVLER GİBİ ESERLER BIRAKMAK İÇİN, KARINCALAR GİBİ ÇALIŞMAK LAZIM...!
Yukarı
oner Liste gör
Usta Yazar

öner
Yer: Doktorlar
  Alıntı oner Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Eyl/2007 saat 11:30
Maça gidpte takımımıza detek veren arkadaşlara teşekkürler.
Cennettir Bu Dünya Seni Sevene, Gerçek Olur Her Rüya ES-ES'liyim Diyene...
Yukarı
Valdez 26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Uğur
Yer: AnkaraEskişehir
  Alıntı Valdez 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Eyl/2007 saat 12:00
Kupa'dan elenmemiz kesinlikle  çok isabetli oldu,yenildiğimiz için Biraz üzülsemde uzun vadeli düşündüğümüzde Kupadan elenmek kayıp  falan değil .
Uzağa gitemeye gerek yok Geçen Sezon Kupa da Gruplara kalmamız  nereden bakarsak bakalım Bizim Ligde  en az 7-8 puanımıza  mal olmuştu .

Bu  bağlamda Rize mağlubiyetini kimsenin kafasını takmasına gerek yok !hele heel felaaket tellallığı yapmamıza hiç gerek yok !
TÜRK'LÜK MEDENİYETLER MEZARLIĞI ANADOLU'DA DİK DURABİLMEKTİR!Uğur ankara ESES
Yukarı
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Yer: Jamaica
  Alıntı banner Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Eyl/2007 saat 15:58
Biz takımı yenildi diye yerden yere vura duralım maçı seyreden bir Rizespor'lunun yorumları aşağıdaki gibi:

"Arkadaşlar öncelikle Eskişehirsporu cani gönülden tebrik ediyorum.İtiraf etmem gerekir ki maçın büyük bir bölümünde Eskişehirspor daha disiplinli ve daha bir organize futbol oynadı.

Rizespor kötü oynamasına karşılık maçı 3-1 kazanarak guruplara kaldı.Eskişehirsporu tekrar tebrik ediyorum.1.lig de başarılar dilerim.Eğer bu oyunla devam ederlerse süper lige çıkacaklarından hiç şüphem yok.Başarılar..."

SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...
Yukarı
KaRa Liste gör
Usta Yazar

KapKaRa
Yer: Yayladan
  Alıntı KaRa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Eyl/2007 saat 16:31
Alıntı yapılan banner

Biz takımı yenildi diye yerden yere vura duralım maçı seyreden bir Rizespor'lunun yorumları aşağıdaki gibi:

"Arkadaşlar öncelikle Eskişehirsporu cani gönülden tebrik ediyorum.İtiraf etmem gerekir ki maçın büyük bir bölümünde Eskişehirspor daha disiplinli ve daha bir organize futbol oynadı.

Rizespor kötü oynamasına karşılık maçı 3-1 kazanarak guruplara kaldı.Eskişehirsporu tekrar tebrik ediyorum.1.lig de başarılar dilerim.Eğer bu oyunla devam ederlerse süper lige çıkacaklarından hiç şüphem yok.Başarılar..."

Maçı izleyen birisinden bu sözleri duymak güzel. Maçı veya özet görüntüleri izlemeden yorum yapmak pek sağlıklı olmuyor. Onun için burda kötü sözler sarfetmeyelim. Takımımıza GÜVENELİM...
YÖNETİM İSTİFA! ŞEFFAF MALİ TABLO İSTİYORUZ!
Yukarı
kitapcıES Liste gör
Deneyimli Yazar

Muharrem USLU
  Alıntı kitapcıES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Eyl/2007 saat 16:43
"Yenilmek" kulağa hoş gelen bir kelime değil, ama hayat böyle..

Sanırım mevzi kaybetsekte asıl cephede kazanmak önemli..

Öyleyse desteğe devam..

İnanç ve Güvenle...
"YA BİR YOL BULACAĞIZ YA DA BİR YOL AÇACAĞIZ" HANNIBAL
Yukarı
kozakcı Liste gör
Usta Yazar

Özkan KOZAKÇI
  Alıntı kozakcı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Eyl/2007 saat 16:58
yenilmek bizim için üzücü ama artık rahat oynarız sadece liğe konsantire olabiliriz iki cephede savaşmak biraz zor olurdu doğrusu takım açısından
                        Artık korkun DALTONLAR RED KİT geri döndü.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 666768

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır